هشــــــــدار به کسانی که بازی ANGERY BIRDSدارند روی گوشیشون

در اين بخش مي‌توانيد درباره بازيهاي آندرويد تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

Re: هشــــــــدار به کسانی که بازی ANGERY BIRDSدارند روی گوش

پست توسط A3eman » چهار شنبه 7 اسفند 1392, 12:03 am

mahdi2elve نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:
mahdi2elve نوشته شده:اصلا موضوع اسنودن همش یه بازی جدیده که آمریکا راه انداخته تو جهانهمه حرفاش دروغه و ساخته و پرداخته همون سرویس های اطلاعاتی آمریکاست.------ولی اینم بگم به نظر من تموم ، تموم ، تموم نرم افزارها و بازیها میتونن یه نرم افزار جاسوسی باشن و ندیده بهتون میگم انگری هم میتونه جزوشون باشه.من که پاکش میکنم چون فکر میکنم دیگه جذاب نیست بازیش !
سلام . امریکا چه سودی میبره از ماجرای اسنودن که حتی روابط امریکا با بهترین هم پیمانانش رو هم تیره کرده ؟

من زیاد از سیاست سر در نمیارم و سعی میکنم درباره چیزی که اطلاعات کاملی ازش ندارم اظهار نظر نکنم.
ولی هیچ وقت هیچ کارمندی نمیتونه از دست سازمان سیا آمریکا فرار کنه و اینقد زنده بمونه!!
یه سازمان اطلاعاتی اینقدم بی دستو پا نیست که بزاره چنین افتضاهی به بار بیاد!!

درسته ولي سازمان اطلاعات و امنيت روسيه هم اينقدر بي دست و پا نيست...

New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: اصفهون
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

پست توسط Negar147 » چهار شنبه 7 اسفند 1392, 8:58 pm

M.Abooali

جدی گرفتن حرفای فردی که هیچ سندیت معتبر حدااقل برا ما ایرانی ها نداره بی عقلیه محظه ..
من و تمام اعضای خاندانمون هیچکدوم هیچ کار خاص و حساسی نداریم .. فردی هم که نظامی یا کار حساسی داشته باشه بدون شک از لحظه لخظه کاراش خبر دارن پس نیازی به اینکارا ندارن .. پس حرفاش حتی ارزش فک کردن هم نداره ..
افرادی هم که نگرانن و فک میکنن خیلی مهمن میتونن بازی نکنن .. پس جای نگرانی برا من و افراد بیمشار که شبیه منن نیس
نامه تمام ...
هی با خود فکر می کنم ، چگونه است که ما ، در این سر دنیا ، عرق می ریزیم
و وضع مان این است و آنها ، در آن سر دنیا ،عرق می خورند و وضع شان آن است!!!
نمی دانم ، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن ...

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » شنبه 10 اسفند 1392, 11:30 am

کسی نگران شما نبود، پست اول من را با دقت بخوانید بهتر خواهید فهمید. تصویر

مسئله انگری بردز نیست، بحث داشتن درک پیشگیری جای ندامت بعد از حادثه است. هنوز یک هفته نیست از آخرین موردش که شخصا شاهد ندامت دختر خانمی به خاطر هک شدن فیسبوکش بودم... و التماس داشت هر طور شده اکانتش را هک کنم و از دست هکر پس بگیرم سر همین بی توجهی ها که چه کسی دنبال رمز اکانت من هست و رمزش به باد رفته بود...

متاسفان ما ایرانی ها، یا سریع جبهه می گیریم و میگویم حرام واست و بد است و اخ است. یا اونوری میوفتیم که به به و بی عیب و ایراد است و همه چیز است. و بیش از هر چیز خوشمان میاد وارد بحث بشیم در مورد مسائلی که اصلا نکته مبهمی درش نیست.

بیخیال من وقت بحث ندارم. شما بازی کن،
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Android Games”