توجه توجه کشفـــــــــیات جنجالی و تازه من

در اين بخش مي‌توانيد در مورد علوم دانشگاهي در سطوح و گرايشهاي مختلف به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

توجه توجه کشفـــــــــیات جنجالی و تازه من

پست توسط hojamin2000 » دو شنبه 19 آبان 1393, 2:54 am

تــــــــــوجه توجـــــــــه دوستان و موسسات عالی استادان و محققین و موریخ و پروفسورها و دکترهای عزیز من چند چیز جالب دارم
کشفیات من دنیا رو تکان خواهد داد نگرش به علم رو تکان خواهد داد
این ادعا نیست من میتونم کاملا ثابتش کنم چیزی که من بهش رسیدم چند ایده کاملا قابل اثبات چند کشف بزرک تاریخ هستند کاملا هم متخصص اونها میتونه اثباط کنه کشفیان من پیرامون چند مسئله هستش
1- کشفیات مهم من در مورد حافظه انسان محققین مغز و اعصاب عزیز داخل و خارج از ایران بنده چگونگی ثبت خاطرات و اطلاعات در نورونهای مغز انسان که تا حالا هیچ دانشمند و محقق مغز و اعصابی نتونسته فرضیه قابل اثباطی بده من بعد از مدها تحقیق قادر به کشف راز چگونگی ثبت خاطرات و اطلاعات در نورونهای مغزی شدم من میتونم فرضیه کاملا قابل اثباتی در مورد نحوه ثبت اطلاعات و خاطرات و دیدن خواب و رویا در نورونهای مغز دارم که به حافظه خوای و تغییر حافظه افراد بوسیله فعل و انفعالات فیزیکی و شیمیایی در هر انسانی بشه فقط و فقط بوسیله کشف نادر من قابل دسترسیه متخصصین مغز و اعصاب با من تماس بگیرن من ایمیلم رو در انتها میگذارم.
2- کشفیان جدید من در مورد تاریخ پیدایش و تکامل بشر قابل توجه محققین و دانشمندان زیست شناس تاریخ دان باستان شناس و زمین شناس من تونستم راز بزرگ خلقت انسان رو از اول تا کنون کشف کنم که تاریخ فعلی انسان شناسی و زیست شناسی انسان رو دگرگون میکنه
3- کشفیات جدید من در مورد عکس برداری از ملکولها و اتمها و الکترونها با دقت و وضوح بالا قابل توجه فیزیک دانان عزیز من تئوری قابل اثبات دستگاهی رو کشف کردم که در صورت اختراع میشه با دقت بالا از هسته اتم و ملکولهای گازها و اکلکترونها تصویر برداری کرد کاملا قابل اثبات من به شما خواهم داد
دوستان عزیز از من نخواهید که اطلاعات بیشتری رو در همین تاپیک بدم چون موجب سوء استفاده افراد ناباب میشه متاسفانه نمیتونم اطلاعات بیشتری بدم فقط از طریق ایمیل اونهم فقط به دانشمندان و متخصصین این چند رسته اطلاعات مربوطه رو خواهم داد فقط بایستی اثبات کنن که چه دانشمندی از چه دانشگاهی هستن اونوقت من کشفیات هم قیمت طلای خودم رو در اختیارشون قرار میدم و حاظرم باهاشون همکاری کنم تا ثبت کشف مورد نظر من تخصص کافی جهت ارائه مقاله در مجامع معتبر علمی رو ندارم این کشفیات هم کاملا اتفاقی بدستم رسیده و هر دانشمندی که میخواد یا هر موسسه تحقیقاتی داخلی یا خارجی برام فرقی نمیکنه میخواهد که کشفیات من رو داشته باشه من در اختیارش قرار میدم و برای اثبات ادعاهای سنگین خودم حاظرم هر مدرکی ارائه کنم ولی فقط در قبال قبول شرایطم حاظر به اینکار هستم از مدیر محترم خواهش میکنم این تاپیک رو حتما بگذارن تا کمک بزرگی به تاریخ علم بشریت کنن و فرومشون رو بر سر زبونها بندازن اینم ایمیل منه

hojamin2000@gmail.com

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6058 بار
سپاس‌های دریافتی: 3136 بار

Re: توجه توجه کشفـــــــــیات جنجالی و تازه من

پست توسط Hesam - 1994 » دو شنبه 19 آبان 1393, 6:19 pm

:smile: :smile: :smile: :smile:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط iranpcl » چهار شنبه 21 آبان 1393, 12:19 am

:smile:
خیلی خوبه، ولی چرا به دانشگاه ها یا اساتید محترم مسئول در سراسر کشور مراجئه نکردید و در اینجا بیان کردید؟(یک پرسش کاملا منطقی)

Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 110 بار
سپاس‌های دریافتی: 770 بار

پست توسط iman620 » چهار شنبه 21 آبان 1393, 3:31 am

خیلی عجیبه اگه شما واقعا کشف کردید چرا به دانشمندان ایرانی خبر کشف و ‌.... نمیدید

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 160 بار
سپاس‌های دریافتی: 30 بار

پست توسط ABCABC » پنج شنبه 22 آبان 1393, 12:42 am

یک ایمیل رو به انگلیسی ترجمه و به اساتید و دانشگاه ها و یا موسسات علمی آمریکایی و اروپایی بزنید....اگر اونها خبر دار شوند فوری دست به کار میشوند و حمایت های بسیار بهتری نسبت به مراکز علمی و .... داخلی نسبت به شما میشود و اصطلاحا آینده بسیار بهتر و روشن تری نسیب شما میشه

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1357 بار

پست توسط mj_piremard » سه شنبه 27 آبان 1393, 4:15 am

با سلام
دوست عزیز اگر نمی خواهید افکار و کشفیات شما فسیل شود هر چه زود تر با دانشگاه ها و مراکز معتبر خارجی تماس بگیرید.
یاد تون باشه زکات علم هم یاد دادن اون به دیگرانه همین که شما دستگاهی اختراع کنی که بشه از هسته اتم ها عکس گرفت کلی به علم کمک کردین و در خیلی از زمینه ها جهش علمی به وجود میاد.
 چه خوب خوند حرف دلمو 

[FONT=Arial,sans-serif]  سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط saghan » سه شنبه 27 آبان 1393, 6:48 am

با سلام و احترام.از ابتدا بگویم که کاری با احتمالا اقای hojamin ندارم.کلی گویی میکنم و ایشان به خودشان نگیرند.از سبک نگارش متن مشخص است که ایشان نه تنها دانشگاهی نیستند بلکه داشگاه دیده هم نیستند.اگر قرار به ایده پردازی است ایزاک اسیموف وارتور سی کلارک باید جایزه نوبل میگرفتند.اگر هم واقعا تحقیق و ازمایشی انجام شده باید کلیات ان قابل انتشار باشد.بر روی کلیات تاکید دارم .جزییات بماند برای انکه کسی حق کاشف یا مخترعش را نبرد ولی کلیات باید برای همه قابل انتشار باشد واگر نه همان قدم اول را هم برنداشته اید.
دوم: بین مدرک و رشته تحصیلی و مخترع و مکتشف بودن ارتباطی وجود ندارد ولی انچه مسلم است هیچ کس در در همه چیز صاحب نظر نیست. سرامد مخترعان جهان یعنی ادیسون در حوضه برق و مکانیک کار میکرد ایا شنیده اید در پزشکی هم نظر داده باشد. سر امد کاشفان علوم پزشکی پاستور بود که در پزشکی داروسازی کشاورزی و شیمی کار کرده است ایا شنیده اید که پاستور در برق و مکانیک هم نظر داده باشد. نگاهی به فهرست پیشنهادی جناب hajamin بیندازید. چند رشته مختلف که نه چند حوضه مختلف علم را می بیند ؟ ایا باور کنم که چنین گستردگی علمی و فنی و تجربی و سابقه کاری در یک انسان جمع شود .
سوم : چون تایپ کردن مشکل است از پر نویسی و بازگویی واضحات خود داری می کنم و تاکید میکنم که اگر به این بحث علاقه مند هستید حتما عنوان "شبه علم و روش تشخیص ان از علم" را در اینترنت جستجو کنید گستردگی و نکات ان باعث حیرت و سرگرمی شما خواهد شد.
پایان: به عنوان اخر این متن : در اغاز قرن بیست دانشمند المانی به نام هایزنبرگ با فرمول یعنی بر پایه محاسبات متقن ریاضی اثبات کرد که نمی توان در یک لحظه هم مکان و هم مسیر حرکت الکترون ها را مشخص کرد به عبارت ساده نمیتوان از الکترون منفرد عکس گرفت و این موضوع هیچ ارتباطی به پیشرفته بودن تجهیزات و یا روش پیشنهادی ندارد. این اثبات انچنان محکم است که نام ان را اصل عدم قطعییت هایزنبرگ گذاشته اند و بازمیدانید که اصل از تئوری بالاتر است-مانند تئوری نسبت انیشتن- واز قانون پایینتر است-مانند قانون جاذبه عمومی نیوتون-پس اصل در فیزیک چیزی نیست که با یک ایده یا ادعا از جا بجنبد. چنین تغییرات بزرگی دیگر ار عهده یک نفر یا یک تیم دانشگاهی بر نمیاید و مستلزم کاری جهانی است. از اوایل قرن بیستم تا کنون هیچکس نتوانسته این اصل را نقض کند چرا که ارتباطی با تکنولوژی و نوع دستگاه و تجهیزات ندارد بله یک اثبات ریاضی است " که اول باید انرا باطل کرد" متوجه نکته شدید؟

ارسال پست

بازگشت به “علوم”