اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1432
تاریخ عضویت: پنج شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 2888 بار
سپاس‌های دریافتی: 5232 بار

اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shafagh 2 » چهار شنبه 26 دی 1397, 11:26 pm

آقايان باور بفرماييد كه اسراييل داراي چنان پرونده هاي مفصل و قطوري از جرم و جنايت است كه اگر صدها قاضي خبره در يكجا جمع شوند و طي زمان هاي طولاني بخواهند به برگ برگ ان پرونده ها و ابعاد ان جنايات رسيدگي كنند شايد موفق نشوند. حساب كنيد هفتاد سال اين ها چه بسر مردم كشور فلسطين اورده اند. چطور كشور انها را اشغال كرده اند و  چه تعداد از ان مردم را كشته اند؟ چه تعداد را در دخمه ها زنداني كرده اند؟ چه تعداد را سال ها با وضع اسف بار در اردوگاه ها محبوس كرده بودند و چه تعداد را به كشورهاي ديگر راندند و اواره غربت كردند و چه حقوق عظيمي از ان ملت را ضايع كردند؟

علاوه بر اين جنايات بيشمار و هولناك عليه فلسطينيان كه داستان انها در تاريخ ده هاي اخير موجود است انها سرزميني را غصب و اشغال كرده اند كه از اماكن مقدسه اسلامي و مسلمانان است. نه مردم فلسطين و نه ساير مسلمانان عليه اشغالگري  اين جانوران صهيونيست ساكت نخواهند نشست. ما مسلمانان موظف هستيم بهر طريقي بر پيكره حكومت اين مشركين غاصب ضربه وارد كنيم چه با زبان چه با قلم و حتي چه با جنگ مسلحانه. البته الان گروه هاي پيشرو مدافع حزب الله در لبنان حاضر و مهياي هر ضربه اي به اسراييلي ها هستند اما فقط انها نيستند و همه مسلمانان بايست در چنان جنگي سلاح بدست بگيرند و با اسراييل بجنگند يعني انكه همه مسلمانان بايد بسيج شوند. 

بقاء اسراييل بهيجوجه امكانپذير نيست يعني انكه نبايد به اين هيولاي صهيونيست فرصت داد كه بقاء پيدا كند. گفتار امام خميني كه گفتند "اسراييل بايد نابود شود" يك گفتار عادي و مشمول گذشت زمان نيست. اين شعار عملي مسلمانان در همه دوران است كه البته تا تحقق ان زمان چنداني نمانده است از ان رو كه ظلم و جور و جفا و جنايت هيچگاه بقاء نداشته و نخواهد داشت و پنجه هاي انتقام حق بزودي گريبان ارازل صهيونيست را خواهد گرفت كه نشانه ان قيام مسلمانان است و البته حزب الله در اين قضيه پيشگام است. 
امروز عليرغم انكه اسراييلي ها تظاهر مي كنند هنوز در موضع قدرت هستند نيستند. انها بدليل عصب و اشغال و جنايت كاملا متزلزل هستند. انها نه تنها در انظار عمومي مسلمانان بلكه حتي در انظار عمومي مردم دنيا هم رسوا  و محكوم هستند و از نكات برجسته شكست و اضمجلال انها در اينده نيز همين نكته است. همه ملل دنيا حتي خود مردم امريكا و حتي يهوديان غير سياسي دنيا نيز اسراييل را بدليل اشغال فلسطين و كشتار مردم ان محكوم ميكنند. البته اين فشارهاي خرد كننده بر پيكره پوسيده و پوشالي صهيونيست ها ادامه خواهد داشت و ما نيز جنگ رواني براي تضعيف هرچه بيشتر انها را ادامه خواهيم داد و نه تنها موشك هاي ويرانگر از داخل ايران از هم اكنون مراكز نظامي و فرودگاه هاي نظامي و تاسيسات نظامي و ديگر مراكز حساس اسراييل را نشانه رفته اند بلكه اگر لازم شود تعدادي از انها را براي حفظ امنيت كشور سوريه و حكومت مردمي ان منتقل خواهيم كرد. سوريه كه در سال هاي اخير در حال جنگ با تزروريسم وهابي بوده براي ما حرمت يك كشور اسلامي را دارد. اسراييل تا بحال چند بار بي هيچ دليلي به بعض تاسيسات اين كشور حمله پراكنده هوايي كرد و ما از پاسخ دندان شكن خود داري كرديم اما اگر  واقعا اسراييلي ها راهي  براي خودداري  ما باقي نگذارند و بخواهند در اينده دوباره به مواضع سوريه حملات هوايي را صورت دهند مجبور خواهيم شد يكي چند جاي مهم اسراييلي ها را با موشك بزنيم. اين پيام حزب الله و اخطاري جدي به اسراييل است. سر جاي خود بنشينيد تا قضاي الهي بموقع تقدير شما را معين كند اما اگر گردنكشي كنيد و دست به حمله عليه سوريه بزنيد گردن شما را خواهيم شكست.  

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”