در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 آبان 1388 14:48

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

Root Sky Douale Core (GFIVE)

توسط MOJSOFT » جمعه 3 آبان 1392 22:41

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان

و با احترام خدمت بزرگان سايت

با اجازه شما مدير محترم نرم افزار رووت برد گوشيهاي با برد MT6577 و  Glx Gfive Sky Doual core را براي صاحبان اين گوشي حرفه اي قرار ميدهم :

لينك دانلود :

دانلود درايور :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

دانلود نرم افزار رووت :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

آموزش :

1 - پس از ارتباط گوشي به كامپيوتر

2- نرم افزار را اجرا نماييد

3- گزينه 1 را انتخاب نماييد

4- صبر كنيد...

5- روي گوشي پيامي با نام :‌Full Restore آمده بدون هيچگونه تغيير گزينه Restore My Data  را تاييد نماييد.

منبع :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOJSOFT تشکر کرده اند:
deprem

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 مهر 1392 13:13

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: Root Sky Douale Core (GFIVE)

توسط istar30000 » شنبه 4 آبان 1392 10:06

سلام عزیز منظورت از اسکای جی 5 چیه؟؟؟
منظورت G04 -G05 هستش
منظورت G05 هستش؟؟؟
اگخ ممکنه راهنمایی کن چطور بفهمیم که گوشی 04 یا 05 هستش؟؟؟
تشکر عزیز

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15461

تشکر کرده: 10164 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 4 آبان 1392 23:17

MOJSOFT,  
ضمن تشکر از شما براي مطرح کردن اين روش، اما روشهايي که به اين شکل با استفاده از اسکريپت و در حالتي که گوشي روشن هست و سيستم عامل کنترل رو در دست داره روت صورت ميگيره، ميتونه منجر به صدمه به سيستم عامل و در صورت ادامه اين روند (فلش نکردن و رفع نشدن مشکل ايجاد شده) ممکنه به مشکل سخت افزاري از جمله نقص در آنتن‌دهي خواهد شد. توصيه من براي تمام گوشي‌ها استفاده از کاستوم ريکاوري و نصب پکيج‌هاي SuperUser يا SuperSU هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, amirfull, Shahbaz

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 آبان 1388 14:48

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط MOJSOFT » يکشنبه 12 آبان 1392 17:28

istar30000 :

سلام دوست من راستش من به جز نرم افزار نمايش مشخصات سخت افزاري و نرم افزاري CPU-Z برنامه هاي ديگه اي هم نصب كردم و تو همشون قسمت : Manufacturer نوشته GFive و مدلش هم : Sky H927

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOJSOFT تشکر کرده اند:
nasleghermez

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

جمعه 17 آبان 1392 11:54

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط cslive » جمعه 17 آبان 1392 13:30

Mahdi1944 نوشته است:MOJSOFT,  
ضمن تشکر از شما براي مطرح کردن اين روش، اما روشهايي که به اين شکل با استفاده از اسکريپت و در حالتي که گوشي روشن هست و سيستم عامل کنترل رو در دست داره روت صورت ميگيره، ميتونه منجر به صدمه به سيستم عامل و در صورت ادامه اين روند (فلش نکردن و رفع نشدن مشکل ايجاد شده) ممکنه به مشکل سخت افزاري از جمله نقص در آنتن‌دهي خواهد شد. توصيه من براي تمام گوشي‌ها استفاده از کاستوم ريکاوري و نصب پکيج‌هاي SuperUser يا SuperSU هست

سلام
من می خواستم این روش رو روی گوشیم امتحان کنم تا اینکه پست ]MOJSOFT رو دیدم و من رو منصرف کرد
تورو خدا اگه این روش امن نیست بگید تا من انجامش ندم . می دونم هیچ کدوم از روش ها امن نیست و مسئولیتی در قبال خراب شدن بر عهده نمی گیره , اما بعضی روش های درصد خطاشو بیشتره و بعضی ها هم احتمال خراب شد رو به حداقل ممکن می رسونه .
یک سوال دیگه هم که دارم اینه که میگند شرکت glx بر خلاف سایر شرکت ها گارانتیش در اثر روت شدن باطل نمیشه و اگه روتش کردین و پس فردا فلان قسمتش خراب شد , گارانتی شامل حالش میشه .

یک سوال دیگه هم دارم : آیا من اگه گوشیم رو به این روش روتش کرد  پس فردا خراب شد , آنروت میشه یا نه ؟ آموزشش پیدامیشه ؟؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15461

تشکر کرده: 10164 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 17 آبان 1392 14:26

cslive,  
براي گوشي SKY Dualcore ريکاوري ارائه شده و با اون به راحتي ميتونيد گوشي رو روت کنيد. با زدن فريموير اصلي که به صورت بکاپ TWRP وجود داره هم ميتونيد اون رو unroot کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1392 15:16

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mostafa688 » شنبه 5 بهمن 1392 14:47

nazdik bud be fana bere goshiiiii......