دو بازی

در اين بخش مي‌توانيد درباره بازيهاي آندرويد تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

دو بازی

پست توسط s.s.n.s » چهار شنبه 3 خرداد 1396, 12:21 pm

سلام
راهی هست که بشه نسخه مود شده یک بازی رو همراه با نسخه اورجینالش روی گوشی اندروید نصب کرد ؟
من ار PARALLEL SPACE استفاده کردم ولی اون فقط همون نسخه اورجینال رو شروع میکنه .

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9183 بار
سپاس‌های دریافتی: 21046 بار
تماس:

Re: دو بازی

پست توسط sinaset » پنج شنبه 4 خرداد 1396, 10:38 am

سلام بر شما
فکر نمی کنم،سیستم عامل اندروید چنین قابلیت داشته باشد،که بتوان هم زمان یک نرم افزار را بر روی ان نصب کرد. ولی احتمالا بصورت دستی یا احتمالا به صورت روت شده.. شاید بشود
این را جستجو کنید "نصب هم زمان یک نرم افزار در اندروید"
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: دو بازی

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1397, 9:22 pm

سلام 
با نرم افزاهایی مثل Lucky Patcher میتونید این کار رو انجام بدید، اما اگر دیتا داره بازی، دیتا رو از یک مسیر میخونه و در نتیجه دو بازی کنار هم نخواهید داشت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Android Games”