مصرف وحشتناک سوخت

در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند

مدیران انجمن: RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

مصرف وحشتناک سوخت

پست توسط reza121 » شنبه 21 مهر 1397, 10:00 am

سلام
پراید مدل89 دارم که cng دستی میباشد الان 2 هفته ای میشه مصرفش بطور وحشتناکی بالا رفته با 10 کیلو گاز فقط 90 کیلومتر مسافت رو میبره و بنزین هم بایک باک پر230 تا میره شمع و وایرشمع ؛ صافی هوا ؛ تعویض سنسور دمای اب ؛شستشوی انژکتور و استپر ؛ دیاگ هم زدم. مشکل رو نشون نداد ؛ ماشین هم مثل ساعت کار میکنه رو هر دو سوخت و هیچ ایراد از لحاظ قدرت نداره تنها مشکلش مصرف بیش از اندازه سوخت هستش ؛ در ضمن 3 سال هست که گاز سوز کردم و با رگلاتور نو هم همین مشکل رو داشتم خودم شک سنسور اکسیژن رو داشتم که گفتن موقعی که از cng استفاده میکنی سنسور اکسیژن از سرویس خارج میشه ممنون میشم از کمکتون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1539 بار
سپاس‌های دریافتی: 746 بار

Re: مصرف وحشتناک سوخت

پست توسط ho3ein2000 » شنبه 21 مهر 1397, 4:47 pm

reza121 نوشته شده:
شنبه 21 مهر 1397, 10:00 am
سلام
پراید مدل89 دارم که cng دستی میباشد الان 2 هفته ای میشه مصرفش بطور وحشتناکی بالا رفته با 10 کیلو گاز فقط 90 کیلومتر مسافت رو میبره و بنزین هم بایک باک پر230 تا میره شمع و وایرشمع ؛ صافی هوا ؛ تعویض سنسور دمای اب ؛شستشوی انژکتور و استپر ؛ دیاگ هم زدم. مشکل رو نشون نداد ؛ ماشین هم مثل ساعت کار میکنه رو هر دو سوخت و هیچ ایراد از لحاظ قدرت نداره تنها مشکلش مصرف بیش از اندازه سوخت هستش ؛ در ضمن 3 سال هست که گاز سوز کردم و با رگلاتور نو هم همین مشکل رو داشتم خودم شک سنسور اکسیژن رو داشتم که گفتن موقعی که از cng استفاده میکنی سنسور اکسیژن از سرویس خارج میشه ممنون میشم از کمکتون
با سلام
مشکل از سنسور اکسیژن هست
موقتا با نمونه سیمولاتور که شبیه ساز حضور سنسور اکسیژن هست جایگزین کنید
ببینید مصرف چطور شده در ضمن انژکتور خراب با شستشو درست نمیشود
اگه با سیمولاتور بهینه نشد باید به انژکتور شک کرد

دنیا یعنی یک خواب در زندان تا رسیدن به محاکمه بعد اجرای حکم

New Member

پست توسط reza121 » شنبه 21 مهر 1397, 7:43 pm

ممنون از جوابتون ولی 2 تا سوال؛ وقتی با گاز کار میکنم سیستم انژکتور و سوزنها کار نمیکنن و 2 سنسور اکسیژن هم همینطور ؛ پس چرا روی گاز مصرف بالاست؛ ممنونم

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1539 بار
سپاس‌های دریافتی: 746 بار

پست توسط ho3ein2000 » شنبه 21 مهر 1397, 9:10 pm

reza121 نوشته شده:
شنبه 21 مهر 1397, 7:43 pm
ممنون از جوابتون ولی 2 تا سوال؛ وقتی با گاز کار میکنم سیستم انژکتور و سوزنها کار نمیکنن و 2 سنسور اکسیژن هم همینطور ؛ پس چرا روی گاز مصرف بالاست؛ ممنونم
با سلام
شما وقتی روی گاز هستی عملکرد سنسور اکسیژن توسط شبیه ساز کیت سی ان جی شبیه سازی میشود
لطفا در مورد شتاب خودرو بگید کم نشده آیا؟
شمع خا رو بازرسی کن ببین دوده زدن یا روغنی نیستند

دنیا یعنی یک خواب در زندان تا رسیدن به محاکمه بعد اجرای حکم

New Member

پست توسط reza121 » شنبه 21 مهر 1397, 9:28 pm

شتاب ماشین هیچ مشکلی نداره نه روی گاز نه بنزین مثل ساعت کار میکنه شمعها و وایر شمع رو هم تازه عوض کردم؛ امروز صبح بازم خودم چکشون کردم تمیز هستن؛ مشکل اینه که روی هر 2 تا سوخت مثل موتور 8 سیلندر سوخت میخوره

New Member

پست توسط Mehdi122525 » سه شنبه 1 مرداد 1398, 6:16 am

پرای 132منم بنزین انگار گاز میگیره.پری روز 10 لیتر زدم.امروز دیدم نزدیک 8لیترش رفته.چطوری خدا میدونه.حداحقل باید 4لیتر یا پنج لیتر میسوخت نه اینقد

ارسال پست

بازگشت به “معرفي خودرو”