فرهنگ اصطلاحات فارسی به اسپانیایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبان اسپانيائي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: mohayer, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

فرهنگ اصطلاحات فارسی به اسپانیایی

پست توسط nooshinsobhi » شنبه 2 آبان 1388, 2:50 pm

با عرض سلام، می خواهم به اطلاع علاقمندان زبان و ادبیات اسپانیایی برسانم که من چند روز پیش به طور اتفاقی به یک سایت اسپانیایی در اینترنت برخوردم که فرهنگ های بزرگ فارسی به اسپانیایی و بالعکس در آن قرار دارد. من آدرس آن سایت را در این جا می نویسم که برای پیدا کردن پاسخ پرسش های خود به آن جا مراجعه کنید از قرار معلوم سایت یک مترجم رسمی اسپانیایی در مادرید است: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

Re: فرهنگ اصطلاحات فارسی به اسپانیایی

پست توسط Ramtin Ghaffari » دو شنبه 4 آبان 1388, 1:31 am

سلام نوشین خانم ! بخاطر این سایتی که معرفی کردی ، ازت بی نهایت سپاسگذارم . بویژه اینکه چیزهای جالبی توش پیدا کردم که کلی خوشحالم کرد ؛ مثلا مطلبی به اسپانیایی درباره ی خسرو گلسرخی و ترجمه ی شاهکار صمد بهرنگی ، " ماهی سیاه کوچولو " . این دو متن برای چون منی که همه ی دوران کودکی ام رو با چنین کتاب ها و فرهنگی سر کرده بودم و همیشه بجای لالایی بالای سرم ، چنین کتاب هایی رو می خوندن ، بسیار نوستالژیک و شیرین بود . بازم ، مرسی ! :smile:

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط illiya » دو شنبه 11 آذر 1392, 10:53 am

nooshinsobhi نوشته شده:با عرض سلام، می خواهم به اطلاع علاقمندان زبان و ادبیات اسپانیایی برسانم که من چند روز پیش به طور اتفاقی به یک سایت اسپانیایی در اینترنت برخوردم که فرهنگ های بزرگ فارسی به اسپانیایی و بالعکس در آن قرار دارد. من آدرس آن سایت را در این جا می نویسم که برای پیدا کردن پاسخ پرسش های خود به آن جا مراجعه کنید از قرار معلوم سایت یک مترجم رسمی اسپانیایی در مادرید است: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

سلام

این سایت که فیلت.. است

New Member

پست توسط nahali » شنبه 28 فروردین 1395, 11:38 am

دو ساعت عضوشدیم فیلتر هستتصویر

ارسال پست

بازگشت به “زبان اسپانيايي”