درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به شما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3864 بار
سپاس‌های دریافتی: 7731 بار

Re: درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 30 آبان 1396, 11:27 pm

با سلام
پیام مهم پزشکی به همه ی مردم :
چه بیمار باشید چه سالم ، چه نوجوان باشید یا جوان یا میان سال یا مسن ، چه زن باشید چه مرد ، چه چاق باشید چه لاغر ، این چیزها رو حتماً رعایت کنید که تاثیر معجزه آسا داره بر علاج بیماری های معده و حفظ سلامتی معده :
۱- هرگز بعد از غذا خوردن دراز نکشید تا ۲ ساعت . حتی اگر خوابتون میاد پس نشسته بخوابید روی مبل یا صندلی راحتی یا تکیه داده به دیوار .
دراز کشیدن بعد از غذا خوردن باعث رسیدن اسید معده به دریچه ی ورودی معده میشه و کم کم صدمه میبینه و زخم میشه و کلی مشکلات به وجود میاره . از تورم و عفونت گرفته تا سرطان و مرگ .
۲- هرگز هرگز هرگز سبزیجات و میوه هایی مثل توت فرنگی رو ضدعفونی نشده نخورید . میکروب خطرناکی در خاکی که کود حیوانی و انسانی داره وجود داره به اسم هلیکوباکتر که فوق‌العاده قوی و خطرناک هست و اگر به معده برسه و زیاد بشه کار رو حتی به سرطان و مرگ هم میکشه .
پس تحت هیچ شرایطی گوجه‌فرنگی و خیار و توت‌فرنگی و سبزیجات و اینها رو ضدعفونی نشده نخورید وگرنه پشیمانی به بار میاره .
محلول ضدعفونی رو فقط از داروخانه‌ها بخرید و طبق دستورش استفاده کنین و از نمک یا چیز دیگه ای استفاده نکنید که بی فایده هست .
۳- خوردن نوشابه های گازدار رو به کل تعطیل کنید که قسم به خدا اگر پولتون رو آتش بزنید خیلی کمتر از خریدن و خوردن نوشابه گازدار ضرر میکنید .
۴- از عصبانیت دوری کنید که باعث ترشح شدید اسید معده و صدمه دیدنش میشه و ممکنه به سرطان هم برسه
۵- الکل نخورید . خدای متعال بیخود چیزی رو ممنوع نکرده . دیگه خود دانید .
۶- از دخانیات دوری کنین و اگر متاسفانه آلوده شده اید پس لااقل تا متیونین کمش کنید .
۷- از مواد مخدر دوری کنین که ضررش بر کسی پوشیده نیست .
۸- هله هوله نخورید و بچه هاتون رو هم از کودکی عادت ندید به هله هوله خوری . بهشون رحم کنین .
دوست عاقل باشید برای اطرافیانتون نه دوست نادان .
۹- از خوردن ترشی های سرکه دار خودداری کنین . فقط از آبلیمو و و آبغوره به مقدار کم استفاده کنین . اسید آب نارنج خیلی کمتر از سرکه و آبلیمو هست .
۱۰- اگر بزاقتون کم هست ، موقع غذا خوردن با هر لقمه یک قاشق مرباخوری آب و آبلیمو بخوریم تا فقط لقمه رو کمی خیس کنه .خوردن مایعات زیاد با غذا باعث سوءهاضمه میشه .
۱۱- بعد از غذا تا حدود یک ساعت مایعات نخورید . آب رو حدود نیم ساعت قبل از غذا بخورید نه با غذا یا فوراً. بعد از غذا .
۱۲ - پرونده سوسیس و کالباس رو تا ابد ببندید .
۱۳- لقمه ها رو خوب بجوید تا کاملاً خمیری و نرم بشه .
۱۴- اگر دندان خراب دارین پس سریعاً برید ترمیمش کنید حتی اگر مجبور بشید پولش رو قرض کنین . یک دندان خراب همه ی بدن رو به فساد و خرابی می کشه .
۱۵ - حداقل روزی ۲ بار صبح و شب قبل از خواب باحوصله مسواک بزنید . مبکروبهای دهان اگر به معده برسه می‌تونه مشکل ساز بشه غیر از پوسیدگی دندان‌ها و بوی بد دهان و غیره .
۱۶ - از بدخوری بپرهیزید . یعنی روهم روهم خوردن غذاها .
۱۷- روزی ۱۵ دقیقه با شکن خالی نرمش کنین طوری که گرمتون بشه و کمی عرق کنید و ضربان قلبتون تا حد معقول بالا بره . میتونین با آهنگ بانشاط نرمش کنین اگر که حال و حوصله اش رو ندارید . اگر با کمی ورزش خوابتون میگیره برید تست خون بدین ممکنه دچار کم خونی یا افت قند خون باشید یا ضعف ویتامین
۱۸ - عقلتون رو با علم و دانش قوی کنین تا بتونین از پرخوری و بدخوری و هله هوله خوری پرهیز کنید .
اینها رو رعایت کنین و نتیجه ی معجزه آساش رو بر معالجه‌ی ببماربتون و حفظ سلامتیتون ببینید .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

New Member

Re: درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به شما

پست توسط -Del-aram- » چهار شنبه 31 مرداد 1397, 6:25 am

سلام من یک ساله که ناراحتی معده دارم
بی اشتهایی شدید دارم و ترش میکنم
یه جوری که حتی با بوی غذا هم حالم بد میشه و 24 کیلو تو یک سال کم کردم
دکتر رفتم و انواع قرصها رو مصرف کردم ولی بی فایده بوده
هر روز و هر شب حالم بده و دکترا هم خوب میگن چیز خاصی نیست
آندوسکپی هم رفتم و آزمایشم دادم و دکتر گفته مشکل خاصی نیست
تمیرینی که شما هم گفتید انجام دادم و بعدش از دل درد میخواستم زمینو گاز بزنم یه دل درد وحشتناک که حدودا یه نیم ساعتی طول کشید چیکار کنم،؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71175 بار
سپاس‌های دریافتی: 31358 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 2 شهریور 1397, 8:05 pm

-Del-aram-,
شیره شیرین بیان رو تست کنید، معجزه میکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2698 بار
سپاس‌های دریافتی: 5013 بار

پست توسط shafagh 2 » یک شنبه 4 شهریور 1397, 7:00 pm

با عرض سلام

انجام اين روش شرائطي هم دارد كه بنده متعاقب اصل مقاله اوليه و در خلال پست ها ي متعدد ياد اور شدم.

1- يك يا يك و نيم ساعت بعد از تناول غذا انجام شود

2- ده دقيقه اي قبل از اين فيزيوتراپي يكي دو عدد قرص الومينيم  ام جي اس ميل نماييد

3- بسته به شناختي كه خودتان از ميزان علل و حساسيت گوارشي داريد  تعداد حركات را با ملايمت بيشتر و با تناوب دفعات انجام دهيد

اتفاقا بنده همين امروز به ناراحتي گوارشي، بي اشتهايي، عدم هضم غذا، نفخ و درد خفيف گوارشي مبتلا بودم با وجوديكه روزهاي قبل كليدينيوم c و مقدار متنابهي الومينيم اجي مصرف كرده بودم تا حد المقدور روي اور اين فيزيوتراپي گوارشي نشوم اما جز كم كردن اسيد موقتي تاثيري نداشت و امروز فقط به تعداد 500 بار بعني حدود سه 150 حركت با فاصله چندين ساعته اين روش درماني را انجام دادم و الان شكر خدا خيلي خوب و سر حال هستم و هيچ ناراحتي ندارم و اصلا نه انگار كه در ابتداي صبح اختلال گوارشي بدي داشتم و البته من كمي تعجب ميكنم كه در شما نتيجه عكس داشته است.

من اين روش درماني را طي مقاله اي بدوي ينام  Digestive system physiotherapy يا با اصطلاح مخفف DSP حدود 5 ماه قبل به سازمان علوم پزشكي ارسال كردم كه بطور رسمي به يكي از اطباء فوق تخصص گوارشي يكي از بيمارستان ها محول گرديد تا پيرامون اين روش تحقيق شده و گزارش تهيه شود ولي تا به حال به علوم پزشكي مراجعه نكرده ام كه از نتايج كار مطلع شوم البته ابن روش طي مقاله اي و با جزيياتي خاص و همچنين دستگاهايي كه در اينده مي توان براي ان ساخت اشاره كرده بودم كه قضيه مفصل است .

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh 2 » یک شنبه 4 شهریور 1397, 9:36 pm

همچنين لازم است عرض شود بنده اخيرا متد حركتي جديدي را جايگزين حركات قبلي نموده ام كه هنوز در اين تاپيك درج نكرده و ختي در مقاله ي تقديمي به متخصصان محترم علوم پزشكي نيز اظهار نشده است بدليل انكه در ماه اخير ان را ابداع كردم و ساده تر و كم زحمت تر از حركات قبلي مي باشد كه انشا... در فرصتي ديگر به اطلاع خواهد رسيد.

New Member

پست توسط آراد امید » شنبه 5 آبان 1397, 6:20 pm

با سلام من رفلاکس معده همراه بازخم وفتق معده دارم چه پیشنهادی دارید باتشکر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط امان امید » یک شنبه 6 آبان 1397, 6:21 am

با سلام خدمت دوست عزیز ودعای خیر برای شما
واقعا برام جالب بود روش ابداعی شما ضمن اینکه اگه بخواییم از نظر علمی و منطقی هم به روش شما نگاه کنیم با عقل جور در میاد و کاملا توجیه پذیر هست( البته این نظر شخصی بنده هست) چرا که این یک جور ورزش معده هست که معده رو سرحال میاره...
بنده ۳۳ سال سن دارم و از حدود ۲ سال پیش مشکل سوزش گلو پیدا کردم , ابتدا فکر میکردم حساسیت فصلی یا مشکل حنجره دارم اما بعد از مراجعه ب متخصص گلو فهمیدم گلوم هیچ مشکل خاصی نداره و سوزش گلوم بابت ریفلاکس معده هستش تا اینکه ۳ ماه پیش به فوق تخصص گوارش مراجعه کردم , همزمان سوزش سر دل و معده هم گرفتم دکتر برام آندو نوشت و نتیجه التهاب معده و هلیکوباکتر مثبت اعلام شد بدون اینکه زخمی در معده مشاهده بشه..
خلاصه داروهای انتی بیوتیک برای ریشه کنی هلیکوباکتر مصرف کردم, همراه با امپرازول صبح و شب
الان سوزش گلوم کامل خوب شده اما سوزش معده هنوز منو آزار میده...
با اینکه سعی میکنم همه توصیه های مرتبط با ریفلاکس رو انجام بدم اما باز هم ب طور کامل خوب نشدم و سوزش معده هنوز با من هست و بعضی وقتا خیلی اذیت میکنه...
ضمن اینکه من تناسب اندام خوبی دارم قد ۱۸۳ وزن ۸۵ و شکم هم ندارم ورزش شنا انجام میدم یک روز در میون, صبح ناشتا عسل میخورم...
خیلی تو اینترنت بابت مشکلات معده سرچ کردم تا اینکه روش شما رو دیدم و میخوام امتحان کنم.... البته من میخوام ب صورت نرم دویدن یا همون دوی ماراتن ک خودتونم اشاره کردین انجام بدم و میخواستم نظر شما رو بدنم
و سوالم این بود ک ب نظر شما آمپرازول رو ادامه بدم یا خیر
ضمن اینکه من اصلا قرص یا شربت آلومینیوم نخوردم
در پایان از الله تعالی برای شما وخانواده محترم سلامتی کامل با طول عمر با عزت طلب میکنم. جزاکم الله خیر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh 2 » دو شنبه 7 آبان 1397, 2:19 am

هوالشافي

آراد اميد گرامي

در مورد اين فيزيوتراپي داخلي (اين اصطلاح در پزشكي وجود ندارد و من براي اولين بار بنا به ابداع اين روش ان را نامگذاري كرده ام) خيلي مطالب گفته شده ولي ممكن است براي افراد مبتلا به ناراحتي هاي گوارشي استثنائاتي هم وجود داشته باشد كه لازم شود با پزشك متخصص خود مشورت كنند كه يكي از موارد همين احتمال زخم معده است.

اين متد فيزيوتراپي داخلي در موارد معمول سايد افكت خاصي ندارد و هر فردي مي تواند ان را انجام دهد اما در مورد زخم معده بنده علم و صلاحيت پزشكي ندارم كه بتوانم اظهار نظري كنم. يعني از جهتي هيچ علم تجربي هم در مورد اثرات اين متد بر زخم معده ندارم و نمي دانم ايا اطباء متخصص اين امور به بيماران خود توصيه مي كنند كم تحرك باشند يا واقعا تحرك زياد مثل انجام ورزش براي انها ضرري ندارد و لذا در اين مورد خاص و يا مثلا زخم اثني عشر بايست با دكتر متخصص مربوطه مشورت شود.

البته من گمان دارم (ازمايشي انجام ندادم تا مطمئن شوم) در يك برحه از دوره بيماري به التهاب شديد روده مبتلا شده بودم و شايد هم زخم دهه بوده ولي بعد از يك دوره مصرف بيسموت سيترات و كلدينيوم سي كه پزشك متخصص براي من تجويز كرد بهتر شدم كه بعدها اين روش را ابداع كردم و انجام دادم.
بهر حال با شرائطي كه شما گفتيد لازم ميدانم قبل از انجام اين متد درماني حتما با پزشك خود مشورت كنيد و بپرسيد ايا حركت دادن معده با اين روش اثر منفي بر زخم معده دارد يا خير و در صورت تاييد و اجازه پزشك به اين كار مبادرت نماييد.

امان اميد گرامي

در اين تاپيك تا بحال مطالب زيادي گفتگو شده و توضيحات متعددي بيان شده است. من نه تنها در اين امر بلكه بحول و قوه خداوند در امور ديگر هم مخترع و مبتكري ماهر هستم و تا بحال اختراعاتي هم داشته ام و كمتر در اين امور اشتباه مي كنم. يعني وقتي طرحي را بعنوان طرح نهايي روي كاغذ يا اسكرين كامپيوتر اوردم ديگر هيچ مهندس و دكترايي نمي تواند اشكالي در ان بگيرد چون همه چيز را خودم قبلا بررسي و محاسبه كرده ام. در اين متد هم همينطور است. اگرچه علت بيولوژي و متابوليسمي اين قضيه كه چرا با اين روش معده شروع به كار كردن كرده، اسيد معده كم مي شود و تورمات و التهابات معده خوب مي شود براي من نا معلوم است اما دريافته ام كه در اصل نوعي فيزيوتراپي و تقويت داخلي است كه كاملا موثر مي باشد. شايد دليل ان نوعي تلقين مصنوعي به سلول هاي مسئول در مغز باشد، شايد تمركز خونرساني به عضلات معده و روده ها، شايد بر كنده شدن باكتري ها و اميب هاي انگل فلج كننده معده و شايد تقويت عصب ها و غدد مترشحه داخلي در يك انجام وظيفه نرمال و صحيح. من تحقيق در اين امور را به مرجع علم پزشكي محول كردم ( كه متاسفانه تا بحال بعد از شش ماه تحويل مقالات به سازمان علوم پزشكي حتي يكبار هم مراجعه نكرده ام كه ببينم قضيه بررسي و تحقيق به كجا رسيده است).

اگر اين متد جديد فيزيو تراپي داخلي يطور موكد مورد تاييد مرجع علوم  پزشكي واقع شود ( كه البته طبق تجربه اينجانب و بعض ديگر در انجمن هاي علمي تاييد شده) انوقت بايست به بررسي ريشه درماني اين روش پرداخته شود كه تارگت ان چه ارگان ها و سلول هايي  از بدن است كه البته مي تواند تحقيق و مطالعات و ازمايشاتي ممتد و طولاني باشد. 

البته ابداع اين روش نفي داروهاي پزشكي نيست كه بطريق تكنولوژي پزشكي به درمان اين علل مي پردازد زيرا انها هم اثرات خاص خود را دارند اما مي توان گفت كه مي تواند جايگزيني فيزيكي و طبيعي بجاي دارو يا گاه همراه با دارو براي اكثر اين ناراحتي ها باشد. مثلا من گاه با خوردن بيسموت سيترات كه پزشك متخصص برايم نوشته بود تا مدت ها خوب ميشدم يا داروهايي مثل فاموتادين رانيتدادين، دايجستيو، امپرازول و يا داروهاي مربوطه ديگر نيز ( البته من اين ها را مصرف نكرده ام) مسلما خاصيت درماني و شفا بخشي دارند كه خوب مسلم است اين ها علم پزشكي است و جاي شك و شبهه ندارد. اما مزيت قابل توجه  فيزيوتراپي ابداعي من نسبت به داروها طبيعي بودن ان و نداشتن اثرات جنبي است.

تازه اكثر داروها دوره درماني معيني دارند و استفاده نا محدود از انها نه تنها ممكن است عللي را باعث شود بلكه ممكن است ان بيماري با ان دارو سازگار شده و اثر اوليه دارو از بين برود يعني انكه مثل روزهاي اول كارايي نداشته باشد.

تا امروز كه اين مطلب را مي نويسم كليه اثراتي كه در مورد اين روش درماني بدون دارو گفتم عنوان علم و تجربه شخصي دارد كه البته درمان شدن بعض دوستان كه در اينجا جوابيه فرستادند گواه ان است كه موثر بوده است اما اگر اين فيزيوتراپي مورد تاييد علوم پزشكي واقع شود و طبق مقالات تخصصي ان سازمان تنظيم و تدوين شود انگاه در عرصه پزشكي و درمان يك روش درماني رسمي تلقي خواهد شد.

شما گفتيد كه با دارو سوزش گلويتان خوب شد ولي هنوز سوزش معده را داريد اما نگفتيد كه پزشك شما در مورد بقاياي اين ناراحتي چه اظهار نظري كردند و ايا داروي ديگري كه بتواند ان مشكل را بر طرف كند براي شما تجويز كردند يا نه (يا مثلا داروي شما را تغيير دهند).

بهر حال اين متديست كه هم من و هم چند نفري از ديگر بيماران با استفاده از ان خوب شده و سلامتي يافته ايم و اگر علل ديگر دستگاه گوارشي موجود نباشد كه معذوريت پزشكي داشته باشد روش اعجاب اوري در درمان اين ناراحتي هاست و شما هم به پزشك متخصص خود مشورت كنيد و چنانچه اجازه دادند ميتوانيد اين فيزيو تراپي گوارشي را انجام دهيد.

البته بي هيچ شبهه اي بايد بگويم گاه اين طور ابداعاتي كه به ذهن ما انسان ها ميرسد منشاء ان خداوند سبحان است اگرچه هيچ چيز در كل و در عالم  از حول و فوه خداوند بيرون نيست. من شنيدم تقلون بطور اتفاقي كشف شد. دانشمندي كه در ازمايشگاه مي خواست ماده ديگري بسازد اتفاقا تفلوني را كه امروز در صنايع و طروف بكار مي برد كشف كرد درست در مرحله اي كه انسان به ان نيازمند بود.

بهر حال اميد است اين متد  با بررسي و تحقيق متخصصان علوم پزشكي به مرحله تاييد علمي و طبي برسد و با همان عنواني كه من براي ان انتخاب كردم كه فيزيو تراپي دستگاه گوارش مي باشد بعنوان يك روش درماني جديد تثبيت شود.

در مورد قطع داروي آمپرازول تاكيد خاصي ندارم. اين متد درماني را انجام دهيد چنانچه يقين پيدا كرديد بهبودي يافته ايد يك روز يا بيشتر امپرازول را قطع كنيد (داروي چندان مهمي نيست كه با قطع يكي دو روز مخاطره اي داشته باشد) اگر ديديد با قطع ان بهبودي شما همچنان در حال افزايش است كه ديگر نيازي به ان نداريد. فقط بخاطر داشته باشيد كه براي بهبودي كامل با اين متد بايد چند روزي ان را انجام دهيد. در ضمن روش حركتي جديدي را كه در اخرين پست عرض كردم در پست ديگر مي نويسم.

موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط 1 on shafagh 2, ويرايش شده در 0.

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh 2 » دو شنبه 7 آبان 1397, 2:44 am

در پست هاي قبلي عرض شد كه حركات جديدي را ابداع نمودم كه مي تواند جايگزين حركات قبلي شود. اين حركات بر خلاف قبل كه عمودي بودند افقي است و همان اثر و سايد از جهاتي بهتر از ان باشد. من در ماه هاي اخير از اين نوع حركات استفاده مي كنم كه نياز به استفاده از زانوها نيست.

صاف بايستيد و بالاتنه خود را بطور متناوب كمي به اطراف بچرخانيد طوريكه حالت ضرباني داشته باشد (سرعت اين چرخش هاي بالا تنه به چپ و راست بايد طوري باشد كه ضرباني شود). نيازي نيست براي اين چرخش زاويه زيادي در نظر بگيريد. همينكه بازوهاي خود را كمي به راست و چپ حركت دهيد بالاتنه شما نيز با زاويه كمي خواهد چرخيد. در اين حال بايد تمركزتان روي معده اتان باشد كه ايا با اين چرخش هاي كوتاه حالت ضرباني پيدا مي كند يانه. 

اگر بخواهم نوصيف مصور و بهتري از اين نوع چرخش داشته باشم اينطور تعريف مي شود:

فكر كنيد غربال بزرگي دست شماست و مقداري ذرت و دانه هاي كوچكتر در ان است و شما مي خواهيد انها را غربال كنيد و لذا براي اينكار بايست ان غربال را به چپ و راست حركت دهيد. همين حركات باعث حركت معده شما مي شود. البته چنانكه عادت نداشته باشيد ممكن است با تعداد حركت زياد بازوهاي شما خسته شوند كه مي توانيد تعداد حركات را در چند نوبت تقسيم كنيد.

من خودم حركات را بيشتر از 150 بار انجام نمي دهم حدود 5 دقيقه اي استراحت مي كنم و دوباره 150 حركت ديگر. تعداد حركات انتخابي است اما من بيشتر از دوبار يعني 300 بار در دو نوبت با فاصله 5 دقيقه بيشتر انجام نمي دهم و تا يك هفته معده و هضمم كاملا اوكي است و نيازي به تكرار ان در روزهاي بعد ندارم.

البته گاهي كه چيزهاي ترشه اور مثل اش و سوپ و چاي و كيك و اين چيزها و يا غذاهاي سنگين مي خورم حتي با وجودي كه ناراحتي معده هم ندارم يك 150 تايي حركات را انجام مي دهم تا مزيد بر اطمينان شود.

البته يك وسيله مناسبي هم براي اين كار هست كه در وسائل ورزشي پارك ها ديده ام. يك صفحه گرد است كه شخص روي ان مي ايستد و مرتب خود را با گردش كمر روي ان به دو طرف مي چرخاند. اين وسيله يك دستگيره هم مثل فرمان دو چرخه دارد كه شخص را روي صفحه گردان نگه ميدارد. دوستاني كه به چنين وسيله اي دسترسي دارند بجاي ايستادن ثابت روي زمين مي توانند از ان استفاده كنند كه راحت تر است فقط چرحش ها بايد كوتاه و حالت ضرباني داشته باشد طوريكه حس كنيد با ان چرخش هاي كوتاه معده شما هم حركات ضرباني پيدا مي كند.

موفق باشيد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط امان امید » دو شنبه 7 آبان 1397, 8:14 pm

با سلام خدمت شما دوست عزیز و ممنون بابت توضیحاتی که ارائه دادین
ابتدا پاسخ شما رو بدم ک بله سوزش گلو بنده خوب شد اما سوزش معده باقی موند و پزشک علتش رو احتمال وجود زخم خیلی کوچیک معده دونست و چون هلیکوباکتر از بین رفته بود همه دارو هارو قطع کرد و گفت فقط آمپرازول رو ادامه بده تا زمانی ک کاملا سوزش معده از بین بره و تاکید کرد که ممکنه حتی تا ۶ ماه هم طول بکشه... البته سوزش معده من هم نسبت به اون اوایل خیلی کمتر شده , اون زمان سوزش وحشتناک و دائمی بود اما الان طوریه که یک سوزش کلی ضعیف رو دائما احساس میکنم که هر از چند گاهی شدید میشه و دوباره فروکش میکنه اما تا این لحظه کامل خوب نشده یعنی یک سوزش ضعیف همیشه همراه من هست

در هر صورت بنده از دیروز متد تمیرنی شما رو شروع کردم...

و میخوام پس از یک دوره تمرین در هر صودت نتیجه و تجربه شخصی خودم رو از این متد با شما در میون بذارم

البته همونطور ک قبلا عرض کردم من ورزش شنا رو ب صورت مرتب یک روز در میون انجام میدم و دیروز به ذهنم رسید که داخل آب همین حرکت رو انجام بدم... فرقش اینه ک داخل آب سرعت حرکت پایینتر میاد اما حق مطلب ادا میشه و حرکت معده کاملا احساس میشه...

و امروز هم دو ساعت بعد از صرف غذا انجام دادم...
(هنوز برای نتیجه گیری خیلی زوده اما احساس میکنم حالم کمی بهتر شده)

سوالی ک پیش میاد اینه که با توجه به اینکه الان تقریبا ۷ سال(حداقل از زمان شروع این تایپک) ک شما به صورت جدی این مسئله رو با عموم مردم به اشتراک گذاشتین , جدای از اینکه احتمالا به همه دوستان و آشنایانی ک مشکلات گوارشی دارن هم توصیه کردین... طبیعتا حداقل صدها نفر باید این روش رو انجام داده باشن و خیلیها هم نتیجه رو به شما اعلام کردن کما اینکه داخل همین تایپک هم بعضی از دوستان اعلام نتیجه کرده بودن(البته تعدادشون کم بود)
اما میخوام از خودتون ک ب طور جدی پیگیر بودین سوال کنم ک ب طور تقریبی میتونین بگین چند درصد افرادی ک این روش رو امتحان کردن به نتیجه رسیدن و همینطور برعکس چند درصد براشون موثر نبوده

در واقع آیا این روش فراگیر و برای همه هست یا تعدادی خاصی ک نوع خاصی از مشکلات معده رو دارن براشون موثر واقع میشه

با تشکر از شما

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh 2 » سه شنبه 8 آبان 1397, 12:57 am

با سلام

پاسخ دوستان مهم بود ولي خيلي ها لطف اشان شامل نشد جواب بدهندتا من بتوانم ارزيابي دقيقي تري داشته باشم ولي احتمال ميدهم تعداد قابل توجهي خوب شده باشند چون اگر نشده بودند جواب اعتراضيه ميفرستادند نشديم، درست مثل دولت كه اگر كار خوبي بكند هيچكس حرفي نمي زند اما اگر يكجا باران زياد تر بيايد يا نيايد يا گرد و غبار شود عده اي مي گويند تقصير دولت است!

البته من معتقدم هرچه دولت براي اين ملت كار كند باز بايد به فكر خدمت بيشتر باشد. بگذريم.

حالا كه آماري در دسترس نيست تنها چاره ان است كه شما ادامه دهيد (چنانچه گفتيد كمي حس ميكنيد بهتر شده ايد) تا نتيجه كاملا معلوم شود. البته اين متد يك متد ازمايش و خطا نيست. بنده كه به صحت ان يقين دارم چند نفري هم كه اظهار داشته اند خوب شده اند و شما نيز با مداومتي چند روزه ميتوانيد عضوي از اين پروژه درماني شويد ولي لطفا حتما نتيجه را اعلان كنيد تا برگي به روشني اين متد اضافه شود.
انشاءالله كه نتيجه خوبي خواهيد گرفت.

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”