مشکل در لب تاب ایسوس

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 50 بار

مشکل در لب تاب ایسوس

پست توسط rmehr » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 8:22 am

با سلام خدمت تمامی عزیزان.
بنده یک لپ تاب asus مدل a53sm-sx119 با پردازنده ی corei7 و گرافیک nvidia خریداری کردم ، اما متاسفانه در حین کار با برنامه autocad 2012 ناگهان تصویر سیاه شده و انگار که کارت گرافیک ریست میشود و دوباره به حالت اولد خود باز میگردد و همچنین پیام مشکل در درایور گوشی از بخش notifiction area نیز ظاهر میگردد. ویندوز بنده ویندوز 7 , 64 بیتی است.
لطفا به من کمک کنید.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9183 بار
سپاس‌های دریافتی: 21046 بار
تماس:

Re: مشکل در لب تاب ایسوس

پست توسط sinaset » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 10:30 am

rmehr نوشته شده:با سلام خدمت تمامی عزیزان.
بنده یک لپ تاب asus مدل a53sm-sx119 با پردازنده ی corei7 و گرافیک nvidia خریداری کردم ، اما متاسفانه در حین کار با برنامه autocad 2012 ناگهان تصویر سیاه شده و انگار که کارت گرافیک ریست میشود و دوباره به حالت اولد خود باز میگردد و همچنین پیام مشکل در درایور گوشی از بخش notifiction area نیز ظاهر میگردد. ویندوز بنده ویندوز 7 , 64 بیتی است.
لطفا به من کمک کنید.

سلام بر شما دوست من
ایا در دیگر نرم افزار و بازهای با چنین مشکلی بر خورده اید ؟ یا که این مشکل فقط منحصر بر این نرم افزار است ؟

جدیدترین درایور کارت گرافیک لپ تاپ تون رو از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]دانلود کنید (پسورد soft98.ir) ، سپس اقدام به نصب ان کنید.

باتشکرتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4770 بار
سپاس‌های دریافتی: 1441 بار
تماس:

پست توسط MISSILE » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 1:19 pm

سلام دوست گرامی، rmehr,

جدا از مشکلی که ممکن است در درایور کارت گرافیک لپ تاپ وجود داشته باشه، این مشکل میتونه به نرم افزار کنترل کننده داریور کارت گرافیک لپ تاپ ارتباط داشته باشه. در بیشتر مدل های مختلف لپ تاپ ها وقتی که لپ تاپ تنها از باتری تغذیه میشه تنظیمات کارت گرافیک توسط برنامه تعبیه شده بهینه میشه بطوری که در بسیاری از مواقع قدرت کارت گرافیک کاهش پیدا میکنه و باعث میشه نرم افزارهایی که نیاز به پردازش سنگین گرافیکی و 3D دارند به درستی یا حتی بصورت کامل اجرا نشن. توصیه میکنم هنگامی که لپ تاپ تنها از آداپتر برق خود تغذیه میکنه از این نوع برنامه ها استفاده کنید. البته ممکن است مشکل از جایی دیگه ناشی شده باشه.

موفق باشید.

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط rmehr » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 2:00 pm

MISSILE نوشته شده:سلام دوست گرامی، rmehr,

جدا از مشکلی که ممکن است در درایور کارت گرافیک لپ تاپ وجود داشته باشه، این مشکل میتونه به نرم افزار کنترل کننده داریور کارت گرافیک لپ تاپ ارتباط داشته باشه. در بیشتر مدل های مختلف لپ تاپ ها وقتی که لپ تاپ تنها از باتری تغذیه میشه تنظیمات کارت گرافیک توسط برنامه تعبیه شده بهینه میشه بطوری که در بسیاری از مواقع قدرت کارت گرافیک کاهش پیدا میکنه و باعث میشه نرم افزارهایی که نیاز به پردازش سنگین گرافیکی و 3D دارند به درستی یا حتی بصورت کامل اجرا نشن. توصیه میکنم هنگامی که لپ تاپ تنها از آداپتر برق خود تغذیه میکنه از این نوع برنامه ها استفاده کنید. البته ممکن است مشکل از جایی دیگه ناشی شده باشه.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز.
اما این مشکل فقط مربوط میشه به اون نرم افزار اتو کد وگرنه من سنگین ترین بازی های گرافیکی رو بدون ذره ای مشکل رو این لب تاب حتی هنگام استفاده از باتری اجرا کردم .

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4770 بار
سپاس‌های دریافتی: 1441 بار
تماس:

پست توسط MISSILE » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 2:22 pm

با این وجود من احتمال میدم این مشکل مربوط به درایور کارت گرافیک لپ تاپ باشه که بهتره از سایت سازنده ی لپ تاپ جدیدترین نسخه مربوطه را دانلود کرده و روی سیستم تان نصب کنید، این احتمال هم وجود داره که فایل های برنامه Autocad نصب شده دارای مشکل باشن یا برنامه های کمکی و راه انداز آن مثل DirectX بصورت صحیح نصب نشده باشند.

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط rmehr » جمعه 22 شهریور 1392, 1:10 am

ممنونم با دانلود جدید ترین نسخه درایور مشکل من حل شد .
با تشکر از شما عزیزان

New Member

پست توسط siftallfak » جمعه 27 دی 1392, 7:49 pm

با سلام من فن لپ تاپم روی دور تند کار میکنه اوایل خوب بود ولی الان روی دور تند کار میکنه اگر ممکنه کمک کنید لپ تاپم asus n43sl هستش .
با تشکر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9183 بار
سپاس‌های دریافتی: 21046 بار
تماس:

پست توسط sinaset » شنبه 28 دی 1392, 2:47 pm

سلام بر شما
ممکنه از تنظیمات بایوس لپ تاپتون باشه.یک بار تنظیمات بایوس رو ریست اپتیماز کنید.اگر مشکل برطرف نشد جدیدترین بایوس لپ تاپتون رو دانلود( [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] )و نصب کنید انشالله که مشکلتون برطرف بشه.
باتشکرتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

New Member

پست توسط mahdimahdi11223344 » شنبه 16 تیر 1397, 10:18 pm

سلام من وقتی که کابل usb رو میزنم به لپ تاپم البته قدیم اینترنت به اشتراک میزاشتم میشد اما الان نمیدونم مشکلش چیه
وقتی هم وای فای رو به اشتراک میزارم علامت تعجب میزنه بغلش میگه not internet مشکلش چی میتونه باشه؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 17 تیر 1397, 1:40 am

mahdimahdi11223344,
DNS خاصی ست نکردید؟ یا فیلترشکن استفاده نمیکنید؟
Troubleshooting ویندوز چه خطایی میده؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”