در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

رنگ RAM LED در مادربورد؟؟؟

توسط H@med » دوشنبه 10 تیر 1387 11:37

سلام.
مادربورد من مدل GA-8l848E-L  هست.اون اولا که سیستم رو جمع کرده بودم RAM LED رنگش سبز بود اما الان بک چند وقتی هست که نارنجی شده.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

1- این RAM LED کارش چیه؟
2- چه جوری دوباره سبزش کنم؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 10 تیر 1387 18:53

h1h2h3,
اين LED نمايشگر وجود مشکل در سيستم هست، براي مثال مشکل در پاور، CPU, Ram, MB و گرافيک
دماي CPU رو بررسي کنيد، و اينکه آيا از ابتداي روشن شدن سيستم مشکل وجود داره يا خير؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » دوشنبه 10 تیر 1387 19:38

من چک کردم ابتدای روشن شدن سیستم دمای CPU حدود 50-51 درجه هست و مشکلی نداره ( البته می دونم دمای خوبی نیست و در اولین فرصت بعد از امتحانات باید برم کیس رو یک باد بگیرم )  فکر نمی کنم از دمای CPU باشه چون وقتی در زمستان هم که دما پایین تر بازم این مشکل هست.

دقیقا این مشکل از وقتی اتفاق افتاد که تو شهر ما یک زلزله اومد :grin: چون سیستم من موقع زلزله روشن بود نمی دونم چی شد "رم" سوخت بعد از اون دیگه این چراغ نارنجی شد.

حالا باید چی کار کنم تا مشکل سیستم رو پیدا کنم؟

با تشکر :razz:
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 10 تیر 1387 21:46

h1h2h3,
سيستم رو با فن و رم ديگه‌اي تست کنيد، فکر ميکنم محتملترين گزينه اين دو مورد هستند، اگر مشکل رفع نشد، بايد گزينه هاي ديگري رو بررسي کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 11 تیر 1387 01:52

این ال ای دی ها در مادربوردهای گیگا به رم مربوط میشه اگه رم مشکل داشته باشه معمولا روشن نمیشه ! حالا شما مطمعنی این چراغ از اول سبز بوده ؟ ماله من از اول همین سیستمی که برای اینترنت استفاده می کنم نارنجی بود ! این سیستم یاخت سال 2002 هستش . در ضمن به نظر نمیاد این ال ای دی ها از نوع دو رنگ باشه .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون