بدنی سالم با تغذیه ای سالم

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 35
تاریخ عضویت: یک شنبه 5 خرداد 1398, 9:25 am
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

بدنی سالم با تغذیه ای سالم

پست توسط nbtfd234 » شنبه 29 تیر 1398, 2:09 pm

خرما، این ماده غذایی دراصل همان بمب مغذی است که اکثریت موادمغذی و ویتامین ها را در خود داراست. خرما منبع غنی از ویتامین های، موادمعدنی و مغذی یعنی کلسیم، پتاسیم، منگنز ،آهن، آنتی اکسیدان ها، گوگرد، منیزیم، پروتئین، فسفر می باشد.
این ماده خوراکی چنان خواصی را در خود جای داده که باتوجه به مصرف حجم کمی از آن می توان انرژی فراوانی را بدست آورد.
همچنین شما می توانید جهت آگاهی از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]، با کارشناسان ما مشورت نمایید.
اگر بخواهیم به خواص بسیار خرما اشاره کنیم بسیار مفصل است و در این مطلب گنجانده نمی شود. لذا به توضیح مختصری در این باب اکتفا می کنیم :
·       خرما به سبب حجم انبوهی از آهن ضمن پیشگیری و جلوگیری از ابتلا به بیماری های کم خونی (خفیف تا شدید) و همچنین بیحالی، منجر به افزایش رشد موها و تقویت ریشه آن می گردد.
·       کلسیم و منیزیم موجود در خرما همان ماده ضروری جهت کمک به رشد استخوان ها می باشد که قابل توصیه بسیار برای کودکان نیز می باشد.
·       خرما یک منبع غنی از ویتامین B می باشد که دوای درد افراد مبتلا به انواع سردرد و میگرن است.
·       کربوهیدرات های موجود در خرما همان ماده لازمه برای تامین انرژی و موادقندی موردنیاز بدن ورزشکاران و کسانی که فعالیت بدنی بسیاری دارند، است  تا به سرعت انرژی از دست رفته را بازگرداند و قوای بدنی را تامین نماید.
 
از آنجا که [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] در ایران به خوبی صورت می گیرد،شما می توانید جهت خرید [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] به شرکت ما مراجعه نمایید.

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”