در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 مهر 1392 01:26

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 10 پست

مشکل پر بودن Ram اسکای دوهسته ای بدون دلیل

توسط Mr.behrad » چهارشنبه 6 آذر 1392 15:24

سلام و درود خسته نباشید.
بنده یکی دوماهه گوشی اسکای دوهسته ای روخریداری کردم.متاسفانه یه مشکل عجیب داره!رمش همیشه پرپره!هزارنوع برنامه امتحان کردم رم رو خالی میکنه بعد ازیک دیقه کامل پرمیشه!جالب اینجاس وقتی رم رونگاه میکنم تموم برنامه هایی که نوشته حجمشونو جمع میکنم البته با پرنامه های حافظه ی پنهان جمعا130مگ نمیشه ولی 450پره!!قبلا انواع سونی اکسپریا ها روداشتم و با اندروید آشنایی زیادی دارم ولی چنین موردی پیش نمیومد!پیش هم میومد رام رو فلش میزدیم نهایتا اوکی میشد!دوستان عزیز خواهشا اگرکمکی بلدید بکنید ممنون میشم و شرمندتون.معذرت..وقت بخیر.حدود10 برنامه هم نصب کردم که جمعا80مگ نمیشن!باتشکرممنون

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

Re: مشکل پر بودن Ram اسکای دوهسته ای بدون دلیل

توسط mohammadmun62 » پنج شنبه 7 آذر 1392 07:14

Mr.behrad,  
در پاسخ به سوال شما در مورد پرشدن فضای رم باید عرض کنم که اگر برید در قسمت (تنظیمات) و در بخش (برنامه ها) و نرم افزار های قسمت (دانلود شد) و در هر روی هر نرم افزاری که در این قسمت قرار داره کلیک کنید و در صفحه ای باز میشه تیک گزینه (نمایش اعلان ها) را بردارید،باعث میشه که دیگه اون نرم افزار خودشو چک نکنه و خیلی از مصرف باتری کاسته میشه و فضای کمتری از رم اشغال میشه.
البته تیک نرم افزار های مربوط به پیامک را برندارید ،تا وقتی پیام میاد ،صدای زنگ را بشوید.
روش دیگه اینه که نرم افزار  Memory Cleaner V1.1.5 را نصب کنید و و بعد از چند ساعت اونو اجرا کنید و لیست نرم افزار های فعال رو میده و میتونید قبل از اینکه  گزینه free memory  را که در پایین صفحه قرار داره را بزنید،روی هر یک از برنامه هایی را که باز هست کلیک کرده و گزینه  Details  را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشه تیک اون برنامه را بردارید تا الکی فضای رم را اشغال نکنه و باتری را نیز کمتر تخلیه میکنه.بهترین لحظه برای این کار این هست که گوشی را  ریستارت میکنید و اول نرم افزار را اجرا کنید و عملیات تیک برداری را آغاز کنید.

روش سوم نصب نرم افزار System Tuner Pro V2.5.10 است البته باید گوشی شما روت باشه و وقتی این نرم افزار را نصب کردید،بعد اجرای اون در قسمت System ، برنامه های زیر را به پیشنهاد Mahdi 1944  اونارو حذف یا فریز کنید تا هم فضای رم آزادتر بشه و هم باتری مصرف کمتری داشته باشه وبرای حذف اونا  روی برنامه مربوطه کلیک و در پایین گزینه remove یا clean  را بزنید.
برنامه های قابل حذف:google play store     google backup transport   Sim Toolkit   google contacts sync
البته اگر منوی گوشی شما فارسی باشه اسم اونا رو فارسی میبینید ،پس بهتره اول منوی گوشی را انگلیسی کنید و بعد....
من این کارا رو کردم باتری گوشی من 4 روز نگه میداره و شب تا صبح نیز یک درصد مصرف باتری داره و فشای آزاد رم همیشه 150 تا180میگ هست.
نکته:همه موارد بالا را که ذکر شد اجرا کنید، نه یک مورد را.
تیک بازار  و  آخرین خبر را بردار و در تنظیمات داخلی برنامه آخرین خبر گزینه ،گزینه آپدیت خودکار و تنظیمات مربوط به اینترنت را غیرفعال کن.
کلا" هرنرم افزاری که آپدیت و یا چک خودکارش فعال باشه در لحظه ای که استفاده نمی کنید خودشو چک میکنه و این باعث اشغال رم میشه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Mr.behrad, wildfire.s, ariaceram

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » شنبه 9 آذر 1392 01:03

داداش این تیک نمایش اعلان ها نیستش!تو گوشی های دگم هست تو این نیسظ!عجیبه

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

توسط mohammadmun62 » شنبه 9 آذر 1392 21:22

Mr.behrad,  
احتمالا به خاطر پایین بودن نسخه آندروید شماست.این تیک برای نسخه های4.1.1 به بالاست

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » يکشنبه 10 آذر 1392 02:14

داداش خب آخرین آندروید واسه اسکای مگه 4.0.4نیست؟باید چیکارکنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 10 آذر 1392 11:39

Mr.behrad,  
دوستاني که اسکاي و اسنوي دارند. در مورد پورت کردن فريموير ديگر گوشي‌هاي روي اين گوشي‌ها قبلا در انجمن اموزش و بحث‌هاي خوبي صورت گرفته، ميتوانند با مسئوليت خودشون رامي رو از سايتهايي مثل needrom دانلود و روي اون با توجه به اين آموزشها کار کنند.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
wildfire.s, hashemkhan, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
46

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 آبان 1392 10:29

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 15 پست

توسط mehdihassani55 » سه شنبه 3 دی 1392 16:21

سلام
واسه اسکای دوال کور از این سایت کدوم رام رو پیشنهاد میکنی؟

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 تیر 1392 11:08

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 9 پست

توسط ariaceram » پنج شنبه 5 دی 1392 00:04

mohammadmun62 نوشته است:Mr.behrad,  
در پاسخ به سوال شما در مورد پرشدن فضای رم باید عرض کنم که اگر برید در قسمت (تنظیمات) و در بخش (برنامه ها) و نرم افزار های قسمت (دانلود شد) و در هر روی هر نرم افزاری که در این قسمت قرار داره کلیک کنید و در صفحه ای باز میشه تیک گزینه (نمایش اعلان ها) را بردارید،باعث میشه که دیگه اون نرم افزار خودشو چک نکنه و خیلی از مصرف باتری کاسته میشه و فضای کمتری از رم اشغال میشه.
البته تیک نرم افزار های مربوط به پیامک را برندارید ،تا وقتی پیام میاد ،صدای زنگ را بشوید.
روش دیگه اینه که نرم افزار  Memory Cleaner V1.1.5 را نصب کنید و و بعد از چند ساعت اونو اجرا کنید و لیست نرم افزار های فعال رو میده و میتونید قبل از اینکه  گزینه free memory  را که در پایین صفحه قرار داره را بزنید،روی هر یک از برنامه هایی را که باز هست کلیک کرده و گزینه  Details  را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشه تیک اون برنامه را بردارید تا الکی فضای رم را اشغال نکنه و باتری را نیز کمتر تخلیه میکنه.بهترین لحظه برای این کار این هست که گوشی را  ریستارت میکنید و اول نرم افزار را اجرا کنید و عملیات تیک برداری را آغاز کنید.

روش سوم نصب نرم افزار System Tuner Pro V2.5.10 است البته باید گوشی شما روت باشه و وقتی این نرم افزار را نصب کردید،بعد اجرای اون در قسمت System ، برنامه های زیر را به پیشنهاد Mahdi 1944  اونارو حذف یا فریز کنید تا هم فضای رم آزادتر بشه و هم باتری مصرف کمتری داشته باشه وبرای حذف اونا  روی برنامه مربوطه کلیک و در پایین گزینه remove یا clean  را بزنید.
برنامه های قابل حذف:google play store     google backup transport   Sim Toolkit   google contacts sync
البته اگر منوی گوشی شما فارسی باشه اسم اونا رو فارسی میبینید ،پس بهتره اول منوی گوشی را انگلیسی کنید و بعد....
من این کارا رو کردم باتری گوشی من 4 روز نگه میداره و شب تا صبح نیز یک درصد مصرف باتری داره و فشای آزاد رم همیشه 150 تا180میگ هست.
نکته:همه موارد بالا را که ذکر شد اجرا کنید، نه یک مورد را.
تیک بازار  و  آخرین خبر را بردار و در تنظیمات داخلی برنامه آخرین خبر گزینه ،گزینه آپدیت خودکار و تنظیمات مربوط به اینترنت را غیرفعال کن.
کلا" هرنرم افزاری که آپدیت و یا چک خودکارش فعال باشه در لحظه ای که استفاده نمی کنید خودشو چک میکنه و این باعث اشغال رم میشه.

محمد اقای عزیر این رفع عیوبی که شما تجویز میکنید فقط به درد گوشی خودتان میخوره همه اینها را من تست کردم
گوشی را روت کردم تیک ها را بر داشتم برنامه های سیستمی  که مورد نیاز نبوده اند حذف کرد تیک ابدیت ها برداشته ام
عمرا اگر فضای ازاد رم بیشتر از 120 بشه
جالب هست فضای ازادرم گوشی سامسونگ با رم 512 حدود 200 هست تازه گوشی هم روت نشدهم از این جنگولک بازی ها هم روی گوشی نیاید انجام بدهید
حیف که فعلن وسعت مالی اجازه تعویض گوشی نمیده وگرنه یک روز هم در تعویض این اشغالانس ها تعلل نمیکردم چون این گوشی را نصف قیمتی که خریدم ازم نمی خرند
اخر اینکه فکر کنم اقا محمد اصلن از گوشی استفاده نمیکنه تازه من نمیدانم چطور هست شب تا صبح یک درصد

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

توسط mohammadmun62 » پنج شنبه 5 دی 1392 00:26

ariaceram,  
سلام دوست عزیز
البته بازم میگم این در صورتی است که کلا" هر نرم افزاری که آپدیت و یا چک خودکارش فعال باشه در لحظه ای که استفاده نمی کنید خودشو چک میکنه و این باعث اشغال رم میشه.نصب بیش از حد این نرم افزار ها از قبیل wechat.viber.mile.whatsapp.fecebook. و..... فضای رم را بسیار زیاد اشغال میکنن
ضمنا اطلاعاتی که من دادم رو روی گوشی خود تست کردم و به اطلاع شما رسوندم.شرمنده ام که نتونستم به شما کمکی کرده باشم. :sad:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
wildfire.s, vahidkhan0831

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

توسط ariaceram » جمعه 6 دی 1392 00:36

mohammadmun62 نوشته است:ariaceram,  
سلام دوست عزیز
البته بازم میگم این در صورتی است که کلا" هر نرم افزاری که آپدیت و یا چک خودکارش فعال باشه در لحظه ای که استفاده نمی کنید خودشو چک میکنه و این باعث اشغال رم میشه.نصب بیش از حد این نرم افزار ها از قبیل wechat.viber.mile.whatsapp.fecebook. و..... فضای رم را بسیار زیاد اشغال میکنن
ضمنا اطلاعاتی که من دادم رو روی گوشی خود تست کردم و به اطلاع شما رسوندم.شرمنده ام که نتونستم به شما کمکی کرده باشم. :sad:

خواهش میکنم تقصیر شما نیست
تقصیر خودمان هست گوشی glx خریدم

Captain

Captain

no avatar
434

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1392 10:02

آرشيو سپاس: 269 مرتبه در 173 پست

توسط sam1375 » شنبه 7 دی 1392 21:16

از اخرین نسخه clean master استفاده کنی و همه نرم افزار ها رو از قسمت ignore list در بیاری بعد بری رو هر نرم افزار و اونو include بکنی تا 400 تا بهت خالی میده

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

توسط ariaceram » يکشنبه 8 دی 1392 01:42

sam1375 نوشته است:از اخرین نسخه clean master استفاده کنی و همه نرم افزار ها رو از قسمت ignore list در بیاری بعد بری رو هر نرم افزار و اونو include بکنی تا 400 تا بهت خالی میده

توضیح بیشتری می دهید من نسخه4.0.1 را نصب کردم ولی زیاد بلد نیستم با ان کار کنم
ممنون میشوم

بعدي