نخوه تمرینات معده

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

نخوه تمرینات معده

پست توسط a-h » دو شنبه 25 آبان 1394, 1:38 pm

باسلام من مدتی است به ناراحتی معده دچارم ازسایت شمادیدن کردم مطلب جدیدی دیدم ورزش معده فقط نگفتین قبل ازغذا یابعد ازغذا وچه تعداد ودرطول چه مدت من حرکات راانجام دادم ولی درناحیه پشت ساق پاهایم احساس گرفتگی میکنم لطفاراهنمایی کنید ممنون از مطالب خوب سایت شماتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2695 بار
سپاس‌های دریافتی: 5007 بار

Re: نخوه تمرینات معده

پست توسط shafagh 2 » سه شنبه 26 آبان 1394, 1:02 am

a-h گرامی

بسته به شدت ناراحتی معده انجام این روش در کمیت متفاوت است. اگر ناراحتی زیاد باشد مسلما تکرار روش ( معمولا)بدون نیاز به دارو و همچنین تعداد ان در هر دفعه کم و بیش دارد.

بر طبق تجربه خودم 1500 بار حد بالای این روش است و 500 الی 750 بار حد متوسط اما می توان با کمی فاصله و برای رفع خستگی و باز بسته به شدت ناراحتی معده عدد 500 را چندبار تکرار کرد اما بنظر من 1000 الی 1500 در یک بار در گرم شدن معده تاثیر بیشتری دارد. البته هیچ منعی نیست که از 1500 بار هم بیشتر شود ولی باز بنظرم می رسد افراط باشد. البته هر فردی که این روش درمانی را انجام می دهد باید در باره خودش مونیتورینگ داشته باشد و در هر بار و یا هر چندبار تمرین ببیند چه اثراتی را حس می کند و بر اساس ان تجربه بهترین روش تمرین برای خودش را انتخاب کند که البته گاهی اثر کامل بعد از یک یا نیم ساعت ظاهر می شود.

در مورد پر یا خالی بودن معده هنگام انجام این روش باید عرض نمایم معمولا کسانی که ناراحتی معده دارند معده اشان اسیدی است و ممکن است نوسان معده با وجود اسید اضافی مشکل ایجاد کند و لذا من در پست های مربوطه گفتم که بهتر است قبل از انجام ورزش یا یکی دو قرص المونیم ام جی استفاده شود و یا مفداری غذا صرف شود ولی نه انطور که معده پر شود.

برای اینکه شما را خوشحال و امیدوار کنم باید بگویم تنها با انجام این ورزش طی چند روز و نهایتا یک هفنه ناراحتی معده بطور کل بر طرف خواهد گردید و دیگر تا چندین ماه نیازی به ادامه انجام این روش نخواهید داشت.

البته این روشی را که من ابداع کرده ام روشی فیزیکی است و روش های پزشکی و نکنولوژی های پیچیده مربوطه که با کشف و ساخت دارو تا بحال انجام شده جایگاه خود را دارد و در اصل روش تاثیر داروهای شیمایی در مغز یا بدن است که بطور مصنوعی باعث کم شدن ترشح اسید، کم کردن التهاب، تحریک فعالیت معده و یا چیزهای دیگر است ولی معمولا اینگونه روش های موثر پزشکی ناراحتی را کاملا ریشه کن نمی کند و یا بیمار مجبور است تا مدت های طولانی مصرف داروها را ادامه دهد و باز معمولا بیمار در محدویت های پرهیز های غذایی قرار خواهد داشت.

روش فیزیکی ابداعی اینجانب انشا... همه محدویت های روش های مصرف داروهای پزشکی را بر طرف خواهد کرد و در اصل و با زبانی ساده بطور طبیعی معده را اموزش می دهد تا به کارکرد طبیعی باز گردد، ضمن انکه در پاکسازی معده و روده ها اثر مثبت جنبی خواهد داشت.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: نخوه تمرینات معده

پست توسط a-h » سه شنبه 26 آبان 1394, 1:22 pm

باسلام وخسته نباشید وممنون ازپاسخ شما امیدوارم درتمامی مراحل زندگی موفق باشیدتصویرتصویرتصویر

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”