معرفی سایت ها و منابع اطلاعات و تحلیل بورس تهران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بورس به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Solver, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

معرفی سایت ها و منابع اطلاعات و تحلیل بورس تهران

پست توسط Solver » پنج شنبه 9 آبان 1392, 4:25 pm

در این قسمت، میتوانند به معرفی خبرگزاری ها و خصوصا سایت های تحلیلی بورس تهران بپردازند. به این ترتیب یک دایرکتوری از وب سایت های مفید بورس تشکیل خواهد شد.

لطفا از معرفی سایت هایی که کلیه خدماتشان غیر رایگان است پرهیز کنید و ترجیحا به معرفی اون سایت هایی بپردازید که حداقل یک سری خدمات رایگان میدهند.   

بورس وند

آدرس » [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

این سایت نسبتا جدید، در این مدت فعالیتش (فکر کنم بیش از 1 سال) واقعا در برخی مطالبش خواسته یا ناخوسته نکات ظریفی را مطرح کرده است که واقعا برای اونها که حرفه ای دنبال یادگیری تحلیل بورس هستند آموزنده بوده است.

جدا از این بحث، از منو بالای سایت به راحتی میتوانید سیگنال دهی بر اساس تحلیل های متفاوت اون را مشاهده کنید. من در بین سایت های مختلف برای این سایت و تحلیل هاش ارزش خاصی قائل شده ام.

هر چند من بررسی نکردم چند درصد تحلیل هاش صحیح یا نادرست بوده، اما آن چه روشن است به شکلی کاملا حرفه ای و علمی در حال تحلیل می باشد نه اینکه فقط از الفاظ تحلیل گرانه استفاده کند. تصویر

Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

Re: معرفی سایت ها و منابع اطلاعات و تحلیل بورس تهران

پست توسط Solver » جمعه 10 آبان 1392, 5:13 pm

سایت دیگر که من مفید یافتمش.

سام سهام هست: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

البته این سایت علاوه بر قسمت تحلیل بازار، قسمت آموزش تحلیل هم دارد که این روزها این شکل نشر علم کمتر تو این حوزه بازار مالی دیده می شود و کار ارزشمندی هست که انجام داده اند.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

Re: معرفی سایت ها و منابع اطلاعات و تحلیل بورس تهران

پست توسط Solver » یک شنبه 12 آبان 1392, 5:54 am

امروز یک سایت بد را میخوام معرفی کنم:

اسمش سهام یاب.

آدرسش: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

این سایت که در حقیقت کی جور شبکه اجتماعی هم هست، پر شده از کسانی که از سر ... رو خرید و فروش نظر میدهند و در حقیقت اصلا فرد قابل قبولی برای تحلیل من تا به حال درش ندیدم. هر بار گفتم شاید یک فرد در بین ده ها شرکت کنند بحث هاش باشد که مثلا مسئله ای گفته باشد اما کلا صحبت هاشون هر چند از واژه های فنی استفاده میکنند اما گویاست به قول خودمان عده ای هستند که این سایت و بورس شده فسبوکشان و برای شب نشینی ... بگذریم. صرفا گفتم بدونید یک وقت سر در گم نشید باش روبرو شدید.

کلا بی اعتبار.

ارسال پست

بازگشت به “بورس”