لینک اصلاح شده رام فوق العاده اندروید L برای هواوی y511

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

لینک اصلاح شده رام فوق العاده اندروید L برای هواوی y511

پست توسط mohammadamira » پنج شنبه 13 تیر 1398, 12:59 pm

سلام .لینک این رام فوق العاده ریبا و روون حذف شده بود که من خودم دانلودش کردم از سایت خارجی و پورتش کردم و الانم در اختیارتون قرار میدم
ویژگی ها:
1- بسیار زیبا
2- امکانات فوق العاده که فقط وقتی با اون کار کنی متوجه میشی
3- بسیار روون و بدون کوچکترین لگ توی نرم افزار ها و بازی ها
4- بصورت پیش فرض روت هست
5- ظاهر گوشی شبیه به اندروید L هست که فوق العاده زیبا هست ، مخصوصا استاتوس بار ، قسمت کانتاکت و دیالر گوشی و کل گوشی
5- نصب بودن موزیک پلیر اپولو ، فایل منیجر زیبا و کارامد ،نرما فزار Xtreme boost (میتونید اون رو روی هار گیمینگ یا هارد مالتی تسکینگ بذارید تا گوشی روون تر بشه) ، موجود بودن Xposed Installer بصورت پیش فرض و امکان نصب اون، موجود بودن تنظیمات Pure Control که قابلیت شخصی سازی رام رو دارید و .....
6- رزولوشن عکس برداری گوشی بصورت نرم افزاری تا 8 مگاپیکسل افزایش پیدا کرده و به نظرم کیفیتش هم از رام اصلی گوشی بیشتره

باگ ها: چیزی ندیدم .
:1- بسیار زیبا
2- امکانات فوق العاده که فقط وقتی با اون کار کنی متوجه میشی
3- بسیار روون و بدون کوچکترین لگ توی نرم افزار ها و بازی ها
4- بصورت پیش فرض روت هست
5- ظاهر گوشی شبیه به اندروید L هست که فوق العاده زیبا هست ، مخصوصا استاتوس بار ، قسمت کانتاکت و دیالر گوشی و کل گوشی
5- نصب بودن موزیک پلیر اپولو ، فایل منیجر زیبا و کارامد ،نرما فزار Xtreme boost (میتونید اون رو روی هار گیمینگ یا هارد مالتی تسکینگ بذارید تا گوشی روون تر بشه) ، موجود بودن Xposed Installer بصورت پیش فرض و امکان نصب اون، موجود بودن تنظیمات Pure Control که قابلیت شخصی سازی رام رو دارید و .....
6- رزولوشن عکس برداری گوشی بصورت نرم افزاری تا 8 مگاپیکسل افزایش پیدا کرده و به نظرم کیفیتش هم از رام اصلی گوشی بیشتره

بفرمایید اینم لینک :[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
حتما توصیه میکنم یه استفاده کنید.
به زودی یه ریکاوری براتون قرار میدم که میتونید با اون اندروید 4.4 -5-6-7-.... رو پورت کنید و با این ریکاوری فلش بزنید.

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 21 بار

Re: لینک اصلاح شده رام فوق العاده اندروید L برای هواوی y511

پست توسط a79r13 » جمعه 8 شهریور 1398, 7:51 am

به محض اینکه این رامو ریختم روی لوگوی هواوی هنگ موند !!! 

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: لینک اصلاح شده رام فوق العاده اندروید L برای هواوی y511

پست توسط mohammadamira » دو شنبه 18 شهریور 1398, 3:00 pm

سلام واسه من که اینطور نشد احتمالا یه جای کارو اشتباه رفتید.به زودی رام لالی فاکس ورژن 1.10 که خیلی روون و سریع و جذاب است رو قرار میدم

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”