درخواست کمک

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 160 بار
سپاس‌های دریافتی: 30 بار

درخواست کمک

پست توسط ABCABC » سه شنبه 18 آذر 1393, 3:40 pm

سلام دوستان

من میخوام حساب پیپال خودم رو وریفای کنم و برای این کار اول باید شماره تلفنم رو confirm کنم و حساب بانکیم رو به حساب پیپال متصل کنمو بعد از اون کردیت کارتم رو که خدا رو شکر این یکی رو دارم

1-برای confirm کردن شماره تلفن باید چیکار کنم؟؟؟شماره خودم رو وارد کردم نشد.از چه شماره ای باید استفاده کنم؟؟لطفا راه حل بگید

2-برای اتصال حساب بانکی باید چیکار کنم؟؟؟آیا بانک خارجی وجود داره که بشه بصورت آنلاین و رایگان حساب ایجاد کرد؟؟؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31544 بار
تماس:

Re: درخواست کمک

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 11 بهمن 1393, 8:19 pm

,
اگر از IP ايران وارد اكانت شديد فاتحه اكانت رو بخونيد، چون اگر همون لحظه ليميت كنه، به محض اولين مبلغي كه به اون واريز بشه حساب رو ليميت ميكنه، به هيچ عنوان از ايران نميتونيد اين كار رو انجام بديد، فقط بايد دوستي در خارج داشته باشيد تا يك شماره از ايشون داشته باشيد و يا شماره مجازي از كشوري كه اكانت رو به نام اون ايجاد كرديد داشته باشيد. همچنين بايد يك VPS داشته باشيد و با اون وارد پيپال شويد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”