رایت پروتکت شدن مموری؛برنامه es file explorer

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1323 بار
سپاس‌های دریافتی: 2340 بار
تماس:

رایت پروتکت شدن مموری؛برنامه es file explorer

پست توسط serat&mersad » شنبه 2 آذر 1398, 11:05 pm

سلام و وقت بخیر :razz:
تو این مدتی که از گوشیم{xiaomi redmi 3 pro}استفاده میکنم این چهارمین باره که دارم مموری گوشیم رو تعویض میکنم و دیگه کلافه شدم.
بار اول مموری 64 گیگ برند lexar بود و یه سری اطلاعات از گوشی قبلیم روش بود و موقعی که مموری کارت رو تو گوشی جدیدم قرار دادم،خطای format SDCARD رو نشون داد و گزینه چشم پوشی و رد کردن نداشت و چند بار گوشی رو خاموش و روشن کردم و بالاخره مجبور شدم مموری رو فرمت کنم.
بعدا" مموری رایت پروتکت شد و مجبور شدم تعویض کنم و چون lexar دیگه مموری تولید نمی کرد،شرکت گارانتی کننده بجای تعویض،هزینه ....
مموری بعدیم pny 32 گیگ بود و اونم رایت پروتکت شد و بردم برا تعویض،چون این برند رو موجود نداشتن،با یه مموری ناشناخته و معمولی{galexbit}تعویضش کردن و یه سالی بدون مشکل کار میکرد تا حدود یک ماه پیش فایل منیجر نصبیم یه چند ساعتی با لودینگ و تأخیر چند ثانیه ای مموری رو باز می کرد و بعد دیگه مموری رو شناسایی نمی کرد،به سیستم وصلش کردم با رم ریدر و سیستم هم مموری رو نمی شناخت و مجبور شدم فورمتش کنم و بازم کمتر از یک روز دوباره تو گوشی مموری کارت از دسترس خارج شد و دوباره بردم دفتر گارانتی و با همین مدل تعویض کردن.
تصویر
اینها رو تایپ کردم تا این سوال رو بپرسم که تو این چند سال چون با مدیریت فایل خود گوشی کنار نمی اومدم مجبور شدم چند تا فایل منیجر دیگه از نت دانلود کنم و تست کنم،در آخر هم با es file explorer pro کنار اومدم{هم آپشن های زیادی داشت برای مدیریت و ویرایش فایلها و هم طراحی کاربرپسند و سفارشی و...}این نسخه مود شده ست و اکثر قابلیت هاش در دسترسه و بدون تبلیغات.
استفاده طولانی مدت از این برنامه ممکنه باعث مشکل دار شدن مموری و صدمه بهش شده باشه؟!
{چون چندین بار این مشکل برای مموری پیش اومده میگم،البته خودم هم خیلی مطمئن نیستم ربطی بهش داشته باشه یا نه!}
چند روز پیش هم موقع تغییر نام یه فایل خطای failed رو نشون داد و حتی فایلها پاک هم نمی شدن.
{سریع برنامه es file explorer pro رو پاک کردم و گوشی رو خاموش و روشن کردم و یه مدیریت فایل دیگه{solid file manager}رو نصب کردم و انگار مشکل رفع شد}
اپ solid از لحاظ ظاهر و محیط گرافیکی برنامه خوبه،اما نسبت به es یه مقدار ضعیفه و recycle bin هم نداره:/
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”