مطالب جالب، سرگرم کننده و خنده‌دار

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 72 بار
سپاس‌های دریافتی: 173 بار

Re: مطالب جالب، سرگرم کننده و خنده‌دار

پست توسط مهاجر تنها » دو شنبه 8 مرداد 1397, 2:19 pm

الله
سلام

دزدی کیسه زر ملّانصرالدین را ربود‌، وی شکایت نزد قاضی برد...

تا خواست ماجرا را شرح دهد! مردی وارد شد و نزد قاضی نشست...

ملّا متعجب شد و هیچ نگفت و از محضر قاضی بیرون آمد.!

روز بعد مردم دیدند که ملّا فریاد میزند که آی مردم کیسه ام، کیسه ام را یافتم..!

از او سوال کردند که چطور بدون حکم‌ قاضی کیسه را یافتی ؟!

ملّا خنده ای کرد و گفت :
«در شهری که داروغه دزد باشد و قاضی رفیق دزد » بهتر دیدم که شکایت نزد قاضی عادل برم..!

منزل رفته و نماز خواندم و از خدا کمک خواستم..

امروز در بیابان‌ دیدم که داروغه از اسب افتاده گردنش شکسته و کیسه زر من به کمر بسته... ! پس کیسه ام را برداشتم...

حکایت ما...

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3961 بار
سپاس‌های دریافتی: 7932 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 5 اسفند 1397, 4:22 pm

متأهل به مجرد :
تا دیر نشده برو ازدواج کن و بچه دار شو وگرنه وقتی پیر بشی میبرنت آسایشگاه سالمندان
.
مجرد به متأهل :
.
تو هم که ازدواج کردی و چند تا هم بچه داری , قبل از اینکه پیر بشی یا میبرنت آسایشگاهِ روانیها یا میبرنت ندامتگاه(زندان) برای بدهی هات و مهریه عندالمطالبه و دزدیهات یا سکته میکنی میافتی یه گوشه یا میبرنت قبرستون . خلاصه قبل از اینکه پیر بشی هزار تا بلا سرت میاد.
تازه اگه به پیری هم برسی بعید نیست خودِ بچه هات ببرنت آسایشگاه سالمندان .
.================================
.
پسر به پدر:

باباجون بگو چکار کنم که پشیمون نشم ؟ ازدواج کنم ؟ یا ازدواج نکنم ؟
.
پدر :

پسرم خودت رو با این سوالها عذاب نده چون در هر 2 حالت پشیمونی رو افتادی که افتادی
.
===================================
.
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
.
topic-t107118-1008.html
.
topic-t106890-96.html
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 17 اسفند 1397, 3:03 pm

چینیها از امریکاییها جاسوسی میکنند تا ببینند امریکاییها چی ساخته اند تا تکنولوژیش رو بدزدند
.
امریکاییها از چینیها جاسوسی میکنند تا ببینند چینیها چی ساخته اند که تکنولوژیش رو از امریکاییها دزدیده اند !
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1312 بار
سپاس‌های دریافتی: 657 بار

پست توسط ho3ein2000 » جمعه 17 اسفند 1397, 6:06 pm

با سلام
چند روز پیش هوای دوستی عزیز و قدیمی به سرم زد رفتم حظوری غافلگیر کنم و یک حالی ازش بپرسم
ایشان پزشک اورژانش یکی از بیمارستان های معتبر تبریز هستند و سیدی مهربان و خوش اخلاق
فرصت رو غنیمت دونستم و عیادتی هم از مریض های بد حال بخش کردم به یکیشون رسیدم حالم بد شد
خودش رو تاجر بزرگی معرفی میکرد و در صانحه تصادف آسیب جدی دیده بود اولش تو دلم مسخرش کردم و
گفتم حتما مشروب مصرف کرده و هذیان میگه(بگفته دکتر بیش از 50 درصد مراجعیت تصادفی بخاطر مستی هست)
دیدم خیر خود دکتر اومد کنارمون بیمار رو میشناخت و بر صحت ادعای وی صحه گذاشت
قسم میخوردند گوشت گرم گوساله بقیمت29.5 هزار تومان دولت از من وارد کننده میخرد و به هیچ عنوان
اجازه فروش مستقیم به تجار رو نمیده و برای اینکه بد نام نشه خود ولت این کار رو به بخش خصوصی محول کرده
این مطلب صرفا طنز بوده و فاقد وجهه واقعی میباشد :o

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهار شنبه 29 اسفند 1397, 9:42 pm

سلام
.
تلویزیون VOA :
قطعه ی سفالیِ ایرانی متعلق به قرنِ چهارم یا پنجمِ قبل از میلادِ مسیح در فلسطین اشغالی کشف شد
.
یعنی متعلق به حدود 2500 سال پیش . یعنی عصر کوروش , بنیانگذار سلسله ی هخامنشیان
.

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”