در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
26

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 23:21

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

آموزش افزایش Ram به وسیله پارتیشن swap در glx g4

توسط masoudb26 » شنبه 24 خرداد 1393 19:26

سلام ایا کسی میتونه راهنمایی بکنه
یکی از مشکلات عمده گوشی glx g4  کمبود رم هست  روشی هست که از حافظه رم بجای رم سیستمی استفاده میکنه برای افزایش سرعت گوشی
برای این کار با برنامه minitool  یک پارتیشن swap یک پارتیشن اسواپ درست میکنم اما نمیتونم ان رو نصب کنم  اصلا ایا کرنل گوشی g4 قادر به نصب swap hast?
دوستان کمک کنن چون فکر میکنم تمام کسانی که g4 دارن خیلی از کند بوده گوشی رنج میبرن اموزش هاش تو سایت ها است
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  من رم رو پارتیشن بندی کردم اما نمیتونم ان رو با swapper 2  بشناسونم به گوشی با برنامه ترمینالم که چک میکنم اصلا هیچی نمیاد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: آموزش افزایش Ram به وسیله پارتیشن swap در glx g4

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 خرداد 1393 20:20

masoudb26,  
خير، کرنل اين گوشي اين قابليت رو نداره
براي بهبود مصرف رم، روت کردن و حذف برنامه‌هاي سيستمي غير ضروري، مديريت استارت‌اپ ها و رخدادها، نصب لانچر Dodol Launcher ميتونه کمک زيادي بکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد