تحلیل روز و سیگنال " وکار"

تحلیل و بررسی نمادهای حاضر در بورس و فرابورس تهران، ارائه سیگنال خرید

مدیران انجمن: Solver, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5556 بار

تحلیل روز و سیگنال " وکار"

پست توسط Present » شنبه 7 دی 1392, 2:11 am

قیمت کنونی پایانی 3330

خرید حقوقی 1 حجم 1.262 M ، فروش حقوقی 3 حجم 350,776

طبق تحلیل بنده ، اگر در شنبه با افزایش روبرو بود قیمت سهام ، می شه تا افزایش 3694 رو انتظار داشت و شاید بیشتر در همون روز کاری ولی اگر کاهش داد به احتمال زیاد 3306 نزول کنه و دوباره افزایش پیدا کنه ، اگر باز هم بیشتر کاهش داشت به احتمال زیاد با برخورد به سطح 3149 دوباره روند صعودی رو در روزهای آینده داشته باشه !

نظر خودم فعلا همون احتمال اوله یعنی از ابتدا افزایش!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain
Captain

Re: تحلیل روز و سیگنال " وکار"

پست توسط Present » شنبه 7 دی 1392, 3:02 pm

تصویر

امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » سه شنبه 10 دی 1392, 3:28 pm

Present,

در یک کتاب انگلیسی پیرامون آموزش بورس تمثیل جالبی خواندم،

سهام به مانند یک حیوان خانگی است، هر چند تحت کنترل است اما ممکن است هر نوع واکنشی از خودش نشان بدهد، بهترین راه حدس واکنش هر سهم به اتفاقات بررسی سوابق اون سهم است.

با توجه به صحبتی که در مورد فیبو داشتیم، و اگر حدس من صحیح باشد که اینجا شما سعی کردید با کمک خطوط فیبو قیمت های بحرانی سهم را استخراج کنید، یک سوال داشتم، آیا این سهم معمولا از فیبو پیروی کرده است؟

مثلا بترانس، البرز، تکمبا، فولاد ... سهم هایی هستند که اکثر مواقع کاملا تابع فیبو هستند، اما شخصا مواردی مثل واتی، ونفت، شبندر و ... هم دیدم که دفعاتی که تابع فیبو نیستند به مراتب بیشتر از دفعاتی که تابع آن باشند می باشد.

به عبارت ساده باید اول بررسی کرد سهم شما آیا معمولا واکنشش به الگو تحلیلی شما همانطور که باید باشد بوده است یا خیر، سپس الگو تحلیلی که سهم بیشترین تابعیت را داره برایت تحلیل اون سهم مد نظر داشت.

امروز چند تحلیل مفصل در سایت قرار خواهد گرفت، منتظر تحلیل های مفصل تر شما هم هستم تصویر
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain

پست توسط Present » سه شنبه 10 دی 1392, 3:42 pm

M.Abooali, دوست عزیز فیبو یکی از ابزارهای تحلیل من در این سهام هست ، برای مثال در همین سهام از اندیکیتور های RSI,MACD,AVERAGE MOVING هم استفاده کردم وتا سه و یا چهار تا روش هشدار رو تایید نکند ، کاری نمی کنم !
من در این گزینه از فیبو برای در آوردن حدودی قیمتها استفاده کردم که مثلا اگر ریزش کرد تا کجا احتمال ریزش دارد و پیش بینی افزایش رو توسط الگوری مثلث افزایشی در آوردم !

ارسال پست

بازگشت به “تحلیل و سیگنال روز”