در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

no avatar
422

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

مشکل اساسی در regedit.exe

توسط zector » جمعه 2 آذر 1386 20:41

سلام

من به یک مشکل اساسی برخوردم. هروقت که می خواهم فایل regedit.exe یا فایل های registry enteries را باز کنم پیغام خطای registry editing has been diabled by your administrator را می بینم.
چکار کنم تا بتوانم دوباره فایل regedit را باز کنم و دیگر پیغام بالا را مشاهده نکنم ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 2 آذر 1386 20:57

zector جان
به احتمال قريب به يقين سيستم شما آلوده به ويروس Brontok هست، با kasoerSky IS 7 اسکن کنيد، بعد از اون ساده ترين راه براي رفع مشکلات ايجاد شده توسط ويروس اينه که يه يوزر جديد بسازيد، البته برنامه‌اي در اين زمينه توسط دوست عزيزم jeyjey نوشته شده که خيلي ساده قسمتهاي مختلف از جمله رجيستري و ... رو ميشه بست يا باز کرد (ميتونيد از بخش امنيت دانلود کنيد)
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

no avatar
422

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » شنبه 3 آذر 1386 18:53

بله ، درست گفته بودید ویروسی شده بود و با انتی ویروس مشکلم حل شد.