در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 4 تیر 1387 08:38

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط omri » پنج شنبه 6 تیر 1387 18:22

دوست عزيز اين سايت زير تا چند درصد که با منيجر ها دانلود ميکنم قطع ميشه

http://exclusive.allyoulike.info

Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » پنج شنبه 6 تیر 1387 19:27

omri نوشته است:دوست عزيز اين سايت زير تا چند درصد که با منيجر ها دانلود ميکنم قطع ميشه

برای من هم همین مشکل رخ داد.در حین دانلود با منیجر در 66% دیگه جواب نداد !  :sad:

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » پنج شنبه 6 تیر 1387 21:31

Justice نوشته است:
omri نوشته است:دوست عزيز اين سايت زير تا چند درصد که با منيجر ها دانلود ميکنم قطع ميشه

برای من هم همین مشکل رخ داد.در حین دانلود با منیجر در 66% دیگه جواب نداد !  :sad:

سایتهای دیگر رو هم امتحان کنید چیزی که زیاده سایت برای این کار , بالاخره از یکیشون جواب می گیرید :grin:

اینم یک ترفند دیگه :   New Rapidshare Hack For Firefox Users

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 تیر 1387 08:38

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط omri » جمعه 7 تیر 1387 08:55

اي کاش توضيح فارسي اينو ميذاشتيد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » جمعه 7 تیر 1387 11:17

در این لینک راههای مختلف رو توضیح داده ( زبان اصلی ) : http://www.renjusblog.com/2006/10/free- ... count.html

یکی از این نمونه راههای درون این لینک اینه :  

Byepass the Rapidshare data download limit

تو آموزش رفع محدودیتی رو که رپید شیر برای هر کاربر برای دانلود مقدار معینی در روز اعمال می کنه بر می داره ( از طریق IP کاربر ) . شما می تونید به راحتی رپید شیر را غول بزنید .مراحل انجام کار به این صورت :

1- ابتدا کوکی های browser خودتون رو پاک کنید.
2- پنجره command prompt رو باز کنید از آدرس start>All programs>Accessories>Command prompt
3- دستورات زیر رو در این پنجره بنویسید :
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
دستور exit رو بنویسید تا از DOS window خارج بشید.حالا برید دانلود کنید :grin:

تذکر : این ترفند ممکن عمل نکنه اگر ISP شما آدرس استاتیک اختصاص داده باشه به شما .

=============================================================================================

[align=center]اما یک آموزش دیگه برای دانلود از سايت رپيدشر بدون محدودیت زمانی!

در این نوشتار قصد دارم آموزش نحوه دانلود از سایت رپیدشیر (بدون محدوديت زماني!) رو برای مدیران و دوستای گرام و اونهایی که از این سایت استفاده میکنند و همچنین باردیدکنندگان عزیز بگم و امیدوارم که بعد از این آموزش دیگه مشکلی رو در دانلود از اين سايت نداشته باشید.

بعد از اينکه بر روي لينک فايلهايي که در اين سايت قرار دارند کليک کرديد صفحه اي شبيه تصويري که زیر مشاهده میکنید باز مي شود. الان در صفحه اول دانلود هستیم.

حالا روي دکمه Free کليک کنيد. تا صفحه اي شبيه شکل زير ظاهر گردد:

وقتی صفحه دانلود میاد این گزینه ها پیش چشمتون ظاهر میشه…. همانطور که در بالا مشاهده میکنید که چند تا اسم سرور نوشته که شما هرکدوم رو که انتخاب کردید میتونید از اون سرور دانلود کنید. اما توضیح این سرورها: رپیدشیر برای اینکه تعداد مراجعین و کاربرانش بسیار زیاد هستند و میبایست که سرویس دهی بسیار بالا رو داشته باشه، اومده چندین سرور را با ظرفیت های ۱۰ ترابایتی آماده کرده و هر فایلی که آپلود میشه در اصل روی این سرورها به صورت همزمان آپلود میشه تا زمانی که کاربری خواست این فایل رو دانلود کنه با مشکل کمبود سرعت برای دانلود مواجه نشه و اگه دید که یه سرور خیلی شلوغ هست سریعا میتونه سرور بعدی رو انتخاب کنه. وقتی که سرور رو انتخاب کردید پایینترش یه کد رو مشاهده میکنید که در عکس هم گفته شده که این کد رو باید در داخل اون جعبه نوشت و دقت داشته باشید که قبل از تایپ اون کد، کلید CapsLock تون روشن باشه وگرنه امکان دانلود بهتون داده نمیشه! وقتی که کد رو وارد کردید دکمه Download رو بزنید . خب اگر کد را درست وارد کرده باشيد پنجره مربوط به دانلود باز ميشه و شما همون کارهای عادی رو برای دانلود انجام میدید…!! فقط نکته مهم اينجاست که شما که کاربر معمولي هستيد و داريد از سرويس رايگان (Free) استفاده مي کنيد، نمي توانيد از برنامه هاي کمکي دانلود مثل Dap, GetRight و .... استفاده کنيد و حتما بايد چنين برنامه هايي غيرفعال باشند. معرفي نرم افزاري براي عبور از محدودیت زمانی بعد از اولین دانلود در رپیدشرتا چند ماه قبل برای هر دانلود باید حدود 60 ثانیه صبر می کردید. اما الان این محدودیت توسط رپیدشر برداشته شد. محدودیت دیگری که هم اکنون هست بعد از هر دانلود شما برای چند دقیقه یا چند ساعت اجازه ی دانلود ندارید و مجبورید با تغییر IP یا استفاده از V_P  N یا اکانت Premium (که هزینه بر هست و هر ماه بايد 8 يورو بپردازيد) بتونید باز یک فایل دیگر دانلود کنید! اما با استفاده از این نرم افزاري که اينجا مي خوام معرفي کنم دیگر نیازی به اینکارها نیست! ابتدا نرم افزار Rapidnolimit را از طريق لينکی که در زير گفته شده دانلود کنيد. نکات استفاده 1-فقط از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید 2- هر زمانی که شما برای دانلود بعدی محدود می شوید (يعني اعلام مي کنه که بايد دقايق و يا ساعاتي منتظر بمانيد) تمام پنجره های اکسپلورر را ببندید 3-نرم افزار را یک یا 2 بار اجرا کنید 4-همین! تا n بار میتونید دانلود کنید! 5-این نرم افزار 100% با IPهاي دینامیک کار میکند.

حجم دانلود برنامه : 147 کیلو بایت  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

منبع : http://vis.ir
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 مهر 1387 10:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط SHAMSOLLA » سه شنبه 30 مهر 1387 11:08

من ثبت نام کردم ولي لينک به من نداد پس چطور ميتونم عضو بگيرم؟ :-(

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 تیر 1386 15:48

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 5 پست

توسط mehdi1347 » سه شنبه 30 مهر 1387 12:27

سلام
این برنامه یک تروجان هست . آنتی ویروس من بعد از نصب برنامه سریعا پیغام تروجان بودن فایل رو داد و من برنامه رو حذف کردم.

قبلي