توهماتی به نام "مریضی تجاوز به کودک!".باخدا و با حیا باش(همین)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با جامعه شناسي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22021 بار
تماس:

توهماتی به نام "مریضی تجاوز به کودک!".باخدا و با حیا باش(همین)

پست توسط sinaset » جمعه 7 دی 1397, 12:09 pm

بنام خدا
باسلام 

روزگار می گذرد و واژه های جدیدتر و مدرن تر اختراع میشود! و خیلی ها کور کورانه ان واژه را تکرار می کند! 

خیلی خوب است،که هنوز حافظه خود را از دست نداده ام و حرف های که تفرطی و انسان ها پلید به ما در روزگارهای گذشته و سال ها دور میزدن را فراموش نکرده ام!

انها برای تلویزیون و شبکه ها ی ا جتماعی و جمع های عمومی از اینجور سخنرانی ها زیاد انجام میدهند، ولی فراموش کردن که دوستانشان در این رابطه به ما چه گفته اند!

انها به ما گفتن، هر چیزی که زیبا باشد ! و قشنگ باشد، از انها استفاده می کنیم! خواه مذکر باشد، یا مونث!  یا کودک! فرقی در کلیات ماجرا نمی کند! چون کلا فکر و ذهنشان و البته قلبشان بیمار است! که سالها سال است خود را از خدا دور کرده اند! و چنین تفکرات تهوع برانگیز (نسبت به زن و مرد و کودک )دارند .

انها خوب میداند،که چیزی به نام همجنس گ ر ا ی  وجود خارجی ندارد! بلکه بیشتر این افرادی که مورد تجاوز قرار میدهند، یک سری انسان ها ساده لو و ضعیف هستن، که با فحش و جنگ های روانی که انها به راه انداختن شخصیت شخص را به بی شرافتی و بی هویتی رسانده اند.(جهل مرکب،چیزی شبیه کارها داعش) (که بخش نسبتا قابل توجه ان نیز،تقصیر خانواده انهاست(کودک)،که بیشتر مواقع از خدا دور هستن! و این چنین مورد تهاجم تفریطی قرار می گیرند(و موارد کمتر افراطی ها))

اینکه هر وقت چنین اتفاقی در جامعه می افتد! فوری تفریطی پست ارسال می کنند!(در شبکه ها اجتماعی و سایت ها و ..) و فحاشی می کنند،علیه همه! برای قشر خاکستری و افراطی و افراد دیگر شاید قابل پذیرش باشد! ولی برای ما به نوعی مسخره می باشد! چون خودتان میدانید که علاقه داشتید جایی ان شخص بودید...! اری،  خودتان احمق تشریف دارید . وگرنه ما و عده دیگر ارزوهای باطنی شما را میدانیم.!

----------------
ای نوجوان عزیزی(بخصوص اقا) که این پیام را می خوانید، همیشه با حیا باشید! و ان حیا را از درون خونه اجرا کنید، یک تی شرت و یک شلوار ساده و نخی (پوشیده) برای خونه کافیست! همین! خودت را عاده بده، فوری یاد میگیری و فراموش می کنی.
هم خودت و هم خانواده ات با حیا میشوی.  و جلویی هیچ کس لباس عوض نکن! تحت هیچ عنوان ... ! (*پدر مادر شرایط اضطرای مشکلی ندارد ! )  انها به تو دروغ میگویند! انها اینقدر فیلم ها مبتذل و کارهای ابتذال انگیزی دیده اند! که مطمعا از هر چیزی ..! می برن.(فامیل یا هرکس دیگری! )
تفریطی ها فکرها و تخیل ها قوی بشدت مسموم دارند! و البته این تفکر را لای حرف ها زیبا و رفتار به ظاهر زیبا مخفی می کنند! 
-------------

و در ادامه،اینکه می گوید قران خوان ها، یا با خدا ها اهل .. با کودکان هستن. اخر مضحک می باشد! کیست نداند، که شما وقتی می ببیند کودکی به سمت خدا حرکت می کند و در حال رشد در این مسیر است! و انسان ها صالح و خوب در حال کمک کردن انها در این مسیر هستن! بشدت هرچه تمام تر اتیش میگیرید! و دلتان میخواهد ان افراد را بدتر از ان عربستانی! تیک تیکه کنید!

با دیدن کودکی که سمت خدا حرکت می کنند، انقدر احساس پوچی به شما دست میدهد،که هرگز چنین نبوده اید!  :-)  ریشه این حرکت تفریطی ها این است که، انها کودکی بدی داشتن و اکثر لحظات ان را به کارهای پلید گذراندن . و دائم ان را توجیه می کنند،که همه همینطور بوده اند! ولی دیدن عده که چنین نیستن! و پاک زندگی می کنند،انهم در سن کم!  :-)   دیگه مخاطب عمق مطلب را بگیرد! 

|*لازم به ذکر است،اگر کسی به کسی دیگر تجاوز کند.(مذکر به مذکر) توبه دارد! ولی توبه اش اعدام به بدترین شکل ممکن است!(ممکن است بخشیده شود در ان دنیا بعد از گذراندن عذاب زیاد!یا ..) اما اگر کسی خودش را معرفی نکند! و نگذارند اعدام شود  و یا فرار کند! چنین شخصی اگر نماز خوان باشد! 100 درصد منافق و کافر است. و اصلا ربطی به جمعیت با خدا ندارد! و البته همیشه همینطور بوده که عذاب شدید دنیویی و اخری براش به وجود میاد.*|

افراطی(نماز خوان ها ،پیرو نفس ها شیطانی و تعصب! و..) و تفریطی ها(رقص،بی لباسی،شراب بی خدایی و فحش و بی هدفی..) در یک چیز باهم هستید،تهمت ج ن س ی زدن به دو جنس مذکر و مذکر که حتا باهم دیگر دست میدهند و سلام میکنند! شما حتا رابطه فرزند به پدر ، مادر با فرزند، دوست با دوست و هر چیزی را به ان تهمت و جوک ها که میسازید ربط میدهید! و همانطور که خدا در قران گفت، حتا به زن پیامبر هم همان تهمت ها را نسبت میدهید! چون شما تفریطی ها دنیایتان و هدف نهایتان همین مسایل می باشد! و دیدن محبت انسان ها مخصوص برای خدا در کنار هم هستن و واژه عالی انسانی به کار می برن و در سخت ها کنار هم هستن و بهترین را برای هم می خواهند و بهم محبت میکنند،نوع مبحت که انها بهم می کنند! تفریطی ها حتا،پدر و مادرشان و زن هایشان و .. نسبت به او ندارن! (و همه چیز تصنعی و الکی می باشد ) .. این بیشتر انها را عصبی می کند! (و مغز فندوقیشان نمی کشد و ان تهمت شنیع نسبت میدهند! و تهمت هایشان! شاید به نوعی ارزوهای خودشان می باشد!)

تفریطی که در ایران زندگی می کنند، اکثر منافق هستن! (به همراه افراطی ها!) .. و منافق هم همیشه احساس ذلت و حقارت می کند! و دیگران را هم همینطور مثل خودش میخواهد و ارزو دارند که باشد.(اینطور ازشان راضی میشود)

فصل الخاطب این مطالب نوشته شده،شخصی خاصی در انجمن نیست!کاربرد عمومی و شخصیت شناسایی تفریطی ها می باشد.

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “جامعه شناسي”