نظرسنجی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران در تیر 1400

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

آیا در انتخابات آینده ی ریاست جمهوری شرکت میکنید ؟

بله, حتماً شرکت مىکنم و به یک اصولگرا رای میدهم
5
42%
بله, حتماً شرکت مىکنم و به یک اصلاح طلب رای میدهم
1
8%
خیر, ابداً شرکت نمىکنم .
6
50%

مجموع رای گیری: 12

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4042 بار
سپاس‌های دریافتی: 8149 بار

نظرسنجی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران در تیر 1400

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دو شنبه 9 اردیبهشت 1398, 5:13 pm

سلام.
.
40 سال گذشته . خیلی چیزها آشکار شده .
.
سوال نظرسنجی :
.
آیا در انتخاباتِ ریاست جمهوری در تیر 1400 شرکت میکنید ؟
اگر بله , به چه کسی رای میدهید .

.
با توجه به اینکه کاندیداها فقط اصولگرا و اصلاح طلب هستند پس فقط 3 گزینه دارید برای انتخاب .
اگر مایل بودین علت انتخابتون رو هم توضیح بدین .

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5909 بار
سپاس‌های دریافتی: 3109 بار

Re: نظرسنجی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران در تیر 1400

پست توسط Hesam - 1994 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 12:28 am

" با توجه به اینکه کاندیداها فقط اصولگرا و اصلاح طلب هستند پس فقط 3 گزینه دارید برای انتخاب"
تقسیم شرکت کنندگان به اصولگرا و اصلاح طلب باعث کم توجهی به نظرسنجی خواهد شد و بس
شخصا نه اصلاح طلب رو قبول میکنم و نه اصولگرا رو چون از قبل مشخصه چه بلایی سر مملکت خواهند اورد
ترجیح میدم کسی باشه که هردوطیف رو شرکت بده در اداره کشور
هرچند مجلس در راس امور هست
اراء خاکستری رو دستکم گرفتید!!!!!!
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72389 بار
سپاس‌های دریافتی: 31501 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 6:35 am

من به جای اصولگرا و اصلاح طلب اینها رو بیشتر می‌پسندم
ارزشی و غیر ارزشی
انقلابی و غیر انقلابی
مسلمان و لیبرال
دلسوز و خائن
فکر میکنم دوران دو قطبی اصلاح طلب و اصولگرا گذاشته، ضمنا با شرایط فعلی شاید باید گفت اصلاح گرا و اصول طلب ...
معیار تعیین جناح و سمت، انقلاب، اسلام، ولی فقیه و ارزش‌ها هست، نه دو لفظ پوسیده‌ی اصلاح طلبی و اصول گرایی که هر دو دستشون رو شده ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4042 بار
سپاس‌های دریافتی: 8149 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 6:21 pm

Hesam - 1994 نوشته شده:
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 12:28 am
" با توجه به اینکه کاندیداها فقط اصولگرا و اصلاح طلب هستند پس فقط 3 گزینه دارید برای انتخاب"
تقسیم شرکت کنندگان به اصولگرا و اصلاح طلب باعث کم توجهی به نظرسنجی خواهد شد و بس
شخصا نه اصلاح طلب رو قبول میکنم و نه اصولگرا رو چون از قبل مشخصه چه بلایی سر مملکت خواهند اورد

سلام
توی این 40 سال , آشپزِ ظاهری یکی از این دو تا بود و نتیجه رو همه دیدند
حدود 99% حرام خور شده اند از اون بالای بالا تا پایینِ پایین
.
فساد به شدت رواج پیدا کرده از اون بالا بالاها تا پایینِ پایین
.
ریا و دروغ و عوام فریبی و ظاهرسازی به شدت رواج پیدا کرده از اون بالای بالا تا پایین پایین
.
بسیاری از ثروتها و درآمدهای کشور , یا به فنا رفت یا به یغما رفت یا بدونِ استفاده رها شد

.
.
هیچ خسارتی برای یک انسان و یک قوم و یک ملت از این بالاتر نیست که مادّیاتشون و معنویاتشون رو با همدیگه از دست بدند که الان در ایران چنین شده و فقر مادی و معنوی بیداد میکنه
.
.
حالا شما میگین آشپز که 2 تا بشه آش درست میشه ؟؟؟!!!

Mahdi1944 نوشته شده:
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 6:35 am
من به جای اصولگرا و اصلاح طلب اینها رو بیشتر می‌پسندم
ارزشی و غیر ارزشی
انقلابی و غیر انقلابی
مسلمان و لیبرال
دلسوز و خائن
فکر میکنم دوران دو قطبی اصلاح طلب و اصولگرا گذاشته، ضمنا با شرایط فعلی شاید باید گفت اصلاح گرا و اصول طلب ...
معیار تعیین جناح و سمت، انقلاب، اسلام، ولی فقیه و ارزش‌ها هست، نه دو لفظ پوسیده‌ی اصلاح طلبی و اصول گرایی که هر دو دستشون رو شده ...

سلام
.
خیلیها دیگه متوجه شده اند که در ایران هم مثل خیلی از کشورها , رئیس جمهور فقط یک دستور اجرا کن و ویترین هست و حق و جُرأتِ تصمیم گیری در مسائل سرنوشت ساز رو نداره

برای یادآوری :
.
اصل 113 قانون اساسی :
.
پس از مقام رهبرى ، رئیس جمهور عالیترین مقام رسمى کشور است و مسئولیت اجرایِ قانون اساسى و ریاست قوه مجریه را جز در امورى که مستقیماً به رهبرى مربوط میشود ، بر عهده دارد.
.
تفسیر این قانون یعنی هیچکاره بودنِ رئیس جمهور در مسائل سرنوشت ساز
.
یعنی فقط رئیس قوه ی مجریه هست تازه در مسائلی که به رهبری مربوط نشه ومشخص هم نشه دقیقاً چی به رهبری مربوط میشه , چی به رئیس جمهور مربوط میشه !!!
یعنی تصمیم گیران, هر وقت دلشون خواست به رئیس جمهور میگن این موضوع به تو مربوط نمیشه . دخالت نکن

.
==============================

تیر خلاص :
خودِ روحانی حدود یک ماه پیش در یک سخنرانی گفت:
ما رای آوردیم , ما شدیم مسئول ولی میگن باید نظراتِ ما رو اجرا کنی !!! .انگار که در مجلس , رای گیری بشه برای یک قانون ومخالفانِ اون قانون رای نیارند و قانون تصویب بشه ولی بعدش مخالفانِ اون قانون بگن باید نظر ما اجرا بشه !!!! .
وقتی قانونی تصویب بشه دیگه مخالفان هم باید ازش پیروی کنند
.
یه جا دیگه هم گفت :
مشکل ایران اینه که هیچکسی مسئولیتِ هیچ چیزی رو قبول نمیکنه
.
منظورش اینه که یه عده که زور توی دستشونه میگن این کار رو بکن , اون کار رو نکن و وقتی گندش درمیاد و ملت و کشور به بدبختی میافتند کسی نمیتونه بگه کار فلانی بود , کسی هم نمیاد بگه کار من بود , دستور من بود , تصمیم من بود , مقصر منم .
وقتی هم حسابرسی نباشه , هر زورمندی هر کاری عشقش بکشه انجام میده چون از حسابرسی و محاکمه و توبیخ و برکناری و مجازات ترسی نداره چون اصلاً این چیزها برای زورمندان وجود نداره
کشوری هم که چنین باشه و زورمندانش هم خصلتهای خطرناک داشته باشند , ملتش به خاک سیاه میشینند و نشستند .
==================================
.
حرف خدای متعال در مورد انتخابِ شایسته ترین فرد برای هر کارِ خیر و خداپسندانه :
.
إنَّ خَیرَ مَن إستَأجَرتَ القوّيُ الأمین
.
بهترین کسی که میتوانی به کار بگیری , فردیست که قویِ موردِ اطمینان و امین و امانت دار و قابل اطمینان باشد
.

.
ایران از صدها سال پیش گرداننده ی قویِ امین نداشته
هر کسی آمده یا قوی بوده امین نبوده , یا امین بوده قوی نبوده , یا نه قوی بوده و نه امین
.

یا ترسو و بزدل بوده
یا عیاش و خوش گذران
یا دروغگو و ریاکار و دزد و مال مردم خور
یا گمراه
یا ضعیف
یا بیمار و رنجور
یا منافق و خائن
یا نفهم و کودن
یا ساده لوح و خوش باور
یا نادان و جاهل
و یا ترکیبی از اینها
.
هر جا قویِ امین پیدا کردین , اگر ازش بگذرید اشتباهِ بسیار بزرگی هست و حسابی ضرر میکنید چون بهتر و برتر از او پیدا نمیشه
.
این سخن خدای متعال برای همه ی کارهاست مثل :
همسر , فرزند , پدر , مادر , خویشاوند , دوست , همسایه , همکار , شریک , وکیل , مدیر , کارگر , معلم , استاد , نگهبان , مرجع تقلید , شاگرد , تعمیرکار , مشاور , پلیس , راهنما , نصیحت کننده , سرپرست , مسئول , ناطر و غیره
.
.
===================================

===================================
.
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
.
http://www.centralclubs.com/topic-t107118-1008.html
.
http://www.centralclubs.com/topic-t106890-96.html

.
جسارتاً و با عرض معذرت, آموزش توبه :

http://www.centralclubs.com/topic-t71295.html
آخرین ويرايش توسط 3 on MOHAMMAD_ASEMOONI, ويرايش شده در 0.
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2985 بار
سپاس‌های دریافتی: 5485 بار

پست توسط shafagh » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 6:31 pm

بله حتما شركت مي كنم و به كسي راي ميدهم كه واقعا خدمتگزار اسلام و عموم مردم باشد و حزب گرا و گروه گرا و خاص گرا نبوده و با اخلاص در خط رهبري اسلام به اين ملت بويژه افراد ضعيف و كم درامد خدمت كند. 

البته خدا ميداند كه هدف اين بنده تا بحال در تمام انتخابات، معيارها و مصلحت هاي اسلام و كشور و ملت بوده است و هيچگاه بنا بر حب و بغض شخصي خود به كسي راي نداده يا وي محروم نكرده ام. من هميشه به اين فكر كرده ام كه ايا اين آقا يا بانويي كه خواهان تصدي اين سمت است قدرت مديريت و اصلاح امور مردم و ان بخش را دارد و يا نه و ايا شرايط ايشان با ايده ال هاي انقلاب و جمهوري اسلامي موافق است يا خير و ايا ايشان يك فرد مومن دلسوز به حال مردم و مملكت مي باشد و اگر انتخابات رياست جمهوري باشد مي انديشم كه ايا ايشان استعداد و علم و شان مراوده و سياست گذاري هاي صحيح و منطبق با اسلام و منافع عمومي مردم مسلمان با سران و سياستمداران مختلف جهان اعم از دوست و يا مخالف را دارد؟

لذا من براي انداختن يك راي خود در صندوق آراء هيچ وقت به شخص توجه نداشته ام كه ايا موافق ميل و رضاي بنده است يا خير بلكه هميشه شخصيت و سوابق خدماتي كانديدها را در رابطه با حد اخلاص و رهروي انها نسبت به رهبري اسلام و همچنين توانايي انها در خدمت به مردم را در نظر داشته ام.

البته در همه انتخابات ملاك و ميزان گزينش يك فرد به عنوان يك رييس جمهور، نماينده مجلس يا شوراي شهر و غيره جمع اراء اكثريت مردم است.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 37 بار
سپاس‌های دریافتی: 97 بار

پست توسط alendark » دو شنبه 23 اردیبهشت 1398, 9:40 pm

واقعا انگیزه ای وجود داره برای شرکت در انتخابات با این همه فساد ناکارامدی دزدی مردم واقعا خسته هستند 

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398, 10:12 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 6:21 pm
Hesam - 1994 نوشته شده:
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 12:28 am

سلام
توی این 40 سال , آشپزِ     یکی از این دو تا بود و نتیجه رو همه دیدند
حدود 99% حرام خور شده اند از اون بالای بالا تا پایینِ پایین
.
فساد به شدت رواج پیدا کرده از اون بالا بالاها تا پایینِ پایین
.
ریا و دروغ و عوام فریبی و ظاهرسازی به شدت رواج پیدا کرده از اون بالای بالا تا پایین پایین
.
بسیاری از ثروتها و درآمدهای کشور , یا به فنا رفت یا به یغما رفت یا بدونِ استفاده رها شد

.
.
هیچ خسارتی برای یک انسان و یک قوم و یک ملت از این بالاتر نیست که   مادّیاتشون و معنویاتشون رو با همدیگه از دست بدند که الان در ایران چنین شده و فقر مادی و معنوی بیداد  
.
.
حالا شما میگین   آشپز که 2 تا بشه آش درست میشه ؟؟؟!!! 

==============================

تیر خلاص :
خودِ روحانی حدود یک ماه پیش در یک سخنرانی گفت:
ما رای آوردیم , ما شدیم مسئول ولی میگن باید نظراتِ ما رو اجرا کنی !!! .انگار که در مجلس , رای گیری بشه برای یک قانون ومخالفانِ اون قانون رای نیارند و قانون تصویب بشه ولی بعدش مخالفانِ اون قانون بگن باید نظر ما اجرا بشه !!!! .
وقتی قانونی تصویب بشه دیگه مخالفان هم باید ازش پیروی کنند
.
یه جا دیگه هم گفت :
  ایران اینه که هیچکسی مسئولیتِ هیچ چیزی رو قبول نمیکنه  
.
منظورش اینه که یه عده که زور توی دستشونه میگن این کار رو بکن , اون کار رو نکن و وقتی گندش درمیاد و ملت و کشور به بدبختی میافتند کسی نمیتونه بگه کار فلانی بود , کسی هم نمیاد بگه کار من بود , دستور من بود , تصمیم من بود , مقصر منم .
وقتی هم حسابرسی نباشه , هر زورمندی هر کاری عشقش بکشه انجام میده چون از حسابرسی و محاکمه و توبیخ و برکناری و مجازات ترسی نداره چون اصلاً این چیزها برای زورمندان وجود نداره
کشوری هم که چنین باشه و زورمندانش هم خصلتهای خطرناک داشته باشند , ملتش به خاک سیاه میشینند و نشستند .
==================================
.
  خدای متعال در مورد انتخابِ شایسته ترین فرد برای هر کارِ خیر و خداپسندانه :
.
إنَّ خَیرَ مَن إستَأجَرتَ القوّيُ الأمین
.
بهترین کسی که میتوانی به کار بگیری , فردیست که قویِ موردِ اطمینان و امین و امانت دار و قابل اطمینان باشد
.

.
هر کسی آمده یا قوی بوده امین نبوده , یا امین بوده قوی نبوده , یا نه قوی بوده و نه امین
.

یا ترسو و بزدل بوده
یا عیاش و خوش گذران
یا دروغگو و ریاکار و دزد و مال مردم خور
یا گمراه
یا ضعیف
یا بیمار و رنجور
یا منافق و خائن
یا نفهم و کودن
یا ساده لوح و خوش باور
یا نادان و جاهل
و یا ترکیبی از اینها
.
هر جا قویِ امین پیدا کردین , اگر ازش بگذرید اشتباهِ بسیار بزرگی هست و حسابی ضرر میکنید چون بهتر و برتر از او پیدا نمیشه
.
این سخن خدای متعال برای همه ی کارهاست مثل :
همسر , فرزند , پدر , مادر , خویشاوند , دوست , همسایه , همکار , شریک , وکیل , مدیر , کارگر , معلم , استاد , نگهبان , مرجع تقلید , شاگرد , تعمیرکار , مشاور , پلیس , راهنما , نصیحت کننده , سرپرست , مسئول , ناطر و غیره
با احترام با نظراتتون مخالفم
در طول 40 سال قبل روسای جمهور توسط خود مردم انتخاب شدن و بطور کلی جز درمورد بنی صدر خائن سایر رؤسای جمهور عملکردشون مثبت بوده هرچند در بسیاری از زمینه ها با انتظارات ما فاصله زیادی داشتن - نمیتوانید منکر پیشرفت ها در دوره های ریاست جمهوریشون بشید پس جوری اظهار نظر نکنید که هرکدام کشور رو در شرایط بالاتری گرفتن و در شرایط به خاک سیاه نشسته تحویل دادند این گزینش صفر و یک حاصل تصورات شما و قابل قبول نیست
مثل این هست که نیمه خالی لیوان رو به سایرین نشون بدین و نیمه پر رو بی ارزش معرفی کنید
با وجود تحریم های فلج کننده ای که بخاطر استقلال و آزادی به ما تحمیل شده امروز کمبودی در نیاز های اساسی نداریم
مشکل امروز ما نادیده گرفتن اداب صحیح زندگی در بین مردم و البته دولت و مجلسی که چندان همسطحی لازم رو با مردم ندارن
ما به بعضی ها رای دادیم که سطح زندگیشون از سطح زندگی خیلی از ماها بالاتره و برای در قدرت ماندن تلاش میکنن و این به انتخاب ما برمیگرده نه ساختار حکومت جمهوری اسلامی
درخصوص اقای روحانی هم فکر میکنم همه به این نتیجه رسیدیم که ایشان تصمیم های غلطی رو اتخاذ کردن که امروز ما در این وضعیت قرار گرفتیم پس همان بهتر که رئیس جمهور مسئولیت های بیش از این نداشته باشه «میترسیم وضع رو بدتر کنن»
و این صحبتتون
پر واضحه که جنابعالی یا درک درستی از امین و قوی بودن ندارید یا با 40 سال اخیر بیگانه اید و یا خدایی نکرده با قصد و غرض چنین حرفی رو زدید . کشور ما هم حاکمان قوی و امین داشته و داره و هم در مقاطع گوناگون مسئولین شایسته توسط مردم انتخاب شدن
غیر از این بود به سرنوشت کشورهای ناامن دچار شده بودیم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1433 بار
سپاس‌های دریافتی: 693 بار

پست توسط ho3ein2000 » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 1:43 am

با سلام
دوست عزیزم گفتند که در مورد موارد اساسی کمبودی نداریم بشدت مخالفم
ما حتی نمیتونیم کاغذ تولید کنیم
همین الان بیش از هزاران نفر کادر درمان و مشاغل مرتبط در معرض ابتلا به
هپاتیت هستند و چند ماه هست که واکسن وارد نمیشه چون تحریم هستیم
هزاران مریض در طی این چند ماه بعد از تحریم جانشون رو از دست دادن
ملیونها نفر از هموطنان عزیزمان مجبور شدند سفره غذاشون رو کوچیک یا
دست کم یک وعده غذایشون رو حذف کنند
هزاران جوان مجرد که در آستانه ازدواج بودند احتمالا تا آخر عمر عذب بمونند
و اما امنیت
فقط در حد حرف هست وگرنه سایه شوم جنگ هر لحظه بیش از پیش بر سر
میهن عزیزمان سنگینی میکند
بنده مخالف هر گونه کرنش در مقابل ابر قدت های دجال و زورگو هستم و تنها
خواسته ای دارم این هست که دست دزدان داخلی رو قطع کنند
همین چند ماه پیش خانم مرجان شیخ السلامی نزدیک7میلیارد یورو زحمت
کشیدند این مبالغ شوخی نست
رییس جمهور هم بنده امثال رجایی وباهنر رو قبول دارم و تاریخ نشان داده
افراد صادق وپاکدست در کوتاه ترین زمان ممکن ترور میشوند

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4289 بار
سپاس‌های دریافتی: 5957 بار

پست توسط bamn » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 10:35 am

ho3ein2000 نوشته شده:
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 1:43 am
...
...
با این یک جمله مخالف هستم! همین الان حدود 50% کاغذ مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود اما از یک طرف حمایت لازم از تولید کنندگان به عمل نمی آید و اکثراً یا نیمه تعطیل شده اند یا با حداکثر ظرفیت کار نمی کنند ، از آن طرف دلال بازی و احتکار کاغذهای وارداتی را داریم که بازار را به هم ریخته است! فقط پارسال در یک مقطع که کاغذ ناگهان گران و نایاب شد یک پخش کننده ایی در اصفهان را دیدم که هرچه کاغذ در مغازه اش داشت جمع کرده بود اما خانه ایی در نزدیکی مغازه اش را که انبارش محسوب می شود تا سقف کاغذ چیده بود!

کانال های بنده :

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 12:53 pm

ho3ein2000 نوشته شده:
با سلام
دوست عزیزم گفتند که در مورد موارد اساسی کمبودی نداریم بشدت مخالفم
همین الان بیش از هزاران نفر کادر درمان و مشاغل مرتبط در معرض ابتلا به
هپاتیت هستند و چند ماه هست که واکسن وارد نمیشه چون تحریم هستیم
هزاران مریض در طی این چند ماه بعد از تحریم جانشون رو از دست دادن
ملیونها نفر از هموطنان عزیزمان مجبور شدند سفره غذاشون رو کوچیک یا
دست کم یک وعده غذایشون رو حذف کنند
هزاران جوان مجرد که در آستانه ازدواج بودند احتمالا تا آخر عمر عذب بمونند
و اما امنیت
فقط در حد حرف هست وگرنه سایه شوم جنگ هر لحظه بیش از پیش بر سر
میهن عزیزمان سنگینی میکند
بنده مخالف هر گونه کرنش در مقابل ابر قدت های دجال و زورگو هستم و تنها
خواسته ای دارم این هست که دست دزدان داخلی رو قطع کنند
همین چند ماه پیش خانم مرجان شیخ السلامی نزدیک7میلیارد یورو زحمت
کشیدند این مبالغ شوخی نست
رییس جمهور هم بنده امثال رجایی وباهنر رو قبول دارم و تاریخ نشان داده
افراد صادق وپاکدست در کوتاه ترین زمان ممکن ترور میشوند

با عرض سلام
گفتم امروز کمبودی در نیاز های اساسی نداریم شاید اصطلاح درستی برای انتقال منظورم بکار نبردم ازین نظر عذر میخوام
نیاز های اساسی مورد نظر من 1-نیازهای زیستی (خوراک - پوشاک - مسکن) 2-امنیت و آسایش 3-آرامش روانی
اساسی هستند چون درصورت نبود و یا کمبود این موارد امکان پیشرفت های علمی برای چاره جویی های امنیتی و رفاهی و اجتماعی مختل خواهد شد (مشکلاتی داریم که خودمون بوجود اوردیم)
من سرچ کردم گزارشی هست که اذر ماه پارسال در خبرگزاری ها منتشر شد و اون خودکفایی در واکسنی هست که داره وارد میشه«هپاتیت ب» (البته در جریان نیستم شاید موادی رو برای تولید وارد کنن که تحریمیم)
این واکسن حدود 10 سال هست که کشف شده و جالبه که از نظر طب سنتی اسلامی هپاتیت طغیان صفرا هست و با پایین اوردن صفرا ویروس ها کاهش پیدا میکنند - سوءمزاج صفرا و سودا در بدن باعث انواع سرطان ها میشه - طغیان سودا باعث انواع واکنش های پوستی مثل پسوریازیس خواهد شد که با کاهش مواد سودا زا و درمان های رایج در طب سنتی درمان میشه - سوءمزاج دموی میتونه باعث سرطان خون بشه و...
در صحبتام مشکل امروز رو نادیده گرفتن اداب صحیح زندگی در بین مردم معرفی کردم
حداقل ادابی که بایستی بهش پایبند باشیم اموزش و تربیت فرزندان درخصوص فقه - سلامت - رفتارهای اجتماعی هست
بعنوان مثال امروزه نهایت دانش عموم مردم از سلامت غذایی نخوردن فست فود بخاطر روغن های چندبار استفاده شده سرطانزاو مواد احتمالا مونده است چیزی از سوء مزاج ایجاد شده نمیدونن
نهایت پیشگیری و مراقبت از دندان مسواک و نخ دندان و دهانشویه هست درصورتی که مصرف نادرست غذا و آب باعث ضعف و خرابی معده و افزایش بخارات معده خواهد شد که عامل اصلی سردرد های میگرنی بیش از 80 درصد مبتلایان - خرابی دندان و مشکلات گوش و حلق و بینی میشه.
در مورد ازدواج امروز به زوجین 60 میلیون وام اعطا میشه اما این پول و پس انداز خانواده برای امر ازدواج صرف چه خواهد شد؟ جهیزیه پرزرق و برق بخاطر چشم و همچشمی - مراسم آنچنانی در تالار - خرج و مخارج برای فخر فروشی و یا عقب نموندن از جاهلیت مردم - لذا چنین پولی برای خیلی ها ارزش دردسر زن گرفتن رو نداره !!!
ما دنبال سروسامان دادن زندگی و تامین نیاز های انسانی نیستیم بلکه به دنبال گرفتن شرایطی هستیم که دیگران پذیرای اون باشن

مشخصا قوای مجریه - مقننه و قضاییه باید تمام تلاششون رو بکار بگیرن تا نیاز های اساسی مردم فراهم باشه اما این دلیلی بر نبود گردانندگان امین و قوی نیست امروز حکومت جمهوری اسلامی حاصل انتخاب مردم و مطمئنا 40سال اخیر شگفت اورترین قسمت تاریخ ایران هست

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1433 بار
سپاس‌های دریافتی: 693 بار

پست توسط ho3ein2000 » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 2:02 pm

bamn نوشته شده:
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 10:35 am
ho3ein2000 نوشته شده:
...
...
با این یک جمله مخالف هستم! همین الان حدود 50% کاغذ مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود اما از یک طرف حمایت لازم از تولید کنندگان به عمل نمی آید و اکثراً یا نیمه تعطیل شده اند یا با حداکثر ظرفیت کار نمی کنند ، از آن طرف دلال بازی و احتکار کاغذهای وارداتی را داریم که بازار را به هم ریخته است! فقط پارسال در یک مقطع که کاغذ ناگهان گران و نایاب شد یک پخش کننده ایی در اصفهان را دیدم که هرچه کاغذ در مغازه اش داشت جمع کرده بود اما خانه ایی در نزدیکی مغازه اش را که انبارش محسوب می شود تا سقف کاغذ چیده بود! 
سلام
اگر میتونستیم قیمتش 5 برابر نمیشد
میتونیم ولی همون کاغذی که باید در کشور مصرف بشه صادر میکنیم
بنده پزشک میشناسم رفته سوله اجاره کرده همین هفته پیش
تا خرخره کاغذ A4 پر کرده
میگفت بزرگترین دغدغه مناینه که قبل از اینکه این کاغذ ها تو انبار نم بکشند
قیمت ها بقدری بالا بره که با فروشش سود زیادی ببرم
همچین اشخاصی مسبب اوضاع فعلی هستند

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72389 بار
سپاس‌های دریافتی: 31501 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398, 3:45 pm

افت جامعه ما لیبرال‌ها و تربیت‌شدگان غرب هستند، امام خمینی فرمودند: "ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم؛ لیکن از شر تربیت‌یافتگان غرب و شرق به این زودی‌ها نجات نخواهیم یافت. اینان برپادارندگان سلطه ابرقدرت‌ها هستند و سرسپردگانی هستند که با هیچ منطقی خلع سلاح نمی‌شوند."

امروز خطرناک‌ترین جریان داخلی که میتونه برای نظام جمهوری اسلامی خطر افرین باشه لیبرال‌ها یا همان تربیت یافته‌های غرب هستند و خطرناک ترین دشمنان خارج نشین هم منافقین (مارکسیست‌ها) یا همان تربیت یافتگان شرق کمونیستی که البته نفس‌های آخرشون رو میکشند

در جمهوری اسلامی هر گاه و هر جا که مدیریت دست لبیرال‌ها بوده، به خاک سیاه نشستیم و جز خسارت چیزی نداشتیم، مانند صنعت انحصاری خودرو و اقتصاد کلان کشور و هر گاه و هر جا که مدیریت دست نیروهای انقلابی و سالم بوده، در قله بودیم، مانند نانو، صنعت پر افتخار و قدرتمند موشکی، هسته‌ای (تا قبل از کودتای هسته‌ای) و امثال اون

انشاالله دیر نخواهد بود که مردم، لیبرال‌ها رو هم مانند شاه و مارکسیست‌ها استفراغ خواهند کرد و کشور از دست آخرین باز ماندگان عقب افتاده، خائن و خود فروخته نجات خواهد یافت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”