در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

مشکل با remote destop connections

توسط Present » چهارشنبه 2 اسفند 1391 19:06

با عرض خسته نباسید خدمت اساتید بزرگ
می خوام با برنامه Remote desktop connections  به سرور VPS ام وصل بشم ولی هنگامی که اتصال رو می زنم پیغام زیر رو میده

در در قسمت سرویس هام هم این امکان فعاله و فایروال و آنتی ویروس کاسپر م هم غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد
از وقتی نرم افزار VMWARE رو نصب کردم احساس می کنم این مشکل به وجود اومده
ممنون میشم کمک کنید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
behrad90, Erratic, ASHKAN95, Solver

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با remote destop connections

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 اسفند 1391 06:38

Present,  
اگر روي VPS سيستم امنيتي Kaspersky Endpoint رو نصب کرده باشيد، به محض اولين اجرا دسترسي ريموت رو ميبنده، براي رفع اين مشکل بايد در تنظيمات endpoint پورت مربوط به RDP‌ رو باز کنيد. در صورتي که در حال حاضر دسترسي فيزيکي به VPS نداريد، بايد از سرويس دهنده‌ي خودتون درخواست کنيد که اين تيک رو براي شما بزنه.

خود من براي نصب endpoint و رفع اين مشکل، قبل از نصب اين سيستم، از برنامه‌هاي ريموت ديگه استفاده کرده و اون رو روي سيستم فعال کردم تا زماني که RDP بسته شد به سرور دسترسي داشته باشم و بتونم اين محدوديت RDP رو حذف کنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
samsun, behrad90, Ali$amir, Erratic, Present, MASTER, Solver, free love, ASHKAN95

Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

Re: مشکل با remote destop connections

توسط free love » دوشنبه 12 فروردین 1392 00:17

سلام.
کسی یه نرم افزار برای ریموت سراغ داره به جز vnc که بتونیم به کلاینت ریموت شیم بدون اینکه کلاینت از صفحه خارج شه . البته من یه dll  که خود مایکروسافت ارائه کرده برای اینکار اجرا کردم اما جواب نمیده .