انتقاد شدید اگاهی ها تبلیغات در انجمن

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

Re: انتقاد شدید اگاهی ها تبلیغات در انجمن

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 1:37 pm

sinaset, جان
مگه تبلیغات مورد نظر برای شما هنوز نمایش داده میشه؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22029 بار

پست توسط sinaset » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 3:24 pm

سلام.

،شما صورت مسئله رو پاک می کنید.
خودم از ADBblock استفاده میکنم،و تبلیغات سایت مختلف و اینجا رو بلاک میکنم و دیده نمیشن.
مسئله دقیقا برای مهمان ها و کاربران تازه وارد.و برای اونها خوب نیست.اونم در فضایی که هرجا میرن تبلیغات هست! از تلویزیون و هزاران جا دیگه. اینجا باید یک فضا متفاوت باشه،تا کاربر در ان احساس امنیت بیشتری کنه.
انجمن در حال حاضر،علاوه برا این مشکل،مشکل بزرگ مثل عدم امنیت نوشتن متن داره! متنی که مثل حالا می نویسم،ممکنه چند ساله دیگه که بازم تغییرات ایجاد کردید،بهم بخوره! همین حالشم هم فرصت نکردم،هزاران پست قبلی رو بررسی و اصلاح کنم.
انجمن مشکل دیتا عکس داره! عکس که گذاشته میشه،بعد از مدتی یا لینکش خراب میشه و .. و این ارزش کاری رو پایین میاره!
انجمن بشدت طولانی! و کاربران نسل حاضر رو براشون زدگی ایجاد می کنه! که صفحه اول اینقدر بزرگ!
لیست مهمان که برید،می ببیند،تعداد زیادی در حال ارسال (حالا بخشیشون ربات باشن) ولی تعدادشون هم،کسانی هستن،که دانش کمی دارن،میشد،با یک سری راهکارها،کاری کردن،که اکثراشون عضو بشون و فعالیت کن!
بله قبول دارم،سطح نباید خیلی سبک هم بشه! اما نباید مثل حالا هم سنگین باشه! حد تعادل.! که اون که خوشش اومد شروع کنه با انگیزه باشه! و اونکه که کلا اهل نوشتن،گفتگو صحیح و علمی و .. نیست،زودتر بره و اصلا اینجا نیاد!.

به هر حال اگر عمق مطلب که ارائه کرده باشم،متوجه شده باشید،که هیچ،اگر متوجه نشده باشید،فکر کنم اندازه چندتا کتاب هم توضیح بدم،بازم همون پاسخ رو دریافت می کنم.
اینجانست که میگم،باید تا اخر مسئله رو برید و عملی ببینید تا متوجه تر بشید.

بنظرم این بحث رو ادامه ندید! بشخصه علاقه ندارم.

اینجا کاربران فعال هستن،که می تونن در زمینه مدیریت به شما کمک کن.من همون اولش که مدیریت رو پیشنهاد دادید،ترغیب داشتم،چون مسئولیت اور است..من نظرات مدیریتیم رو بالا گفتم.و همچنان همون مسیر هستم.
بهتر است،افرادی بیاورید که هم فکرتر شما باشند.وگرنه بازم همین حرف ها رو باید بشنوید از اینجانب (با عرض معذرت).

*کاربران اگر نظر مهم ندارن،لطفا بحث رو ادامه ندن(وقت و زندگی و هزاران مسئله بی خود درگیر این مسئله نشود)،خود مدیریت کل نظرشون رو میگن و مسئله تمام میشود.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 65 بار
سپاس‌های دریافتی: 375 بار

پست توسط gozar » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 6:59 pm

سلام اقا سیناست
تبلیغات که فک کنم فقط شما باهاش مشکل داری چون یه نظر منفی بین کاربرایی که جواب دادن موافق نظر شما نیس. از قدیم گفتن مشت نمونه خروار است
این امنیتی نوشتن هم سواد من شاید نمیرسه و درکش نمیکنم. چون اینجا از 86 که من هستم هیچی یادم نمیاد پاک شده باشه یا از بین رفته باشه. این به هم ریختگی مطلب که گفتید هم من که نفهمیدم، البته من زیاد سر در نمیارم و ممکنه متوجه نشده باشم. به خاطر همینه که این همه ساله خواننده مطالب بقیه هستم و واقعا هم استفاده کردم ، شاید خیلیهای دیگه هم مثل من باشن که مطلبی ارسال نکردن
فک کنم شما با خودت هم معلوم نیست چند چندی ، مثلا میگی انجمن امکان ارسال عکس نداره بعد میگی تبلیغات هم نباشه ، مث اینه که به ادم بگن نفس نکش و زنده بمون. خوب برادر من همین که بخوای امکان دیگه به سایت اضاف کنی هزینه داره. حالا آقا مهدی که من زندگیم رو یه جوری بهش مدیونم فرمودن هزینه ها کفاف نمیده. بعد شما توقع داری تبلیغات حذف بشه و امکان عکس هم به سنترال اضاف بشه؟!!
اینکه نوشتید انجمن طولانی هم من که همچین حسی ندارم. شما برو بقیه انجمن های بزرگو ببین. وقتی بخش زیاد باشه خوب معلومه که طولانی میشه. تازه یه دکمه ای کنار بخشا من دیدم که وقتی میزنی انجمنه کوچیک میشه و هر کسی هر کدومو که میخواد باز میگذاره یا میبنده
تا جایی که من میدونم هر کسی حق داره هر جایی بیاد یا نیاد. من ادعای سواد ندارم و سوادی هم واقعا در سطح دوستان به لحاظ علمی ندارم ، اما هر موقع سوال یا مشکل موبایلی و کامپیوتری داشتم و جستجو کردم تو انجمن به جواب رسید و به همین دلیلم نیاز نبوده سوال بپرسم زیاد. پس شما حق نداری بگی فلانی بیاد و نیاد
دیدم چند جا نوشته بودبد مدیریت. من قوانین رو خوندم و دیدم رنگ مدیران آبی هست. شما کاربر متخصص هستی. مگه نه؟
یه استاد داشتیم میگفت هر کسی انتقاد میکنه و راه حل نمیگه دلسوز نیست، فقط داره نوک میزنه که شما اذیت بشی ، پس شما هم فکر کنم اگر راه حل برای اینایی که اشاره کردی نداری شاید بهتره مطرح هم نکنی. چون همه دوست دارن خیلی چیزا رو داشته باشن و خیلی چیزا بهتر باشه . اما ایا خودتون رو در مقام کسی که باید اجرا کنه هم گذاشتید که ببینید شدنی هست یا نه؟ به انجمنی که 13 یا 14 سال بدون هیچ چشمداشت و منتی فعال هست و دین گردن من و امثال من داره که اگر سنترال نبود، معلوم نبود الان کجا بودیم کلی انتقاد حق و نا حق میکنی. چیزهایی میگی که به موضوع تاپیک خودتون ربط نداره و متناقض هم هست و یا مثلا همین تبلیغات که عنوان تاپیک شما هست هم که اکثریت یا موافق اون هستن و یا براشون مهم نیست. پس شاید بهتره شما هم مثل همینی که خودتون مطرح کردین ، با نیت صاف و خالصانه از محیطی که اقا مهدی این همه سال با تمام توانش سر پا نگه داشته اینقدر خوب اداره کرده حمایت کنید و کمک کنید رشد کنه . چون همینطور که خود شما هم اشاره کردید پول عامل سر پا موندن نیست و نیت مهمه و این 14 سال نیت ایشون رو ثابت میکنه. در مورد اینکه پول اصل نیست درسته. یه جا خوندم پول خوشبختی نمیاره ، اما بی پولی قطعا بدبختی میاره. این هم یه حساب دو دو تا چهار تا هست که سایت نیاز به سرور داره و سرور هم نیاز به پول ، پس لطفا اینهمه موج منفی دادن و بی انصافی رو رها کنید و همینطور که تا حالا خالصانه اینجا زحمت کشیدید ادامه بدید و مطمئن باشید خدا هم جوابتون رو میده و عامل دلسردی برای مسئولین سایت نباشید
یه چیزی هم جا داره اینجا بگم ، من آقا مهدی رو تا حالا ندیدم ، اینترنت هم به این بزرگی هست و این همه سایت فارسی دیگه وجود داره ، اما این سایت به اعتراف درون خودم و خیلیهای دیگه توی این 11 سال حضورم اینجا دیدم چه چیز خاصی داره که هیچ جا پیدا نمیکنی ،‌یادمه چند سال پیش توی 88 خیلی اینجا دعوا شد و بعضی کاربرا رفتن سایت زدن ، همشون از بین رفتن و یا برگشتن اینجا بعضی هاشون. اما سنترال پا بر جا هست. برای من که هیچ جا مثل سنترال نمیشه و همیشه بهش سر میزنم . هر چند که شرمنده سنترال و اقا مهدی هستم که چیزی برای عرضه ندارم . اما وظیفه خودم میدونم حق رو بگم و حمایت خودم رو از سنترال به همین شکلی که هست اعلام کنم و تشکر کنم از زحمات 14 ساله ایشون. همین سایتی که اقا  Mohammad 1985 فکر کنم تیونینک تاک منظورشون بود. با همه عظمتش به خاطر همین مشکل مالی و شاید مشکلات دیگه برای همیشه نابود شد. پس بیایید حالا که همه دنیا علیه ما شده تا ما رو نابود کنه ، از وب فارسی و گنجینه‌های ارزشمندی مثل سنترال که حاصل فعالیت هزاران نفر در طی این سالها هست هر طور که از دستمون بر میاد حمایت کنیم و باعث دلگرمی هم باشیم. نه خدایی نکرده عکس این رفتار کنیم
یا حق :razz:

قفل شده

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”