کمک برای پیدا کردن اسم فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

کمک برای پیدا کردن اسم فیلم سینمایی

پست توسط اشکان1997 » سه شنبه 3 بهمن 1396, 4:30 pm

یه فیلم سینمایی تایلندی یا چینی که شخصیت های اصلیش بچه ها بودن یه دختر و پسر نوجوان که مبارز بودن و یه پسربچه که عاشق ماشیم کنترلی بود و همین دختر پسر برای تولدش یه ماشین کنترلی خریده بودن فک کنم پسر بچه هم بیماری قلبی داشت و این لچه وارد یه ماجرا با آدمهای بدی میشن که کلی مبارزه میکنن و...

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم فیلم سینمایی

پست توسط saman azizi » پنج شنبه 19 بهمن 1396, 8:20 am

سلام, دنبال یه فیلم خارجی هستم, شاید آمریکایی باشه, تو تلویزیون یه بار دیدم که پخش شده, داستان فیلم اینطوره که یه خانواده سه نفره به کوهستانی میرن, پدر خانواده که شاید ناپدری بوده به دنبال پسر میره و همسرش که باردار بودعتنها تو کوهستان میمونه, برگشتن پدرو پسر ماهها طول میکشه که خانمه تو این فاصله ماجراهایی براش پیش میاد از جمله اینکه نزدیک بود که از پرتگاه بیفته ولی با دست شکسته هرجور شده خودشو نجات میده, بچه شو به تنهایی به دنیا میاره, تا اینکه همسرو پسرش برمیگرد,
لطفا راهنمایی کنید

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط Azary1673 » یک شنبه 23 دی 1397, 8:56 pm

فیلم بعدی که دوستان عزیز درخواست کمک دارم .فرانسوی هست .یکی خودشو تو باشگاه سوارکاری جای پولدارها جامیزنه .اخرم شرط بندی میکنن که ماده یی به نام مالاکیت سرتاریخ معین به کشتی برسونن..ممنون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4354 بار
سپاس‌های دریافتی: 6210 بار

پست توسط bamn » دو شنبه 24 دی 1397, 12:51 pm

دوستان عزیزی که در این تایپیک و تایپیک های مشابه دیگر پیام می گذارید و درخواست نام فیلم می کنید ، اگر بنده و سایر دوستان جواب نمی دهیم به این خاطر است که فیلم مورد نظر شما را ندیده ایم ، یا توضیحات چندان واضح نیستند!

اما در مورد پیامی که اشکان 1997 پارسال گذاشته اند . بنده این پیام را ندیده بودم وگرنه همان زمان برای ایشان نوشته بودم :

فیلم مورد نظر شما قدرت بچه ها (Power Kids) نام دارد محصول 2009 تایلند ، که در ایران با نام بچه های مبارز دوبله و پخش گردیده است .

کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”