چگونه اکسپریا سولا رو روت کنم؟

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

چگونه اکسپریا سولا رو روت کنم؟

پست توسط mahdi2elve » دو شنبه 22 مهر 1392, 10:55 pm

سلام دوستان
سونی اکسپریا سولای من هنگ زیاد میکنه ارور زیاد میده و سرعتش شدید اومده پایین . بروزر که باز میکنم دیگه واویلاست .
اندرویدم نسخته نان زنجبیلیه فک کنم .
گوشی مموری نداره /.
بی زحمت طریقه روت کردن گوشی رو برام بزارین .
خیلی ممنون
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31412 بار
تماس:

Re: چگونه اکسپریا سولا رو روت کنم؟

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 22 مهر 1392, 11:46 pm

,
فکر ميکنم براي اين گوشي سيانوژن ارائه شده، پيشنهاد ميکنم گوشي رو انلاک و بعد سيانوژن نصب کنيد، بهبهود چشمگيري در عملکرد گوشي ايجاد خواهد شد
در مورد هنگ کردن هم احتمالا برنامه‌هاي زيادي نصب هست که در بوت فعال ميشه.
براي روت کردن هم بايد اول گوشي رو انلاک کنيد، بعد از اون کاستوم ريکاوري نصب کرده و با اون SuperUser‌ رو نصب کنيد تا روت بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

پست توسط mahdi2elve » چهار شنبه 24 مهر 1392, 12:12 pm

خیلی ممنون نه برنامه زیاد ندارم همه رو پاک کردم!! به نظرتون ریست فکتوری تغییری ایجاد میکنه؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31412 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 24 مهر 1392, 6:32 pm

,
امتحان کنيد :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”