سوالی درباره جادوگری

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

سوالی درباره جادوگری

پست توسط پوپو پناهی » شنبه 22 تیر 1398, 3:30 am

بنده 1 نسخه از کتاب نکرومینکون سومری را توسط یکی از دوستانم دریافت کردم طبق کارهایی که نوشته بود انجام دادم ولی فقط دریک مورد که نوشته بود قدرت تصرف در اشیا داشت حس عجیبی پیدا کردم و باخود گفتم بگذار تا آن رو روز پشه ای انجام بدم وقتی فکر کردم دیدم هر کار میکنم پشه برمیگردد زیر دستانم نیتم کشتن او بود ولی میخواستم ببینم فرار میکند که نکرد از این رو از شما میخواهم تا اگر اطلاع جامعه ای از این مورد دارید به من نیز بدهیدبا سپاس البته من بسیاری را به علت خطرناک بودن امتحان نکردم

New Member

Re: سوالی درباره جادوگری

پست توسط atifa » یک شنبه 19 آبان 1398, 8:58 am

پوپو پناهی نوشته شده:
شنبه 22 تیر 1398, 3:30 am
بنده 1 نسخه از کتاب نکرومینکون سومری را توسط یکی از دوستانم دریافت کردم طبق کارهایی که نوشته بود انجام دادم ولی فقط دریک مورد که نوشته بود قدرت تصرف در اشیا داشت حس عجیبی پیدا کردم و باخود گفتم بگذار تا آن رو روز پشه ای انجام بدم وقتی فکر کردم دیدم هر کار میکنم پشه برمیگردد زیر دستانم نیتم کشتن او بود ولی میخواستم ببینم فرار میکند که نکرد از این رو از شما میخواهم تا اگر اطلاع جامعه ای از این مورد دارید به من نیز بدهیدبا سپاس البته من بسیاری را به علت خطرناک بودن امتحان نکردم
مطلب بسیار جالبی بود.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”