كيلومتر شمار تيبا 2

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

كيلومتر شمار تيبا 2

پست توسط Vera » شنبه 9 اسفند 1393, 8:29 am

با سلام خدمت دوستان
بنده يك ماه است كه خودروي تيبا 2 تحويل گرفتم . سواي ايراداتي كه خيلي از دوستان از اين ماشين گرفتند ، موضوعي است كه به نظرم جديد مي باشد و آن هم مربوط به كيلومترشمار ماشين است.
سئوال اينجاست كه : آيا كيلومترشمار درست كار مي كند ؟
بنده با سرعت 140 كيلومتربرساعت رانندگي مي كنم و جي پي اس گوشي 110 را نشان مي دهد و جالب اينكه از بنده سبقت هم مي گيرن ؟
با نمايندگي مشورت كردم به من گفته شده تمامي مدل هاي تيبا 1 و 2 و حتي پرايدهاي جديد معمولا 10 كيلومتر كم مي اندازند !!!!!! واسه من كه 20-30 تا كم هست بايد به نمايندگي مراجعه كنم
به نظرتون آيا اين درست است ؟
لطفا به اين قضيه هم دقت كنين كه اگر مطلب درست باشد ، خيلي از پارامترهاي ماشين مثل مصرف ماشين ، كيلومتركاركردماشين ، تعويض روغن و سرويس هاي دوره اي ..... به هم مي خورد
واقعا كه ....
بنده مهندس صنايع اين مملكت هستم و روش زندگيم تا به الان استفاده از توليدات وطني است ! تا به الان هنوز هيچ وسيله اي با برند خارجي نخريدم ! اما انگار بايد تجديدنظر كنم
ممنون از توجه شما

Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 872 بار
سپاس‌های دریافتی: 1751 بار

Re: كيلومتر شمار تيبا 2

پست توسط pasha85 » شنبه 9 اسفند 1393, 5:45 pm

با سلام
من با پراید 88 چک کردم 10 کیلومتر کمتر بود و کیلومتر شمار 10تا بیشتر نشون میداد
البته پژو 87 هم 5 کیلومتر تا 7 کیلومتر خظا داشت
تنها خوبیش برا من تنظیم سرعت روی 110 تا بود که ذوربین ها به ذلیل اینکه 100 تا میرفتم هیچ جریمه ایی نشدم :-)

New Member

Re: قطع کردن كيلومتر شمار تيبا 1

پست توسط Baba138 » جمعه 13 مهر 1397, 11:42 am

سلام.من میخوام کیلومتر شمار تیبا 1 را از کار بیندازم ... ولی از راه فیوز خودرو خاموش میشود.... چکار کنم که به سیستم خودرو عیبی وارد نشود و همچنین خودرو خاموش نشود...

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”