مشاهده یه هلیکوپتر مشکوک در پنها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار هوانيروز ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1776 بار

Re: مشاهده یه هلیکوپتر مشکوک در پنها

پست توسط ramin-am » یک شنبه 22 آذر 1394, 9:35 am

دوستان یه چیزی که میگم شاید ناراحت کننده باشه ولی این هلیکوپتری که عکسش رو به عنوان شاهد 216 گذاشتن خیلی خیلی شبیه -kazan Ansat 2rcهستش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
به رویاهایت بی اندیش ..........

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط bimmer » یک شنبه 2 خرداد 1395, 9:01 am

rad2000 نوشته شده:با سلام و عرض ادب
من دقیقا نمی دونم کی بود ولی چند ماهی بیشتر نمیشه یعنی از یکسال تجاوز نمیکنه با چشمای خودم پرواز این پرنده رو دیدم چهار پره داشت و صداش هم نرم بود و آزار دهنده نبود
دقیقا شبیه ماکت پایینی
محل رویت این پرنده که من دیدم کنار ساحل بندرعباس نزدیک محله نخل ناخدا که فرودگاه بندرعباس هم در همون نزدیکیها قرار دارد بوده

سلام دوست عزيز .اوني كه شما ديدي اگوستا a109 بوده. اون هليكوپتر كاملا دمونتاژ شده و قرار شد كه از قطعاتش براي ساخت هليكوپتر صبا ٢٤٨ استفاده بشه. مثل موتور،گيربكس،اويونيك، مجموعه سيستمهاي دايناميك مثل main rotor hub,tail rotor hub,blades و.....
كه البته اونم هنوز به جايي نرسيده.متاسفانه برخي از مسئولين در جو كنوني حيا را قورت داده و به شدت در جامعه دروغ پراكني ميكنند. بالگرد هما ديگر وجود خارجي ندارد!صبا هم فقط بدنه فايبر گلاس ان ساخته شده.تنها شاهد موجود و پروازي انهم با مشكلات عديده ،شاهد ٢٧٨ هست. بقيه انواع شاهد وجود خارجي ندارند. سوالي بود در خدمتم

New Member
محل اقامت: bandareabas
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار
تماس:

پست توسط masy1987 » جمعه 1 اردیبهشت 1396, 11:31 pm

bimmer نوشته شده:
من دقیقا نمی دونم کی بود ولی چند ماهی بیشتر نمیشه یعنی از یکسال تجاوز نمیکنه با چشمای خودم پرواز این پرنده رو دیدم چهار پره داشت و صداش هم نرم بود و آزار دهنده نبود
دقیقا شبیه ماکت پایینی
محل رویت این پرنده که من دیدم کنار ساحل بندرعباس نزدیک محله نخل ناخدا که فرودگاه بندرعباس هم در همون نزدیکیها قرار دارد بوده

سلام دوست عزيز .اوني كه شما ديدي اگوستا a109 بوده. اون هليكوپتر كاملا دمونتاژ شده و قرار شد كه از قطعاتش براي ساخت هليكوپتر صبا ٢٤٨ استفاده بشه. مثل موتور،گيربكس،اويونيك، مجموعه سيستمهاي دايناميك مثل main rotor hub,tail rotor hub,blades و.....
كه البته اونم هنوز به جايي نرسيده.متاسفانه برخي از مسئولين در جو كنوني حيا را قورت داده و به شدت در جامعه دروغ پراكني ميكنند. بالگرد هما ديگر وجود خارجي ندارد!صبا هم فقط بدنه فايبر گلاس ان ساخته شده.تنها شاهد موجود و پروازي انهم با مشكلات عديده ،شاهد ٢٧٨ هست. بقيه انواع شاهد وجود خارجي ندارند. سوالي بود در خدمتم

بالگردد صبا رونمایی شده دیگه نمیتونید بگید وجود خارجی نداره بالگرد صبا248 انصافا خیلی زیباست و نسبت به قبل خیلی پیشرفته شدیم داخل کابین هم خیلی زیباست

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
m@soudy1987

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط bimmer » چهار شنبه 13 دی 1396, 11:48 pm

masy1987 نوشته شده:
bimmer نوشته شده:
دقیقا شبیه ماکت پایینی

بالگردد صبا رونمایی شده دیگه نمیتونید بگید وجود خارجی نداره بالگرد صبا248 انصافا خیلی زیباست و نسبت به قبل خیلی پیشرفته شدیم داخل کابین هم خیلی زیباست

:)))) بالگرد همون آگوستاست (موتور،گيربكس،اويونيك، مجموعه سيستمهاي دايناميك مثل main rotor hub,tail rotor hub,blades و.....)
تا قیامت هم دومیش تولید نخواهد شد. یه شو تبلیغاتی بود برای ملت بینوا
جالبه بدونید که آقای احمدابادی(مدیرعامل سابق) و آقازادشون و اطرافیانش در دادگاه نظامی مشغول پاسخ به اتهاماتشون (اختلاس،حیف ومیل اموال عمومی) هستند!

ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار هوانيروز”