صندلی داغ سرد میشود!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2143 بار
سپاس‌های دریافتی: 7625 بار
تماس:

Re: صندلی داغ سرد میشود!

پست توسط HORLIKAN » چهار شنبه 3 مرداد 1397, 10:42 pm

به نام خدا سلامی دوباره به قول اقا مهدی از اینکه میبینیم بازهم هستند کسانی که سر بزنند و دلشون تنگ بشه برای ایام قدیم این هم خودش نوعی دل گرمی حساب میشه.... نظرات بزرگواران رو خوندم کالما مشخصه که همگان دلسوز این خانه نارنجی هستند. لاکن دلسوزی صرف کار ساز نیست.... پای کار اومدن و راه اندازی دوباره و کمک به رونق سنترال هم باید چاشنی کار بشه. من پیشنهادم به رئیس (اقا مهدی) اینه که ایشون به خاطره جایگاهی که در سنترال دارند به قدیمی های سنترال شخصا پیام بدن و اونهارو دعوت به دوباره فعالیت در سنترال کنند...سنترال قدرت و ظرفیت خیلی زیادی داره برای مطرح شدن و مطرح کردن خیلی از مطالب مهم....تا اونجا که من میدونم کاربرای خیلی مهمی هم تو سایت هستند که بنده میشناسمشون .... این نشون میده که سنترال با سایت های دیگه خیلی متفاوت تره....همین الان فکر میکنم جز چند سایت اول از نظر تعداد کاربر و حجم اطلاعات علمی و خبری باشه.... حیف که این سرمایه 13 ساله است... فقط میتونم بگم که به زعم بنده اگر قرار باشه که همه قدیمی ها برگردن و دوران شکوه سنترال دوباره برگرده این بار دیگه خاموش نمیشه... چرا که تعداد روز افزون کاربران اینترنت خیلی میتونه در این قضیه کمک کنه......این دوران رکود تا حدودی میتونه یک فرصت باشه... چرا که یک جرقه میتونه موتور خاموش شده رو خیلی پر قدرت تر از قبل روشن کنه ... بهترین جرقه هم میتونه انجام یا پیاده سازی یک حرکت شاخص و تک باشه... برای انجام کار شاخص هم نیاز منده یک فرخوان عمومی توسط اقا مهدی برای دریافت پیشنهاد عملی و علمی کاربر های قدیم و جدید هست..... کار شاخص و تک در دنیایی که همه مصرف کننده هستند به همراه ایده و فکر باز خیلی میتونه سریع پذیرفته بشه و طرفدار پیدا کنه و حمایت بشه.... من در حد خودم به اون دسته از عزیزانی که این مطلب رو میخونن دعوت به بازگشت و ادامه فعالیت های مفید خودشون میکنم.... ظریفیت بزرگی در این سایت داره خاک میخوره.... نباید گذاشت از دست بره.... ( با تشکر ویژه از اقا مهدی و حسام و اشکان و ممد اقا کرج و ممد اقا رفسنجان و اقا شهاب و دوست بزرگوار javaو همه عزیزانی که نظر شون رو ارائه دادند .... )یا علی
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72541 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

Re: صندلی داغ سرد میشود!

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 14 مرداد 1397, 9:43 pm

HORLIKAN عزیز
ضمن تشکر از شما، متاسفانه بسیاری از کاربران من به اونها دسترسی ندارم، ایمیلهایی که با اون ثبت نام کردند یا دیگه وجود نداره یا استفاده نمیکنند، وگرنه به اغلب اونها من پیام دادم، به هر حال از همه‌ی دوستان عزیز دعوت میکنم، مجددا دوستانی که میشناسند رو دعوت بفرمایند. یا اگر به اونها دسترسی دارند، ایمیل این عزیزان رو برای من ارسال کنند تا خودم دعوت کنم  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “صندلي داغ”