عدم حظور سینا

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1616 بار
سپاس‌های دریافتی: 802 بار

عدم حظور سینا

پست توسط ho3ein2000 » یک شنبه 8 دی 1398, 8:28 pm

سلام دوستان
بنده چند سالی هست عضو اینجا شدم و انصافا به دانسته هام خیلی اضافه شده و همیشه آدرس سایت جزو بوکمارک مرورگرم بوده چه گوشی چه پی سی بقول ادمین اینجا خانه نارنجی من و همه هموطنان عزیزمون هست
لطفا اگر کسب از دوستان از احوال کاربر عزیز جناب سینا ست خبری دارند در ذیل همین پست یا در پیام خصوصی اعلام کنند
بنده چند روز پیش تازه فهمیدم ایشون دیگه سر نمیزنه اینجا جاشون خالیه
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

Re: عدم حظور سینا

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 8 دی 1398, 8:39 pm

ho3ein2000,
سلام
متاسفانه ایشون مدتی پیش به من اعلام کردند به دلایل شخصی امکان حضور در انجمن رو ندارند، امیدوارم دوبازه شاهد حضور ایشون در انجمن باشیم، واقعا جای ایشون خالی هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”