معرفی مكانيك خوب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ماهشهر-شیراز
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 375 بار

معرفی مكانيك خوب

پست توسط جعفر طاهري » جمعه 17 اردیبهشت 1395, 11:59 am

سلام
دوستان خودرو يكی از ملزومات زندگی مدرن ما شده است و با توجه به اينكه وسيله ايی هست كه از نظر بدنه و لوازم تعليق و محركه دائماً نياز به تعويض های دوره ائی بعضی از مواد و لوازم و همچنين بررسی و رفع اشكال در كاركرد را دارد و بر خلاف ساير لوازم زندگی ،تعدد اشكالات آن زيادتر هست و وقتی دچار عيب ميشود بشدت راننده را نگران و مضطرب ميكند و تا رفع عيب بجز راننده ، خانواده نيز از مشكل پيش آمده آزار روحی ميبينند . گاهی رفع عيب بعلت عدم تشخيص مكانيك باعث ميشود مشكلی كه احتمالاً يكروزه قابل حل ميباشد با مراجعه به چند مكانيك حداقل يكماه و يا بيشتر رفع نشود و يا رفع مشكل با هزينه زيادی توام شود . لذا با ايجاد اين تايپيك ديگر دوستان نيز مكانيكهای خوب شهر خودشان را اگر معرفی كنند به جويندگان واژه " مكانيك خوب"
در اينترنت كمك خواهند كرد . مكانيك خوب در بندر ماهشهر
مكانيك خوب در ماهشهر -مكانيكی خوب در ماهشهر - مكانيك خوب در بندر ماهشهر ناصر آلبودوله
مكانيك خوب ماهشهری ناصر آلبودوله
مكانيك خوب در بندر ماهشهر ناصر آلبودوله روبروی پمپ بنزين ، در ناحيه صنعتی مقابل نمايندگی ايران خودرو است . من همه همكارانم را جهت تعمير خودرويشان به ايشان معرفی ميكنم . آقای ناصر آلبودوله علاوه بر انجام كار بنحو عالی، فردی متشخص و خوش برخورد نيز ميباشند . و خوشبختانه تمامی كسانی كه توسط من به ايشان مراجعه كرده اند از نحوه انجام كارشان راضی بوده اند و بعد از اولين مراجعه ايشان را بعنوان مكانيك هميشگی خود انتخاب كرده اند . از محاسن ايشان قدرت تشخيص عيب و عدم قبول برای نصب قطعات بدون كيفيت ميباشد. با توجه به اينكه شروع بكار مكانيكی ايشان از كودكی بوده و با علاقمندی به افزايش معلومات با هزينه شخصی در كلاسهای آموزشی برگذار شده در شركت های ايران خودرو و سايپا و پارس خودرو و همچنين دريافت كاتالوگ از اينترنت و ساير منابع كوشا ميباشند ولذا مهارتهای شغلی ايشان رو به افزايش بوده است و كار تعمير خودرو را صرفاً بصورت انجام فقط يك نوع كار تخصصی برای خود محدود نكرده است . بنابراين به اين صورت قادر و وارد به رفع كليه مشكلات يك خودرو ميباشند . توصيه من برای تمام دوستان ماهشهری جهت رفع مشكل و يا تشخيص عيوب خودروی آنها مكانيك خوب ناصر آلبودوله ميباشد. خوشبختانه مكانيك خوب آقای ناصر آلبودوله باعث شده يكبار كه برای تعمير رفتيد برای هميشه ايشان را مكانيك خوب ماهشهری بدانيد .
شهرام اسماعيلی

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ماهشهر-شیراز
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 375 بار

Re: معرفی مكانيك خوب

پست توسط جعفر طاهري » چهار شنبه 15 فروردین 1397, 6:42 am

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
مکانیک خوب ماهشهر آقای ناصر آلبودوله
بهترین مکانیک بندرماهشهر ناصر آلبودوله
مطمئن ترین تعویض روغنی ماهشهر ناصر آلبودوله
09168515835 و 06152342518
آقای ناصر آلبودوله بهترین مکانیک تعمیرات موتورهای پژو و تعمیر و یا تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ماشینهای خارجی هستند . آدرس آقای ناصر آلبودوله بندر ماهشهر ناحیه صنعتی روبروی پمپ بنزین ناحیه است ضمناً ایشان دارای تعویض روغنی نیز هستند و محصولاتشان با توجه به منبع تهیه از نوع اصلی و معتبر است. جهت اطلاع آقای ناصر البودوله از سنین بسیار بسیار کم مکانیکی را آغاز کردند و با توجه به اینکه تحصیلکرده و با سواد هستند و بیشتر دوره های فنی شرکتهای خودرو ساز را با هزینه شخصی گذرانده اند و بجز گذرندان دوره های آموزشی اغلب با استفاده از اینترنت و دیدن سایتهای فنی خارجی عیب یابی و یا راه حل و روش کوتاه مدت ، رفع مشکل خودروهای خارجی را برای تسریع در کار ، خود آموزی مینمایند . یکی از ویژگیهای شایسته ایشان تشخیص صحیح عیب در همان مراحل بررسی اولیه و سپس اقدام جهت رفع آن است . به اینصورت مشتری ایشان راضی و با هزینه کمتری نسبت به مکانیکهای کم تجربه وی را ترک میکنند و بعد از آن برای رفع عیوب دیگر در آتیه مشتری وی میشوند .
عدم تشخیص عیب در مراحل اولیه برای مشتریان مکانیکهای بدون آگاهی علمی ، باعث اتلاف وقت و هزینه مالی میشود .
از دیگر خصوصیات مکانیک خوب آقای ناصر آلبودوله حساسیت ایشان به نصب قطعات تعویضی اصلی و مرغوب میباشد و معتقد است قطعه بی کیفیت و مشابه اصلی کارکرد مکانیک خوب را تحت الشعاع قرار داده و او را در ذهن مشتریان تبدیل به مکانیک بد مینماید . ولذا اقدام به بستن قطعه نامرغوب نمینماید و در صورت مشاهده عیوب دیگر بخشهای خودرو ، به مشتری عیب و هزینه تعمیر و چگونگی رفع آن را گوشزد میکند و مطمئناً مشتریان قدیمی با توجه به شناخت از ایشان رفع عیب را تقبل مینمایند .
ضمناً مدتی است که من به مکانیکی ایشان رجوع نکرده ام و تصور میکنم بجز تعمیر و تعویض کامل روغن گیربکس اتوماتیک ماشینهای خارجی احتمالاً با توجه به نیاز مشتریان این منطقه و خصوصیاتی که از ایشان برای آپدیت کردن خود سراغ دارم ، تعمیرات موتور و سایر سیستمهای ماشینهای خارجی را نیز اینک انجام میدهد.
تمام همکارانی که از سالها پیش بنا به توصیه ام ، برای اولین بار نزد آقای ناصر آلبودوله برای مکانیکی خودور ی خود رفتند ، برای همیشه مشتری ایشان شدند . و از این بابت شاکرم که هرگز هیچکدامشان از نحوه تعمیر بر روی خودروی خود نارضایتی نداشته و به من ابراز گله نکردند .
لطفاً برای رجوع به ایشان حتماً وقت قبلی بگیرید و در وقت تعیین شده مراجعه کنید به اینصورت نه شما دلخور میشوید و نه آقای ناصر آلبودوله مکانیک خوب ماهشهری ما .
دامنه تشخیص و رفع عیب خودرو توسط مکانیک خوب بندر ماهشهر آقای ناصر البودوله منحصر به فقط قطعات موتوری و سیستم کلاچ و تسمه تایم نمیباشد و ایشان به ساز و کار سایر سیستمهای خودرو نیز آشنایی کامل دارند .
تلفن ثابت ایشان 06152342518 و تلفن همراه 09168515835 میباشد.

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”