در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ROM MIUI v5 با اندروید 4.2.1 برای گوشی هواوی Y511 - 30

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 22 مرداد 1394 18:47

mahdi.Mb55,  
بین چند موضوع پرش محتوایی دارید و نفهمیدم الان دقیقا مشکل شما چیه؟
اما در مورد MTKDroid همیشه جواب نمیده، بهتره ریکاوری‌هایی که برای این گوشی در همین بخش ارائه شده رو استفاده کنید، تا اینکه سعی کنید خودتون ریکاوری بسازید، اما اگر مایل به این کار بودید، لطفا بفرمایید الان دقیقا کدام ریکاوری نصب هست؟ یعنی بالای صفحه ریکاوری چی نوشته؟ CWM, Android recovery, twrp یا ...؟
ضمنا استفاده از ابزارهایی مثل king root, vroot و هر نوع ابزاری که خارج از حالت ریکاوری گوشی رو روت میکنه، میتونه باعث صدمات شدید به گوشی بشه و شدیدا اون رو نهی میکنم. تنها راه امن برای روت کردن گوشی، استفاده از کاستوم ریکاوری و پکیج SuperSU‌ هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تشکر کرده: 66 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مرداد 1394 22:14

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mahdi.Mb55 » جمعه 23 مرداد 1394 18:28

Mahdi1944 نوشته است:mahdi.Mb55,  
بین چند موضوع پرش محتوایی دارید و نفهمیدم الان دقیقا مشکل شما چیه؟
اما در مورد MTKDroid همیشه جواب نمیده، بهتره ریکاوری‌هایی که برای این گوشی در همین بخش ارائه شده رو استفاده کنید، تا اینکه سعی کنید خودتون ریکاوری بسازید، اما اگر مایل به این کار بودید، لطفا بفرمایید الان دقیقا کدام ریکاوری نصب هست؟ یعنی بالای صفحه ریکاوری چی نوشته؟ CWM, Android recovery, twrp یا ...؟
ضمنا استفاده از ابزارهایی مثل king root, vroot و هر نوع ابزاری که خارج از حالت ریکاوری گوشی رو روت میکنه، میتونه باعث صدمات شدید به گوشی بشه و شدیدا اون رو نهی میکنم. تنها راه امن برای روت کردن گوشی، استفاده از کاستوم ریکاوری و پکیج SuperSU‌ هست

ممنون بابت راهنمایی ریکاوری خود اندروید هست و روت هم با یه برنامه مثل همینا انجام شده ممنون میشم بگید چطور آن روت کنم و دوباره این پکیج رو نصب کنم و برای ریکاوری هم باید چیکار کنم..بابت سردر گمی هم عذر میخوام چون ویندوز رو ده کردم درایور های مناسب پیدا نمیشه مشکلم حل شد...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 24 مرداد 1394 15:35

mahdi.Mb55,  
برای ویندوز 8 و 10 از این درایورها استفاده کنید، بدون نیاز به غیر فعال کردن digital signature هم نصب میشه
http://www.4shared.com/zip/jIj2mJ62/USB ... A42J_A.htm
http://global-download.acer.com/GDFiles ... er&SC=PA_7
خوب شما کاستوم ریکاوری باید نصب کنید، الان گوشی روت شده؟ اگر روت شده، برای چه کاری نیاز به کاستوم ریکاوری دارید؟
برنامه MTKDroid میتونه ریکاوری ایجاد کنه و یک ایمیج در نهایت ارائه میده که باید اون رو با flashtool روی گوشی فلش بزنید. این برنامه خودش اون رو روی گوشی شما فلش نمیزنه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » شنبه 24 مرداد 1394 16:49

برای ویندوز 8 و 10 از این درایورها استفاده کنید، بدون نیاز به غیر فعال کردن digital signature هم نصب میشه
http://www.4shared.com/zip/jIj2mJ62/USB ... A42J_A.htm
http://global-download.acer.com/GDFiles ... er&SC=PA_7
خوب شما کاستوم ریکاوری باید نصب کنید، الان گوشی روت شده؟ اگر روت شده، برای چه کاری نیاز به کاستوم ریکاوری دارید؟
برنامه MTKDroid میتونه ریکاوری ایجاد کنه و یک ایمیج در نهایت ارائه میده که باید اون رو با flashtool روی گوشی فلش بزنید. این برنامه خودش اون رو روی گوشی شما فلش نمیزنه

ممنون راستش من اولین بارمه زیاد زحمت میدم شرمنده دیگه یعنی من باید فایلی که توی تاپیک بوده رو بدم به MTKDroid و بعدش اونو با نرم افزاری که گفتین روی گوشی فلش بزنم ؟؟؟  بعدش با این رام بالا میاد؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 24 مرداد 1394 17:31

mahdi.Mb55,  
خیر، این برنامه با گوشی شما کار میکنه، نه فایل، شما باید گوشی رو وصل کنید، این برنامه شروع به بکاپ گرفتن میکنه و به ریکاوری که رسید هم ریکاوری اصلی و هم CWM میسازه که بعد اون رو باید با flashtool فلش کنید. اگر درست اون رو ساخته باشه به جای ریکاوری اصلی، CWM خواهد اومد، اما تضمینی وجود نداره که همیشه این کار رو درست انجام بده این برنامه و بسیاری موافع هم کار نمیکنه فایلی که میسازه

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » يکشنبه 25 مرداد 1394 11:32

خیر، این برنامه با گوشی شما کار میکنه، نه فایل، شما باید گوشی رو وصل کنید، این برنامه شروع به بکاپ گرفتن میکنه و به ریکاوری که رسید هم ریکاوری اصلی و هم CWM میسازه که بعد اون رو باید با flashtool فلش کنید. اگر درست اون رو ساخته باشه به جای ریکاوری اصلی، CWM خواهد اومد، اما تضمینی وجود نداره که همیشه این کار رو درست انجام بده این برنامه و بسیاری موافع هم کار نمیکنه فایلی که میسازه

من که کاملا گیج شدم یعنی من بدون زدن هیچ گزینه ای باید توی پوشه برنامه دنبال بک آپ گوشیم باشم ؟؟ در ضمن من میخوام فقط این کاستوم رام رو نصب کنم اگه میشه مرحله به مرحله برام بگید چون من واقعا گیج شدم...فقط کار با MTKDroid نمیفهمم من بدون دادن فایل باید ازش فایل بگیرم بعد فلش بزنم؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 مرداد 1394 01:19

mahdi.Mb55,  
بله، شما باید درایور گوشی رو نصب کرده باشید و developer mode هم فعال باشه و debugging هم تیک خورده باشه، در این حالت گوشی رو به برنامه متصل میکنید و mtkdroid گزینه‌ی مزبوط به بکاپ (دقیق عنوانش رو به یاد ندارم) رو میزنید و برنامه شروع به گرفتن بکاپ میکنه، در حین بکاپ گرفتن CWM رو هم میسازه که در این زمینه هم سوالی میپرسه، در پایان هم از ریکاوری اصلی گوشی بکاپ گرفته و هم از نسخه CWM. تا جایی که یادم هست باید اول باید گوشی روت شده باشه برای این کار ...

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مرداد 1394 14:47

توسط ahmadka » دوشنبه 26 مرداد 1394 09:30

سلام عالی بود من نصب کردم خیلی بهتر از رام خود گوشیه عاااااااالی
دمت گرم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » يکشنبه 1 شهریور 1394 22:37

سلام و ممنون بابت کمک هاتون تا الان ... :)  :)  :)
داشتم از روی نا امیدی پوشه های mtkdroid رو میگشتم که فایل پی دی اف آموزشش رو دیدم فک کنم همون چیزی باشه که شما گفتین فقط وقتی با اون پیش میرم یه جایی نوشته گوشی رو به حالت switch off ببرید که من نمیدونم چیه این یه مشکل
راه دیگه ای که براش توی یوتیوب پیدا کردم با adb بود که اونم فست بوت باید برم که هرچی سرچ زدم اصلا فست بوت این گوشی رو پیدا نکردم...
آخرین امیدم شمایین
1. switch off توی آموزش mtkdroid چیه ؟؟
2.فست بوتش رو کسی میدونه چطوریه ؟؟

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » يکشنبه 1 شهریور 1394 22:38

ahmadka نوشته است:سلام عالی بود من نصب کردم خیلی بهتر از رام خود گوشیه عاااااااالی
دمت گرم

شما که نصب کردی یه مددی بده...

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » سه شنبه 3 شهریور 1394 19:59

up ^:)^  ^:)^ up  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ...... up

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

توسط mahdi.Mb55 » چهارشنبه 4 شهریور 1394 22:06

آقا مهدی شرمنده بابت این اسپم ها دیگه حلال کنید.....
سوال های قبلی رو کلاً بیخیال فعلاً مشکلم با mtkdroid هستش وقتی دکمه روت رو میزنم با این اررور ها مواجه میشم بیزی باکس هم توی گوشی موجوده و نصب شده اجازه دسترسی هم به adb shell توسط supersu داده شده بیناری و بیزی باکس هم آپدیت هستن.....
اررور :
ATTENTION! Requests for confirmation on the device screen are possible!
--- ERROR : file  adbd not  install !

خواهشاً کسایی که بلدن کمک کنید واقعاً کارم گیره

قبليبعدي