کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Mojtaba75 » سه شنبه 15 آبان 1397, 8:00 pm

سلام دنبال ی فیلم میگردم که کمدی هست و ی نفر با فکر کردن زمان رو می ایستوند و همه مردم و اشیا متوقف میشدم و خودش میتونست تغیرات ایجاد کنه. شاید هم سریال باشه اگه کسی اسمشو میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم :)

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار

پست توسط Silver Storm » چهار شنبه 16 آبان 1397, 11:52 am

Mojtaba75 نوشته شده:
سه شنبه 15 آبان 1397, 8:00 pm
سلام دنبال ی فیلم میگردم که کمدی هست و ی نفر با فکر کردن زمان رو می ایستوند و همه مردم و اشیا متوقف میشدم و خودش میتونست تغیرات ایجاد کنه. شاید هم سریال باشه اگه کسی اسمشو میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم :)
یک فیلم با همین مضمون به نام click و با بازی «آدام سندلر ،کیت بکینسیل و احتمالا کریستوفر واکن» هست. ولی درآن فیلم شخصیت اصلی با یک کنترل تلویزیون همه کاره، زمان را متوقف ، عقب و جلو و یا در اتفاقات تغییر ایجاد می کند. 

چو ايران نباشد تن من مباد بدين بوم و بر زنده يك تن مباد

New Member

:|

پست توسط Mhmd0010 » چهار شنبه 16 آبان 1397, 6:56 pm

ی فیلمی بود بازیگران رفته بودن تو ی بازی کاملا مجازی بعد ی تیکه از فیلمم یکی از بازیکنا برای گرفتن کلید از شخصیت اصلی ی بمب کشتار جمعیو ب کار انداخت و همه بازیکنا بازی مردن
کمک کنید ممنون میشم:|

New Member

کمک برای پیدا کردن یک فیلم خارجی

پست توسط Alishia » پنج شنبه 17 آبان 1397, 8:17 am

سلام من چند وقت پیش یک فیلم دیدم که یه دختره تقریبا 14سالشه و همیشه با پسری که همکللسیشه دعوا میکنه تا این که دختره سرطان میگیره و میمیره اونموقع پسره میفهمه که عاشقش شده لطفا اسمشو بهم بگین ممنون میشم

New Member

پست توسط K_i_ » جمعه 18 آبان 1397, 2:28 pm

سلام من قبلا داخل آپارا تیزر یک فیلی رو دیده بودم فیلم در سبک ترسناک بود درباره ی یک زنو مردی بود که میخواستن برن جایی ولی ننیدونستن بچه هاشون رو کجا بزارن مرده هم این قضیه رو با یه زنی مطرح میکنه زنه هم میگه میتونم کمکتون کنم مرده هم زنه رو میاره خونه به بچه هاش میگه نگران نباشید دختر قابل اعتمادیه ..ولی زنه عجیب غریبه و فکر کنم دیوانست چون بازی های عجیب غریبی با بچه ها میکنه بچه ها ۲تا هستم یکیشون دختره اسمش سالی یکیشونم پسره اسمش جیک ..بازی هایی که باهاشون کرد مثل یکی بود که تن بچه ها لباس کرد بعد میخواست ازشون عکس بگره که دختره رو به دوربین لبخند میزنه زنه بهش میگه سالی نخند..یکی دیگه هم اینکه ظاهرا پسره قهر کرده بود زنه میره پیشش میگه قهر نکن جیک بیا بازی کنیم بعد دستای پسره رو میزاره رو چشماش پسره هم تا ۱۰۰ میشماره تو این فاصله هم زنه خونه رو داشت تاریک تاریک میکرد جوری که یه نور ریزم توی خونه دیده نشه..یکی دیگه هم این بود که زنه سالی رو قایم کرده بود جیک بهش گفت خواهرم کجاست..یکی دیگه هم اینکه پسره داشت گریه میکرد اسلحه رو گرفت سمت زنه بهش گفت تو مربی خوبی نیستی زنه هم بهش گفت شلیک کن..یکی دیگه هم اینکه زنه داشت بهشون میگفت که نباید در مورد بازی هایی که کردیم یه کلمه حتی با پدرو مادرتون صحبت کنین..من که از اون تیزری که چند سال پیش دیده بود همینا یادمه ممنون میشم اسم فیلمو بهم بگین خیلی وقته دنبالشم

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار

Re: :|

پست توسط Silver Storm » جمعه 18 آبان 1397, 4:48 pm

Mhmd0010 نوشته شده:
چهار شنبه 16 آبان 1397, 6:56 pm
ی فیلمی بود بازیگران رفته بودن تو ی بازی کاملا مجازی بعد ی تیکه از فیلمم یکی از بازیکنا برای گرفتن کلید از شخصیت اصلی ی بمب کشتار جمعیو ب کار انداخت و همه بازیکنا بازی مردن
کمک کنید ممنون میشم:|
نام فیلم Ready Player One با کارگردانی استیون اسپیلبرگ 
نسخه دوبله شده هم دارد

چو ايران نباشد تن من مباد بدين بوم و بر زنده يك تن مباد

New Member

پست توسط A. A. R » شنبه 19 آبان 1397, 4:09 am

:-) سلام من دنبال به فیلم خاصی هستم که تو تلوزیون هم نشدن داده موضوعش در مورد آخرت و برزخ بود به دختر چینی ژاپنی با گذر از هفت مرحله پل و آونگ و... به مرحله هفتم می سه بعدش با یک شخصیت شیطانی روبه رو میشه که آونو میکشه یا پودر میمنه فک کنم فیلم ژاپنی بود دختر تنها نبود تو مرحله چهارم یا پنجم میره به یک اونگی که کسای درست کار ازش میتونن رد شن و بقیه رو له میکنه تا جایی که یادمه اسم فیلم اونگ بود ولی نیس پیدا نمیکنم

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3919 بار
سپاس‌های دریافتی: 5272 بار

پست توسط bamn » شنبه 19 آبان 1397, 10:47 am

Mojtaba75 نوشته شده:
سه شنبه 15 آبان 1397, 8:00 pm
شاید منظورتان سریال " ساعت برنارد " باشد . البته شخصیت اصلی که زمان را متوقف می کرد یک پسر بچه بود . اگر منظورتان این سریال باشد ، نام زبان اصلی اش (Bernard's Watch) است و پنج فصل نخست آن بین سال های 1997 تا 2001 از شبکه آی تی وی انگلستان پخش و در تلوزیون ایران هم دوبله و پخش گردید . این سریال دو فصل دیگر هم دارد که در سال های 2004 و 2005 پخش شدند اما در ایران دوبله نشده اند .

کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط jackblack » شنبه 19 آبان 1397, 9:43 pm

دوستان مدت هاست دنبال این فیلم هستم فکر کنم چند سال پیش هم پخش شد از تلویزیون پخش شد ماجراشم دقیق یادم نیست ولی ایننطور بود که یه دختره یه جوری از طریق عکس های داخل اتاقش وارد یه دنیایی شده بود که همه ی صورت ها ماسک بودن و تو اون دنیا یه ملکه نور داشتن که بیمار شده بود و اون دنیا رو تاریکی داشت میگرفت و این کار یه دختره که فکر کنم دختر ملکهه ی تاریکی بود بود و چون شبیه نقش اصلی داستان بود اینو با اون اشتباه گرفتن ولی بالاخره یجوری ولش کردن و رفت و ملکه ی تاریکی اونو به جایی دخترش اشتباه گرفت چون دخترش از دنیای عکس ها بیرون رفته بود بقیه داستان هم یادم نیست ولی پنج ساله دنبای اینم یکی کمکم کنه :lol: :lol:

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط زمستان برفی » یک شنبه 20 آبان 1397, 9:26 am

من چند سال پیش یک فیلم خارجی رو دیدم که توش یک دختر لال رو به یک شکارچی آمریکایی فروختند و پای شکارچی تو تله خرس افتاد و گرگ ها بهش حمله کردند و دختره نجاتش داد و رفت از قبیله سرخپوستها کمک بیاره که دید همشون یخ زدند و گای شکارچی رو خودش قطع کرد اگه کسی اسم این فیلم رو میدونه بگه لطفا

New Member

پست توسط Evil-winston » سه شنبه 22 آبان 1397, 12:03 am

سلام اقا من ی فیلمی رو چند سال پیش از ماهواره دیدم یک فیلم تاریخی بود اسمشو یادم نیس ولی ی قسمت هاییش اینجوری بود که چند تا شاهزاره بودن برا رسیدن به تاج و تخت باید ی رسی اموزش ها میدیدن یکیشون تیر انداز ماهری شد که سیب رو روی سر میزد ی قسمت دیگشم اینجوری بود که ی پوست شیر روی ی درخت که روی لبه پرتگاه بود قرار داشت و یکی از این شاهزاده ها رفت و اونو اورد خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید دقیق ی ساله دنبال اسم این فیلمم

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط Omidp.iran » سه شنبه 22 آبان 1397, 6:25 am

سلام بر استاد عزیز
اولا ممنون از شما که وقت میزارید
دوما واقعا دانش فیلم شناسیتون عالیه
سوما دنبال یه فیلم میگردم که مربوط به جنگ جهانی دوم است البته میدونم احتمالا فیلم های مشابه زیاد داره ولی به شما امیدوارم داستان این بود که در نزدیکی یک مرکز خلبانی هواپیماهای جنگی یک زن با چند بچه زندگی میکردن که یکی از خلبانا عاشقش میشه و داستان بین این رابطه میچرخه خلبان هم خیلی خوب میجنگه هم اینکه وقتی این خانواده به خطر میافتن نجاتشون میده ممنون از وقتی که میزارین

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”