مشکل اتصال وای فای و مشکل آپدیت

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

مشکل اتصال وای فای و مشکل آپدیت

پست توسط Esi Deutscher » چهار شنبه 14 آذر 1397, 11:37 pm

:lol: سلام وقتتون بخیر گوشی من مدتیه که اتصال وای فای اون دچار مشکل شده و هی قطعو وصل میشه و وقتی که هم وصل میشه میگه به شبکه Wi-Fi وارد شوید و زود قطع میشه ولی با گوشیای دیگه و لپ تاپ امتحان کردم اونا مشکلی ندارن و میخام آپدیتش کنم میگه /سیستم عامل گوشی شما بطور غیرمجاز ویرایش شده .../ من باید چیکار کنم لطفن راهنماییم کنید مدل گوشیم Galaxy G2 SM-J200Fبا نسخه اندروید 5,1,1

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31544 بار
تماس:

Re: مشکل اتصال وای فای و مشکل آپدیت

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 23 فروردین 1398, 9:15 pm

Esi Deutscher,
مدل گوشی خودتون رو بفرمایید و همینطور نسخه اندروید مورد استفاده رو
برخی گوشی ها در تنظیمات ریست فکتوری، امکان ریست تنظیمان شبکه رو دارند که با استفاده از اون خطاهای موجود در شبکه‌های گوشی حل میشه، این مورد رو امتحان کنید 
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
محل اقامت: فلاح
سپاس‌های ارسالی: 299 بار
سپاس‌های دریافتی: 261 بار

Re: مشکل اتصال وای فای و مشکل آپدیت

پست توسط امیر عیوضی » چهار شنبه 9 مرداد 1398, 3:04 pm

Esi Deutscher نوشته شده:
چهار شنبه 14 آذر 1397, 11:37 pm
:lol: سلام وقتتون بخیر گوشی من مدتیه که اتصال وای فای اون دچار مشکل شده و هی قطعو وصل میشه و وقتی که هم وصل میشه میگه به شبکه Wi-Fi وارد شوید و زود قطع میشه ولی با گوشیای دیگه و لپ تاپ امتحان کردم اونا مشکلی ندارن و میخام آپدیتش کنم میگه /سیستم عامل گوشی شما بطور غیرمجاز ویرایش شده .../ من باید چیکار کنم لطفن راهنماییم کنید مدل گوشیم Galaxy G2 SM-J200Fبا نسخه اندروید 5,1,1

سلام ، با توجه به اینکه با متن سیستم عامل شما بطور غیر مجاز ویرایش شده مواجه میشید ، بنظر بنده ، یا گوشی شما روت شده، یا کاستوم رام روی اون نصبه 
و فکر میکنم با نصب یک رام کارخانه ای و اورجینال که اگر خودتون نصب کنید که هیچ و اگر بدید بیرون زیر 50 تومن هزینش میشه
هم مشکل اپدیت گوشی و سیستم عامل رفع میشه و هم وای فای ..
با تشکر.

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”