چگونه می توانید به علاقه یک زن به خودتان پی ببرید؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Dr.Akhavan, mahshid-banoo, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

Re: چگونه می توانید به علاقه یک زن به خودتان پی ببرید؟

پست توسط sourena1357 » شنبه 11 مهر 1388, 8:36 pm

DTN نوشته شده:خواهشا از تمام پسرایی که درایجا موجود هستن درخواست کمک میکنم اونم اینه که یه پسر وقتی از یه دختر خوشش بیاد عکس العملش چیه ؟ آیا در مورد اون دختر صبر به خرج میده یا همون اول دل به دریا میزنه . میبینین فقط خانم ها پیچیده نیستند ما خانم ها هم در شناخت مردها میمونیم پس شما هم به ما خانوما کمک کنین ok? ممنون ::sh

سلام دوستان
خانم majorII واقعا شما خانومها نمی تونید تشخیص بدید که یک ÷سر دوستون داره یا نه ما پسرها همین طور فکر میکنم ایراد از فرهنگ رمز آلود و پر ایهام ما است من در مورد پسها میتونم بگم پسری که هوله و یک دفعه پیشنهاد ازدواج میده و اونیکه هیچ وقت روش نمیشه نزدیک بیاد به طور حتم دوستون داره و اینکه خوبه یا نه رو نمی دونم ولی دخترا چی ؟؟؟

New Member
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط mehran.H » یک شنبه 12 مهر 1388, 12:43 am

اگه دختر و پسری عاشق هم باشند این ا بروز میدهند تا طرف مقابل بفهمه.همه ما ادمها هم توان درک محبت و علاقه را داریم دیگه اموزش نمیخواهد!!
اما دخترایی که طرف را دست به سر میکنند و الکی کشش میدهند به قول معروف با دست پس میزنند با پا پیش میکشن به نظر من کسایی هستن که اقلا یکی دو نفر دیگه رو هم زیر سر دارند و میخواهند بهترین را انتخاب کنند و از طرفی بقیه را هم رد نکنند بخوابونند تو اب نمک برای روز مبادا!!اگه این نشد اون یکی وگنه کسی که واقعا عاشق و علاقه مند با تمام وجود میاد جلو.

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 361 بار
سپاس‌های دریافتی: 833 بار

پست توسط renger » یک شنبه 12 مهر 1388, 9:23 am

mehran.H,
همیشه هم اینجور نیست. بعضی اوقات یکی از طرفین به خاطر شرایطی که خودش داره یا به خاطر طرف مقابلش این علاقه رو ابراز نمیکنه. مثل مورد من. اون منو دست به سر نکرد. اون همون دفعه اولی هم که بهش گفتم گفت که نمیشه. من و اون نمیتونیم با هم باشیم. حالا به هر دلیلی که خودش میدونه. ولی خب تو این دو سال نتونست این قضیه مخفی کنه هر چند مستقیم چیزی نمیگه ولی بعضی اوقات از لابه لای حرفهاش و یا حرکاتش میفهمم.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 97 بار

پست توسط chahzool » یک شنبه 12 مهر 1388, 10:34 am

با سلام.
به نظر من دخترها خيلي پيچيده هستند من يك دختر عمو دارم و از تمام حركات و رفتارهاش فكر مي كردم منو دوست داره ولي وقتي بهش گفتم كه دوستش دارم بعد از اين كه چند ماه منو دنبال خودش دواند آخرش گفت كه برام هنوز زوده و مي خوام درس بخونم.و جالب اينكه بعد از مدرك كارداني ديگر در كارشناسي قبول نشد!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4090 بار
سپاس‌های دریافتی: 8255 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 9 آذر 1393, 8:18 am

chahzool نوشته شده:با سلام.
به نظر من دخترها خيلي پيچيده هستند من يك دختر عمو دارم و از تمام حركات و رفتارهاش فكر مي كردم منو دوست داره ولي وقتي بهش گفتم كه دوستش دارم بعد از اين كه چند ماه منو دنبال خودش دواند آخرش گفت كه برام هنوز زوده و مي خوام درس بخونم.
و جالب اينكه بعد از مدرك كارداني ديگر در كارشناسي قبول نشد!
سلام
بعضی از دخترها از همون هفت هشت سالگی دنبال ارتباط با یک جنس مخالف هستند اما فقط ارتباط عاطفی نه شوهر کردن و تشکیل خانواده دادن
باید قبل از دادن پیشنهادِ ازدواج , غیر مستقیم ازش سوال کنین :

از چه مردی خوشت میاد ؟
دلت میخواد چه کاره باشه شوهرت ؟
دوست داره چه تیپی باشه ؟
دلت میخواد چند سالگی ازدواج کنی ؟
اگه یکی بیاد خواستگاری که این مشخصات رو داشته باشه چی میگی بهش ؟
این سوالها شما رو با هدفش از ابراز علاقه به شما مطلع میکنه که آیا فقط قصد ارتباط عاطفی و سرگرمی داره یا شما رو به عنوان همسر آینده در نظر داره
تاپیک قدیمی هست اما مطلبِ تاپیک قدیمی شدنی نیست خصوصاً حالا که توجه ها به ضرورت ازدیاد جمعیت خیلی زیاد شده تا حدی که عملِ جراحیِ بازگشتِ توانائیِ بچه دار شدن مجانی شد چند روز پیش
جوک هم براش درست کردند:
میگن گشت یه دختر و پسری رو میگیره بهشون میگه :
وای , شما چقدر به هم میاین , برید ازدواج کنین , زوج خوشبختی میشینا
یادمه 23 سال پیش عمل جراحی جلوگیری از بارداری مجانی بود
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: شـــمـــالـــگـان
سپاس‌های ارسالی: 1821 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط demorgan » سه شنبه 14 بهمن 1393, 5:47 pm

جناب  [COLOR=#111111][COLOR=#3366cc]MOHAMMAD_ASEMOONI    

توجه به ضرورت ازدیاد جمعیت ؟! دوست عزیز گویا شما در ایران زندگی نمیکنید !

البته ما حق داریم از شما یک منبع معتبر برای گزاره اولتان طلب کنیم .
جسارتاً این چه حرفی هست که شما میزنید ؟ خواهشاً یک دلیل قانع کننده و با خروجی مطلوب برای ما بگویید تا بدانیم چرا باید این سوالات بیهوده را از یک دختر بپرسیم ؟ پاسخ این سوالها باید بای-دیفالت یک مرد باشد . مهم پرسش این سوالات نیست بلکه هدایت درست پرسش پاسخ هاست . در ارتباط با دختران تکنیک هایی که پیاده سازی میکنید باید اصطلاحاً - اینرا خودم نامگذاری کرده ام و معادل دانشنامه ای آن در زبان فارسی نیافته ام- تماماً نهفته ی بیدرنگ* با خروجی خاص در مقایسه با سایر اُلتنتیو ها باشند .
( )

اما در مورد جناب chahzool

پیشنهاد دوست داشتن نباید از سوی شما آنهم به صراحت اعلام میشد و آلارم یک پرنسس و اشراف زاده را در او به صدا در آورد و زمینه ای شد برای بنده بودن شما در نگر او .
شکستتان را تبریک میگویم . امیدوارم تجربه ای برایتان شده باشد که بدانید سیستم های سنتی برای مردانی که در تمام زندگیشان محافظه کارانه و با غرور کاذب رشد کرده اند و سیگنالهای غلط دریافت کرده اند ، تماماً ناکارآمد هستند و تنها خروجی های مطلوب سیاسی برای وضع کنندگان و مروجان آن دارد .

* پرتاً عرض میکنم ولی دوستان آگاهند این نام یک نوع معماری سیستمی پردازنده می باشد.
هیچ هیچ هیچ ...

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 38 بار
سپاس‌های دریافتی: 78 بار

پست توسط saeid6.5 » سه شنبه 14 بهمن 1393, 9:50 pm

DTN نوشته شده:من خودم 8 ساله عاشقه یه پسرم که البته فامیلیم که این پسر عاشق هیچ کس نمیشد دخترا خیلی سعی کردن تا اونو متوجه خودشون کنن ولی من این کارو کردم تنها راهش بیمحلیه اولش منو اصلا نمیدید از اون روزی که ازش فاصله گرفتم هر روز یه قدم بهم نزدیکتر شد اینم بهتون بگم زیبایی ظاهر اونقدرها مهم نیست چون اونایی که خیلی سعی کردن و راه به جایی نبردن دخترای خشگلی بودن ولی اون با بیمحلیه من به طرف من کشیده شد و حالا به جز من کس دیگه ای رو نمیبینه ولی شور بیمحلی رو هم نباید در آورد لبته من خودم یه پا خشگلم تصویر

پس ابجی بذار یه چیزی بگم به جانم فقط یه کلمه بهش بگو دوستت دارم ببین اون پسر چه جوری عین پرنده دورت میگرده ببین ابجی پسرا دوست دارن فقط با یکی باشن به خدا فقط دنبال یکی هستن ولی اون یکنفر میدونه که فقط اگه احساسشو پیش اون مرد بیان کنه اون مرد چه حالی میشه به خدا اگه من بدونم دختری منو دوست داره واقعا به خدا قسم میخورم چشمم گوشم اون میشه . هه پسرا اینجورین ولی خوب متفاوت شده . میدونی الان شما به اون پسر چه انگیزهایی دادی خوب مواظبش باش چون پسر عاشق کم گیر میاد خوشبخت بشین و به پای هم پیر بشین

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط lantern » چهار شنبه 15 بهمن 1393, 12:11 am

یکی از اساتید که تجربۀ زیادی داشت و هم دوره پیش از انقلاب و هم بعد از آن را دیده بود یه پند به ما داد که همیشه بیادش دارم :
خطاب به خانم ها : اگه مردی زنی را دوست داشته باشد یک روز که سهل است یک ساعت هم او را رها نمی کنه چون میدونه زن مثل گل است اگه نچیدی اش و مال خودت نکردی اش ، فرد دیگه ای این کار را می کنه و برای او، فقط خار پشیمانی میمونه .پس اگه مردی به شما ابراز علاقه کرد اما واسه ازدواج بهونه سربازی نرفتن ، پول نداشتن ، نامزدی با دختر خاله اش و غیره را آورد همون ابتدا رابطه را کات کنید .

خطاب به آقایون : آقایون ، هیچ وقت فکر نکنید اگه زنی شما رو دوست داشته باشه و بنا به هر دلیلی او را رها کنید و بروید وقتی برگشتید به هیچ وجه توقع نداشته باشید وقتی دوباره به سمتش بر می گردید همچنان شما را دوست داشته باشه چون وقتی رهاش می کنید به مردهای دیگه نگاه می کنه که چه جوری پناه گاه زن مورد علاقه شان هستند و بعد به خودش نگاه می کنه که مجبوره مشکلات ، اندوه و رنج خود را به تنهایی به دوش بکشه در نتیجه مردانگی شما از نظرش می افته و شما را یه نامرد واقعی می بینه .این وضعیت را به بی وفایی زن نسبت ندهید این نتیجۀ اینه که به دلایلی که به نظر خودتون منطقی میومده تنهاش گذاشته اید

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي و روان پزشكي”