حقوق نیروی زمینی ارتش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Incredible Poster
Incredible Poster
سپاس‌های ارسالی: 110 بار
سپاس‌های دریافتی: 770 بار

Re: حقوق نیروی زمینی ارتش

پست توسط iman620 » چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394, 3:16 am

دلیل سوالم از اسایشگاه اینه که چند تا از رفیقام استخدام ارتش شدن و الان دوره اموزشی هستن و از دست اسایشگاه مینالن و‌مبگن اگه ی لحظه مراقب وسایلت نباشی میدزن ازت من باور نمبکردم برا همین سوال پرسیدم اخه ادم تعجب میکنه که تو ارتش اسلامی دزد و... باشه والا مثلا اونجا قانون داره

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394, 11:26 pm

فکر میکنم اعلام میزان حقوق نیروهای مسلح مجاز نیست و جرم محسوب میشه ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط sajadyousefisoreh » جمعه 3 مهر 1394, 1:23 pm

poster2 نوشته شده:آیا کسی از دوستان حقوق درجات مختلف نیروی زمینی ارتش می دونه چقدره؟

سلام علیکم
بزرگوار بنده متولد 75 هستم و فوق دیپلم کامپیوتر دارم.
یک جا دیدم نوشته بودید که موفق شدید برید نیرو دریایی .
از شما خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنید .
سوالم اینه که با توجه به سن و مدرکم میتونم وارد نیرو دریایی بشم ؟
مدت اتمام آموزش ها و کلاس ها چقدره ؟
بعد از چند سال درجه میدن و چه نوع درجه ای هست ؟
با توجه به درجه حقوق چقدره ؟
نیرو دریایی خونه سازمانی داره یا نه؟
و در چه شهرهایی امکان داره بعد از قبولی بیفتم ؟
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط ترانسپورتر » شنبه 11 مهر 1394, 3:17 pm

sajadyousefisoreh نوشته شده:
poster2 نوشته شده:آیا کسی از دوستان حقوق درجات مختلف نیروی زمینی ارتش می دونه چقدره؟

سلام علیکم

دوست عزیز به نظر من هر نیرویی می خوای بری ؛ نیرو دریایی نرو...چرا که الان اکثرا میرن جنوب و توی اون گرمای لعنتی جنوب باید خدمت کنی که واقعا زجر آور هست...
نیرو دریایی در جنوب در یکسری جاها مثل جاسک و بندرعباس و کنارک و...مستقر هست و همچنین سیرجان(کرمان)....در تهران پادگان کوهک مال نیرو دریایی هست(نزدیک میدان رسالت) شمال هم که ناوگان داره ولی گفتم که بیش تر امکانات و نیرو و تجهیزات در جنوب مستقر هست...
شما با توجه به اینکه فوق دیپلم دارین ، فک کنم باید 9 ماه آموزش برین حداقل...
استخدام کادر درجه داری(یعنی کسایی که دیپلم دارن) تا جایی که می دونم هر ساله دو بار انجام میشه...اما شما چون فوق دیپلم دارین روال خاصی نداره و باید منتظر بمونین که آگهی استخدامی بزنن با توجه به رشته ای که شما دارین...
از لحاظ سن هم که اتفاقا سنتون عالیه...
در جه هم برای فوق دیپلم معمولا ستوان سوم میدن(ناوبان سوم) .
یک رسته ای مرتبط با مدرک تحصیلی که دارین میدن

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط sajadyousefisoreh » شنبه 11 مهر 1394, 9:44 pm

ترانسپورتر نوشته شده:
sajadyousefisoreh نوشته شده:

سلام علیکم

دوست عزیز به نظر من هر نیرویی می خوای بری ؛ نیرو دریایی نرو...چرا که الان اکثرا میرن جنوب و توی اون گرمای لعنتی جنوب باید خدمت کنی که واقعا زجر آور هست...
نیرو دریایی در جنوب در یکسری جاها مثل جاسک و بندرعباس و کنارک و...مستقر هست و همچنین سیرجان(کرمان)....در تهران پادگان کوهک مال نیرو دریایی هست(نزدیک میدان رسالت) شمال هم که ناوگان داره ولی گفتم که بیش تر امکانات و نیرو و تجهیزات در جنوب مستقر هست...
شما با توجه به اینکه فوق دیپلم دارین ، فک کنم باید 9 ماه آموزش برین حداقل...
استخدام کادر درجه داری(یعنی کسایی که دیپلم دارن) تا جایی که می دونم هر ساله دو بار انجام میشه...اما شما چون فوق دیپلم دارین روال خاصی نداره و باید منتظر بمونین که آگهی استخدامی بزنن با توجه به رشته ای که شما دارین...
از لحاظ سن هم که اتفاقا سنتون عالیه...
در جه هم برای فوق دیپلم معمولا ستوان سوم میدن(ناوبان سوم) .
یک رسته ای مرتبط با مدرک تحصیلی که دارین میدن

بزرگوار بنده ساکن خرمشهرم و به آب و هوای گرم و خشکش عادت کردم ... و چون خرمشهر پایگاه نیرو دریایی (خرمشهر، پایگاه نیروی دریایی، نیروی انسانی، شعبه استخدام، تلفن ۰۶۱۵۳۵۳۱۸۳۵) داره این تصمیم رو گرفتم. در ضمن چون ساکن و متولد خرمشهر هستم و از اونجایی که منطقه محروم حساب میشه باعث نمیشه همون شهر خودم بیفتم یا منافاتی نداره با چیز هایی که گفتم ؟ و سوال بعدی اینکه میشه همزمان درسم رو در دانشگاه ادامه بدم ؟ از لحاظ قانونی ایرادی نداره ؟ و سوال سوم با مدرک کارشناسی چه درجه ای رو لحاظ میکنن برای شخص ؟ ممنون از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی / حقیقتا استفاده کردم.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط ترانسپورتر » شنبه 11 مهر 1394, 10:35 pm

بزرگوار بنده ساکن خرمشهرم و به آب و هوای گرم و خشکش عادت کردم ... و چون خرمشهر پایگاه نیرو دریایی (خرمشهر، پایگاه نیروی دریایی، نیروی انسانی، شعبه استخدام، تلفن ۰۶۱۵۳۵۳۱۸۳۵) داره این تصمیم رو گرفتم. در ضمن چون ساکن و متولد خرمشهر هستم و از اونجایی که منطقه محروم حساب میشه باعث نمیشه همون شهر خودم بیفتم یا منافاتی نداره با چیز هایی که گفتم ؟ و سوال بعدی اینکه میشه همزمان درسم رو در دانشگاه ادامه بدم ؟ از لحاظ قانونی ایرادی نداره ؟ و سوال سوم با مدرک کارشناسی چه درجه ای رو لحاظ میکنن برای شخص ؟ ممنون از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی / حقیقتا استفاده کردم.

اینکه تو شهر خودتون بیفتین و مسائل مرتبط با اون ربطی به منطقه محروم و... نداره و همگی بستگی به شرایط داره...
ادامه ی درس هم دوباره بستگی به اون یگانی که در اون خدمت می کنین داره...شاید اصلا شما هر روز خونه نرین که بتونین برید دانشگاه حتی اگر نیرو دریایی این اجازه رو به شما بده!!
مثلا یکی هست که ساعت دو بعد از ظهر میره خونه و جزو کادر اداری هست ، خب این اگر موافقت کنن می تونه بره دانشگاه و کارشناسی بگیره ...ولی یکی هست که توی یک محلی خدمت می کنه که مثلا یک هفته اونجاست و یک هفته خونه...مثل کسایی که تو سایت های پدافند هستن...در مورد نیرو دریایی هم افرادی که توی جزایر مثل خارگ و... خدمت می کنن به همین روال هست..پس باید بدونید که وقتی استخدام شدین ممکنه خیلی از آزادی های شما ازتون گرفته بشه ، دیگه چه برسه به اینکه بخواین درس هم بخونین...درجه هم برای کارشناسی میشه ستوان دوم یا همون ناوبان دوم نیرو دریایی...
ولی خب غیر از درجه ، مسائلی مثل رسته و جایگاه هم روی حقوق شما تاثیر داره..یعنی فقط درجه ملاک نیست...گفتم ؛ برای کادر درجه داری هر سال استخدام دارن ، زمستون و تابستون...ولی شما که می خواین با کاردانی یا کارشناسی برین باید منتظر بمونین...البته می تونین با دیپلم هم برین و مدرک گروهبانی(مهناوی) بگیرین و بعدا اگر اجازه دادن با ارائه مدرک فوق دیپلم که دارین ، ارتقاء درجه بگیرین...چون روال استخدام کادر درجه داری هر ساله مشخص و معلومه و تعداد زیادی هم می گیرن...آموزشی هم می فرستن حسن رود بندر انزلی و بعدش مرکز آموزش های تخصصی دریایی رشت..
اما شما که منزلتون خرمشهر هست می تونید برید از همون قسمت نیروی انسانی که آدرس دادین بپرسین...

New Member

پست توسط حسAmirین » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 5:04 pm

سلان.آیانیروی زمینی ارتش عملیات درکردستان یاجاهای دیگه داره اصلاماموریت داره یافقط تمرینه

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Amin asadpoor » جمعه 19 شهریور 1395, 10:20 pm

دوست عزیز به نظر خودت 400 هزار تومن خیلی زیاده؟؟با 400 تومن نمیشه شکم خودت رو هم سیر کنی!!!واقعا داره در حق ارتش ظلم میشه

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Amin asadpoor » جمعه 19 شهریور 1395, 10:25 pm

من خودم خیلی به نظام و مخصوصا ارتش علاقه دارم و دلیل علاقم سخت گیری های ارتش و کار کشیدن هستش..حتی حاضرم به خاطر ارتش ازدواج هم نکنم..حقوق هم اصلا برام مهم نیست.. و اگه بذارن خونه هم نمیخوام و شبها پیش سربازها میخوابم
الان هم 17 سالمه و تمام شرایط دانشکده افسری رو خوندم و قطعا سال دیگه میرم برای امتحان دانشکده افسری..

برام دعا کنید قبول بشم....

ممنون

New Member

پست توسط mehditaherkhani » پنج شنبه 28 تیر 1397, 7:12 pm

داداش؛ یه چی میگم بهت گوش کن بعد خودت تحلیلش کن
این که میگی حقوق واسم مهم نیست و حاضرم به خاطر ارتش ازدواج هم نکنم همش گذراست!منم اولش کپی تو فکر میکردم،من حتی از تو بدتر بودم تو علاقه به ارتش
الان دیگه یه کم فکر کردم دیدم نه...ارتشی که قدیم بود با ارتش الان فرق داره
ارتش دیگه وضع معیشتی داغونی داره!
امام علی میگه:علاقه شدیدی به چیزی،آدمی را کور و کر میکند!
الان این حدیث قضیه توعه؛الان ببخشیدا؛با عرض معذرت کور و کر شدی!
برو از خانوادت سوال کن درباره خرج و مخارج زندگی؛فردا که سنت رفت بالا دلت میخاد بپری بغل یه دختر؛این که ازدواج نمیکنم همش به خاطر کم سن بودنته!
عاشق یه دختر بشی میفهمی بهت چی گفتم؛فردا که بچه دار شدی ،بچت گفت بابا اینو واسم میخری؛تو هم به خاطر حقوق کمت نتونی بخری واسش میدونی چه حس شرمندگی ایی داره؟؟؟؟
پس به خاطر خانوادت و همسر آیندت و بچه هات از خودگذشتگی کن و از علاقه شغلیت بگذر و به خاطر اسایش و راحتی اونا یه شغل خوب انتخاب کن
کاری که من کردم...سخته میدونم؛الان اسم ارتش رو میشنوم ناراحت میشم که چرا نتونستم بهش برسم
از من گفتن بود
یاعلی
سوال اینا هم داشتی تلگرام و اینستا هستم:mehdi_taherkhani_1998@

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”