در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

کمک فوری در موردrecovery

توسط airplane » چهارشنبه 18 بهمن 1391 00:25

دوستان عزیز سلام.

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب.

یک هار با حجم 320 گیگابایت که محتوی کل زندگی هنرمندی یک هنرمند هست رو ریکاوری کردم.

تعداد زیادی از فایل ها حجم و نامشون سر جاش هست ولی تصویری رو نشون نمیده.

ایا راهی هست که من بتونم این فایلها رو ترمیم کنم.

ممنونم از لطفتون
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: کمک فوری در موردrecovery

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 00:55

airplane,  
برنامه‌هايي براي هر يک از انواع فايلها ارائه شده، مثلا File Repair يا Picture Doctor براي فايلهاي تصويري، همچنين برنامه‌ي Magic Partition Recovery هم ادعا ميکنه که علاوه بر ريکاوري فايلها، امکان ترميم فايلهايي که خراب ريکاوري شدند رو هم دارند، ميتونيد اين برنامه‌ها رو تست کنيد، اما تجربه‌ي من اين هست که معمولا اين برنامه‌ها کاري از پيش نخواهند برد، اگر اطلاعات اهميت زيادي دارند، شرکتهايي هستند که با استفاده از دستگاههاي ريکاوري، اطلاعات هارد ديسک رو بعد از حتي 7 بار بازنويسي به شکل سالم ريکاور ميکنند. ميتونيد از اين شرکتها استفاده کنيد (در صورتي که با برنامه‌هايي که نام برده شد به نتيجه‌ي مطلوب نرسيديد)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
behrad90, airplane, Solver, ne13, CentralWeb, Ali$amir, nima-rad, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 01:39

ضمن تایید صحبت مهدی 1944 البته این مورد هزینه بالایی داره معمولا چند صد هزار تومان + هزینه یک هارد نو ( چند سال پیش یادمه حداقل از 200 هزار تومن شروع میشد که الان خیلی بالاتر باید باشه )
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, airplane, Solver, Ali$amir, behrad90, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 18 بهمن 1391 16:56

Mohammad 1985,  

البته این روزها قیمت آنقدر بالاست که هارد نو درش گم خواهد شد. باز کردن هارد دیسک نیازمند محیط عاری از آلودگی است که ساخت اتاق یا کیوسکش هزینه بسیار بالا دارد، من قبلاً پیگیر خرید یک باکس کوچکش بودم که قیمت بیش از 1 میلیون تومان را بابت این Clean Room کوچکتر از 1 متر مربعی فرمودند.

انجام بازیابی اطلاعات نیز در ایران بیشر به کمک pc 3000 portable  یا pc 3000 udma  انجام می شود. الان تعداد شرکت هایی که از این دستگاه ها و محیط استاندارد استفاده می کنند کم است و اکثرا تبلیغات دارند و واسطه هستند یا مدعی مقدور نبودن کار هستند.

اما هستند مکان هایی که شانس بازگشت اطلاعات در اونها بسیار بالاست و نه تنها هارد ها، SSD یا حتی DVD و CD و اساسا هر نوع حافظه، اما نرخش واقعاً بالاست یادم هست آذر ماه بابت هر گیگ 7 میلیون تومان بود. ضمناً این شرکت در صورت عدم موفقیت بازیابی نیز دستمزد بالایی داشت که این دستمزد ثابت بوده و بسته به نوع بازیابی متقاضی بود (اگر موفق بشدند این دستمزد در فاکتور می آید اما تخفیف داده میشود و انگار پرداخت نمی شود).
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CentralWeb, Ali$amir, nima-rad, behrad90, Mahdi1944