اشکال در وایفای

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

اشکال در وایفای

پست توسط amir_kn » یک شنبه 13 مرداد 1392, 6:48 pm

سلام
ببخشید ، من با تبلتم به وا فای مودمم وصل میشه ولی وقتی یه صفحه باز میکنم نمیره با چند تا مرورگر هم امتحان کردم بازم نرفت اشکال از مودممه چون یه بار با مودم دوستم وصل شدم رفتش میشه بگید اشکال از کجاست با موبایلمم وصل میشه ولی نمیره
راستی تبلتم نوت 10.1 هست ممنون میشم کمکم کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31412 بار
تماس:

Re: اشکال در وایفای

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 7:45 pm

,
احتمالا مشکل به تنظيمات و انتخاب الگوريتمهاي رمز نگاري مربوط هست که در تبلت شما پشتيباني نميشه، البته بر فرض اينکه مثلا لپتاپ شما صرفا با اتصال به مودم اينترنت داره و نيازي به ايجاد کانکشن براي ADSL نيست. در اين صورت شما بايد در تنظيمات مودم، نام کاربري و پسورد اتصال به اينترنت رو وارد کنيد تا به صورت خودکار مودم اينترنت داشته باشه و نيازي به ايجاد کانکشن در دستگاه نهايي نباشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”