صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي
Captain

Captain

نماد کاربر
3322

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 18:59

آرشيو سپاس: 13306 مرتبه در 1921 پست

صندلی داغ با حضور SadafG...!

توسط Mil@d » شنبه 10 مرداد 1388 23:36

بازم سلام!

امروز میخوام برم سراغ یک نفر که حقیقتش با اینکه خیلی وقته تو سنترالم ولی همش 2 ماهه توجهم به مطالبش جلب شده! راستشو بخواین من تو اینترنت به شدت شکاک بودم!الان هم هستم ولی خیلی کمتر! همیشه یک اصلی داشتم که همه کاربرا پسرند مگر اینکه خلافش ثابت بشه...!علتش هم برمیگرده به کارهای خودم در قدیم ندیما که با آیدی دختر می رفتم سراغ دوستان نزدیکم و خوب به مباحثه می نشستیم و حتی کار به تعیین محل قرار گاه و دیدار نیز می رسید! بنده خداها از دست کارهای من چه ها که نکشیدند!
خلاصه عرض به حضورتون که مهمان امروز برنامه نیز از این بینش غلط بنده دور نبودند و بنده نیز فکر میکردم پسری هستند دختر نما!!!!! البته این اواخر دیگه متوجه شدم اشتباه میکردم! بله دوستان مهمان برنامه خانم صدف فیزیکدان- و فضاشناس و شاید هم فضانورد و شاید هم محیط زیست دوست و شاید هم فوق العاده مهربان ومتین!(شاید ها رو همینطوری برای قشنگی گذاشتم شما حتما بخوانیدش)

کلا فاز متفاوتی داره و افق دیدش وسیعه به وسعت 4 میلیارد سال نوری...که میشه تا اونور پلوتون و منظومه شمسی خانم که اسمش منظومه ملوک خانم اینا باشه...که قراره اینهفته با باند مسمیم بک سر بریم اونجا!
صدف رو طوری که من حس میکنم دختری احساساتی و فوق العاده رئوف و با وقاره...پستی که حاوی نظر خاصی باشه من خیلی خیلی کم ازش دیدم شاید 2-3 بار! شاید هم 1 بار و نصفی! تکبر و خودگیری(غرور کاذب و کلاس گذاشتن) ازش ندیدم!از اون آدماییست که کنجکاوی من رو برای شخصیت شناسی برانگیخت!چون همیشه در افرادی که ساکتند رازهایی نهفته است که در ساعتها وراجی سخنوران نخواهی یافت!
بهش میاد انوشه انصاری سنترال کلابز باشه!!!! چون تقریبا فضایی ترین کاربر است ...

همینها را با شکنجه و جگرخونی و فشار 8888 اتمسفر به مخچه ام تونستم بنویسم...از بس این خانم مرموز و ساکت است هیچی بهانه ای برای آسمان ریسمان بافتن نداشتم!!!!!

فعلا اهسته و با سرعت مطمئنه حرکت میکنیم..ولی سری بعد طبق معمولا کوبنده ظاهر خواهیم شد!

سوالات همیشگی!

1.صدف(سن-تحصیلات-محل تولد و زندگی-تاهل-شغل-سایر موارد!)
2.اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده..
3.فیلم و بازیگر مورد علاقه؟
3.خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
4.شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟
5.غذای مورد علاقه ات چیه و چیا بلدی بپزی؟
6.به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟
7.جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟
8.تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!
9.وصفی از صبر و حوصله ات؟
10.ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تجمل آنها؟
11.شدیدترین دعوای عمرت؟
12.از چیا متنفری؟
13.شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟
14.جریان آواتور و امضات چیه؟
15.درخواستت از بچه های سنترال؟
16پیشنهادت برای سنترال؟
17.علاقه ات به فضا از چی سرچشمه میگیره و با چه دیدی به این موضوعات نگاه میکنی؟
.18.زیباترین بازیگر مرد و زنی که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی!
19.شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود و خاطره بگو!
---------------------

صدف قبل و بعد از سنترال
صدف و انتقادات به سنترال
صدف و مزخرفات بعضی کاربران!
صدف و رپ متال بلاک راک پاپ بندری
صدف و سوژه های خنده روزانه!
صدف و شکار لحظه ها!
صدف و اراذل!
صدف و گشت ارشاد!
صدف و رانندگی
صدف و پسران
صدف و عشق
صدف و سیگار و قلیان
صدف و صدف
------------
جملات زیر را کامل کن!

صدف میخواهد...
صدف نمی تواند...
صدف برای...
صدف دور از...
صدف دلش...
صدف غرورش....

Mahdi1944
Mohamad 1985
yasermym
SAMAN
Negar.int
Mil@d
----------
Naghme
Mahshid-banoo
fereshte blue
noora
nodet
(مهمان دختره پس تبعیض جنسیتی در نظر دهی نداریم)

فعلا همینا...
سری بعد...
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
MASTER, Mahdi1944, JavadRadical, moh-597, Mohsen1001, naghme, SadafG, yasermym, achachi98, Shahryar, mahshid-banoo, M.Abooali, noora, SAMAN, CAPTAIN PILOT, nodet, Fariborz, AGeNiS1

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3103

تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 17:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: صندلی داغ با حضور SadafG...!

توسط SAMAN » يکشنبه 11 مرداد 1388 01:44

با سلام و عرض ادب خدمت مهمان صندلی داغ این هفته خواهر خوب, مهربان, مودب, با اخلاق و باسواد, خانم صدف

خدا رو شاهد میگیرم که به اندازه خواهر خودم ایشون رو دوست دارم و براشون ارزش واحترام فراوان قائل هستم.  دوستان همه شاهد هستند که گفته بودم چون اینجا هم خانه ی دیگر من هست, من 1 برادر دارم ( ساسان عزیز) و یه خواهر  که هر دوتاشون رو به اندازه خانواده خودم دوست دارم. و به وجود این عزیزان افتخار میکنم.
نسبت به دیگر دوستان عزیزم هم احساس بسیار خوبی دارم و گرمای محبت اونها رو کاملا احساس میکنم.

....................................................

فعلا اهسته و با سرعت مطمئنه حرکت میک نیم..ولی سری بعد طبق معمولا کوبنده ظاهر خواهیم شد!

آقا میلاد خان عزیز,  بهتره به بچه ها بگی که با همون سرعت مطمئنه سوالات رو بپرسن چون فضا پیمای مهمون این هفته رو خودمون تا آخر اسکورت میکنیم.

سوالات صندلی داغ

1- ایا شما گناهکارید؟ اگر فرضا قاضی بودید گناهان خود را در حدی میدید که آنها را ببخشید؟

2- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟

3- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟

4- ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شما چی بود ؟

5- بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟ برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟

6- بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید.

7- بهترین یا زیبا ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید.

8- تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟

9- تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟

10- سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ها  تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید.

11- آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟

12- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

13- مخلوط آبی و زد + قرمز پرچم چه کشوری میشود؟

14- چه درخت هایی در باغچه حیاطتون دارید؟  یا چه گل هایی رو دوست دارید ؟

15- تا به حال کسی را رنجانده اید یا کسی شما را رنجانده؟ یا چه چیزی برای شما آزار دهنده هست؟

16- بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟

17- خلیج فارس یا خزر؟ به کدومشون دست زدی؟ کدومشون پر رنگ تر هست؟

18- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

19- برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟

20- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟

21- ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟

22- حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟

23- آیا تا حلا سوار اسب شده اید؟

24- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟

25- از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
JavadRadical, SadafG, naghme, Shahryar, Fariborz, achachi98, yasermym, Mohsen1001, CAPTAIN PILOT, noora, Mahdi1944, Cyber7, mahshid-banoo, moh-597, AGeNiS1, MASTER, Mil@d

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4013

تشکر کرده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 14:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 11 مرداد 1388 04:00

واااااااااااااااااای !
این وای یه دلیل داره ! چون من فکر می کردم ایشون مذکر هستن ! بیشتر به این دلیل که خیلی کم پیدا میشن دخترانی که به این موضوع علاقه مند باشن !و مهمتر از اون اینه که من یه زمانی واقعا عاشق موضوعات مربوط به فضا بودم البته الانم هستم ولی نه به اون شدت ! یادمه بچه که بودم ( دوران دبستان و راهنمایی ) شبها ساعتها به آسمون نگاه می کردم خیلی دوست داشتم بدونم اون بالاها چه خبره ! هر چی برنامه علمی راجع به فضا و موضوعات مرتبط با اون تلوزیون نشون میداد نگاه میکردم  و هر چی کتاب راجع به اون به دستم میرسید میخوندم .
کارتون دژ فضایی رو کانال دو نشون میداد امکان نداشت نبینمش ! (کلاس پنجم بودم !) یادش بخیر چه دورانی بود .
اینقدر موضوع و این صندلی داغ برام جالب بود که یادم رفت سلام کنم !
سلام !
1 چی شد به این موضوع علاقه مند شدید ؟
2 به نظر شما آیا تنها کره خاکی صاحب حیات هست ؟
3 آیا حیات هوشمند در سایرات دیگر وجود دارد ؟
4 عمر خورشید چقدره و چقدر ازش باقی مونده ؟
5 ستاره های نورتونی چیه ؟ تعریف کنید !
6 سیاه چاله رو به طور مختصر شرح بدید !
7 نزدیکترین شتاره به خورشید کدومه و چقدر با ما فاصله داره ؟
8 ضد ماده چیست ؟
9 جهان هستی چند بعدیه ؟
10 ابرنواختر چیه ؟
11 کوتوله سفید چیه ؟
12 میدونی منطقه AAT 29 کجاست ؟
13 به نظرت کسانی که 13 میلیارد سال نوری با ما فاصله دارن دلشون برای ما تنگ میشه ؟
14 تلسکپ فضایی هابل هنوزم کار میکنه ؟
15 رابطه فیزیک و ستاره شناسی ؟
16 نظرت راجع به ناسا ؟
17 ویجر یک الان کجاست ؟
18 تا حالا زمین رو از فاصله 6 میلیون کیلومتری دیدی ؟
19 و اما مهترین سوال !!!  نظرت راجع به گربه ها !!!!  :grin:
20 کارتون گربه های فضایی رو دیدی !!!
دیگه ببخشید سوالها زیاد شد ! جو گیر شدم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
naghme, SAMAN, achachi98, noora, Fariborz, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, Mil@d, AGeNiS1, MASTER, SadafG, JavadRadical, Shahryar, Mahdi1944, yasermym

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 شهریور 1386 19:41

آرشيو سپاس: 4435 مرتبه در 739 پست

توسط SadafG » يکشنبه 11 مرداد 1388 12:20

Mil@d نوشته است:بازم سلام!

امروز میخوام برم سراغ یک نفر که حقیقتش با اینکه خیلی وقته تو سنترالم ولی همش 2 ماهه توجهم به مطالبش جلب شده! راستشو بخواین من تو اینترنت به شدت شکاک بودم!الان هم هستم ولی خیلی کمتر! همیشه یک اصلی داشتم که همه کاربرا پسرند مگر اینکه خلافش ثابت بشه...!علتش هم برمیگرده به کارهای خودم در قدیم ندیما که با آیدی دختر می رفتم سراغ دوستان نزدیکم و خوب به مباحثه می نشستیم و حتی کار به تعیین محل قرار گاه و دیدار نیز می رسید! بنده خداها از دست کارهای من چه ها که نکشیدند!
خلاصه عرض به حضورتون که مهمان امروز برنامه نیز از این بینش غلط بنده دور نبودند و بنده نیز فکر میکردم پسری هستند دختر نما!!!!! البته این اواخر دیگه متوجه شدم اشتباه میکردم! بله دوستان مهمان برنامه خانم صدف فیزیکدان- و فضاشناس و شاید هم فضانورد و شاید هم محیط زیست دوست و شاید هم فوق العاده مهربان ومتین!(شاید ها رو همینطوری برای قشنگی گذاشتم شما حتما بخوانیدش)

کلا فاز متفاوتی داره و افق دیدش وسیعه به وسعت 4 میلیارد سال نوری...که میشه تا اونور پلوتون و منظومه شمسی خانم که اسمش منظومه ملوک خانم اینا باشه...که قراره اینهفته با باند مسمیم بک سر بریم اونجا!
صدف رو طوری که من حس میکنم دختری احساساتی و فوق العاده رئوف و با وقاره...پستی که حاوی نظر خاصی باشه من خیلی خیلی کم ازش دیدم شاید 2-3 بار! شاید هم 1 بار و نصفی! تکبر و خودگیری(غرور کاذب و کلاس گذاشتن) ازش ندیدم!از اون آدماییست که کنجکاوی من رو برای شخصیت شناسی برانگیخت!چون همیشه در افرادی که ساکتند رازهایی نهفته است که در ساعتها وراجی سخنوران نخواهی یافت!

نظر لطف شماست

بهش میاد اونشه انصاری سنترال کلابز باشه!!!! چون تقریبا فضایی ترین کاربر است ...

همینها را با شکنجه و جگرخونی و فشار 8888 اتمسفر به مخچه ام تونستم بنویسم...از بس این خانم مرموز و ساکت است هیچی بهانه ای برای آسمان ریسمان بافتن نداشتم!!!!!

ساکت شاید ولی مرموز چرا؟

فعلا اهسته و با سرعت مطمئنه حرکت میک نیم..ولی سری بعد طبق معمولا کوبنده ظاهر خواهیم شد!

سوالات همیشگی!
سلام
قبل از اینکه شروع کنم از زحمات تمامی دوستان تشکر می کنم و باید به میلاد عزیز خسته نباشید بگم    

1.صدف(سن-تحصیلات-محل تولد و زندگی-تاهل-شغل-سایر موارد!)

متولد آبان 1365 هستم ولی تولد شناسنامه ایم شهریور 1365 هست. تهران به دنیا اومدم ولی بعد از تولد من خانوادم کرج رو برای زندگی انتخاب کردن و تا الان که در خدمتتون هستم هم ساکن همین شهر هستیم. متأهل و فعلاً کارمند پدرم هستم ولی دوست دارم شغلی مرتبط با رشتم داشته باشم و بتونم از مغزم کمک بگیرم، یعنی یک کار روتین که هر روز تکرار میشه با روحیم سازگار نیست .

2.اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده.

سخته آدم اخلاق و رفتار خودش رو توضیح بده ولی تا جایی که خودم خبر دارم خیلی احساساتی و زودرنجم متأسفانه ، ولی هیچوقت این اخلاقم باعث نشده که از کسی کناره گیری کنم. هروقت احساس کنم میتونم برای کسی کاری انجام بدم و کمکش کنم، کوتاهی نمی کنم. وقتی با آدم جدیدی رو برو میشم سعی می کنم سر صحبت رو باز کنم ولی خیلیم اجتماعی نیستم.اصلاً اهل ریسک کردن نیستم و آرامشم رو با هیچ چیز تو دنیا عوض نمی کنم و...

3.فیلم و بازیگر مورد علاقه؟

خیلی اهل فیلم دیدن نیستم و معمولاً فیلمهایی رو که دیگران ارزش دیدنش رو تآیید کنن می بینم ولی خب تعداد فیلمهایی که دوست دارم زیاد هستن. فیلم ماتریکس و بازی کیانو ریوز رو در اون خیلی دوست دارم.از  فیلم پرستیژ، پدرخوانده، دیگران هم خوشم اومد.آخرین فیلمی هم که تو سینما دیدم درباره الی بود که خیلی تحت تأثیر قرارم داد.

3.خواننده و آهنگ مورد علاقه؟  (    )

کارهای شادمهرو احسان خواجه امیری رو دوست دارم ولی هر آهنگی که ازش خوشم بیاد گوش می کنم و خودم رو محدود به یک خواننده خاص نمی کنم.

4.شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟

برای پرفسور حسابی احترام فوق العاده ای قائلم و استفان هاوکینگ به خاطر روحیه اراده قوی به نظر من یک اسطورست.

5.غذای مورد علاقه ات چیه و چیا بلدی بپزی؟

لوبیاپلو و لازانیا دوست دارم. خورش و غذاهای سنتی رو راستشو بخواین تا حالا درست نکردم ولی خب تئوریشونو بلدم   

لازانیا،پیتزا و خیلی غذاهای غیر ایرانی رو خوب درست می کنم، سالاد ماکارونیم هم خیلی طرفدار داره.

6.به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟

به زبان انگلیسی تقریباً تسلط  کامل دارم و به طور متوسط هم با زبان آلمانی آشنایی دارم.

7.جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟

وضعش بد نیست خداروشکر

8.تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!

آدمی نیستم که کاملاً تابع مد باشم و از مد روز چیزی رو انتخاب می کنم که مطابق سلیقم باشه و بدونم که با شخصیتم همخونی داره. کلاً به تیپ و ظاهرم خیلی اهمیت میدم.

9.وصفی از صبر و حوصله ات؟

صبر و حوصلم خیلی زیاده و سعی می کنم تا جایی که می تونم با شرایطی که توش قرار می گیرم ویا قرارم میدن کنار بیام و صبر داشته باشم

10.ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تحمل آنها؟

از ویژگیهای جذاب دختران از نظر من که دخترم خیلی چیزای مختلفی رو میشه مثال زد مثلاٌ محبت و صبرشون، نظم و برنامه ریزیشون و خیلی چیزهای دیگه. درمورد پسران هم همیشه به این موضوع که قدر لحظه هاشون رو میدونن و اکثراً وقتی کنارهم جمع میشن صدای خندشون بلنده،حسودیم میشه.درصورتیکه دخترا اکثراً وقتی همدیگرو می بینن سر دردو دلشون باز میشه. ویژگیهای غیرقابل تحمل هم در هردو جنس  وجود داره که به خاطر عدم تمایل به ایجاد اغتشاش از ذکر آنها معذورم  

11.شدیدترین دعوای عمرت؟

با برادر کوچکم بود، من 7 سالم و برادرم 3 سالش بود،دقیقاً یادم نیست سر چه موضوعی دعوامون شد ولی هلم داد سرم خورد به شوفاژ شکست  

12.از چیا متنفری؟

از دو رویی و ریا ، دروغ و غرور بیجا واقعا متنفرم.

13.شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟

شیرینترین خاطرم آشنایی با همسرم و تلخترین از دست دادن پدربزرگم بود.

14.جریان آواتور و امضات چیه؟

آواتورم عکسی از بروک شیلدز هست که حالتشو خیلی دوست دارم و امضام هم شعری از سهراب هست که بهش علاقه شدیدی دارم.

15.درخواستت از بچه های سنترال؟

درخواست خاصی ندارم چون هرکسی مسیر و روش خودش رو داره که اگر مطابق با قوانین باشه برای هیچکس دلخوری پیش نمیاد.

16پیشنهادت برای سنترال؟

به نظر من سنترال یک انجمن بی نظیرو کامله که جایی برای پیشنهاد دادن نمی مونه

17.علاقه ات به فضا از چی سرچشمه میگیره و با چه دیدی به این موضوعات نگاه میکنی؟

از بچگی آسمون رو خیلی دوست داشتم . دبستان که بودم یک کتاب داشتم که راجع به شکل صور فلکی و موقعیت و اسامیشون توضیح داده بود، از روی اون یاد گرفته بودم که خوشه پروین چه شکلی داره، نمی دونید اولین بار که تونستم تو آسمون پیداش کنم چه حالی داشتم.از اون به بعد هر وقت کسی میومد خونمون منتظر بودم شب بشه، زود دستشو می گرفتم می بردم خوشه پروین رو نشونش می دادم. به خاطر همین علاقه بود که در دانشگاه ترجیح دادم فیزیک بخونم.

18.زیباترین بازیگر مرد و زنی که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی!

زیباترین از نظر ظاهر زیاد اهمیت نداره ولی از نظر بازی در بازیگران ایرانی پرویز پرستویی و گلشیفته فرهانی، بازیگران خارجی هم رابرت دنیرو و مريل استريپ.

19.شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود و خاطره بگو!

از شهرهای ایران تقریباً همه رو دیدم، خارج از ایران هم دوبی و ترکیه رفتم. خاطره خاصی یادم نمیاد

---------------------

صدف قبل و بعد از سنترال

قبلش رو نمی دونم ولی سنترال خیلی به رشد علمیم کمک کرد و دوستان بسیار بسیار بسیار خوبی اینجا پیدا کردم که با اینکه ندیدمشون ولی از صمیم قلب براشون احترام قائلم و دوستشون دارم

صدف و انتقادات به سنترال

انتقادی ندارم چون ایرادی نمی بینم

صدف و مزخرفات بعضی کاربران!

بد و خوب جدایی ناپذیرند

صدف و رپ متال بلاک راک پاپ بندری

فقط پاپ و رپ گوش میدم البته نه هر پاپ و رپی

صدف و سوژه های خنده روزانه!

بیشتر از برادرم سر میزنه

صدف و شکار لحظه ها!

پیش نیومده!

صدف و اراذل!

اراذل واقعی یا به قولی اراذل؟

صدف و گشت ارشاد!

هیچوقت جوری لباس نمی پوشم و رفتار نمی کنم که کسی به خودش اجازه بده بهم بی احترامی کنه یا تذکر بده

صدف و رانندگی

واقعاً بهش علاقه دارم و ازش لذت می برم ولی  رانندگی در شب رو دوست ندارم

صدف و پسران

شخصیت اهمیت داره نه جنسیت

صدف و عشق

یک تجربه عالی، تکرار نشدنی و فراموش نشدنی

صدف و سیگار و قلیان

متنفرم

صدف و صدف

ازش راضی نیستم
------------
جملات زیر را کامل کن!

صدف میخواهد بداند چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم، خانه اش ویران باد...

صدف نمی تواند مستقیم به خورشید نگاه کند

صدف برای ...؟

صدف دور از کامپیوتر نمی تونه زندگی کنه

صدف دلش تنگ شده برای خیلی چیزا

صدف غرورش  کجا بود

Mahdi1944

بسیار زحمتکش ، دلسوز و بی ریا. یک تشکر خیلی بزرگ بهشون بدهکارم و همینجا از تمامی زحماتشون سپاسگزاری می کنم

Mohamad 1985

همشهری

yasermym

با اطلاعات و قابل احترام

SAMAN

فوق العاده بامحبت، ساعی، یک برادر و دوست خوب

Negar.int

متأسفانه شناختی از ایشون ندارم ولی می بینم که همیشه برای کمک حاضرند

Mil@d

مبتکر، خونگرم، سرزنده
----------
Naghme

اجتماعی ، مهربان

Mahshid-banoo

یک روانشناس خوب و باهوش

fereshte blue
noora

متآسفانه آشنایی  ندارم
nodet

در این حد میدونم که علاقه مند به شعر هستن  

(مهمان دختره پس تبعیض جنسیتی در نظر دهی نداریم)

فعلا همینا...

برای همینا هم کلــــــــــــــــی فکر کردم تا جواب دادم، با این سرعت من فکر کنم سری بعدی سوالات یک هفته وقت لازم داشته باشم

سری بعد...
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SadafG تشکر کرده اند:
Shahbaz, mohayer, achachi98, Mahdi1944, noora, M.Abooali, Mil@d, mahshid-banoo, nodet, CAPTAIN PILOT, Shahryar, MASTER, Leila, AGeNiS1, SAMAN, Mohsen1001, Fariborz, yasermym, JavadRadical, DJ Dani, moh-597, naghme

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

توسط SadafG » يکشنبه 11 مرداد 1388 14:49

SAMAN نوشته است:با سلام و عرض ادب خدمت مهمان صندلی داغ این هفته خواهر خوب, مهربان, مودب, با اخلاق و باسواد, خانم صدف

خدا رو شاهد میگیرم که به اندازه خواهر خودم ایشون رو دوست دارم و براشون ارزش واحترام فراوان قائل هستم.  دوستان همه شاهد هستند که گفته بودم چون اینجا هم خانه ی دیگر من هست, من 1 برادر دارم ( ساسان عزیز) و یه خواهر  که هر دوتاشون رو به اندازه خانواده خودم دوست دارم. و به وجود این عزیزان افتخار میکنم.
نسبت به دیگر دوستان عزیزم هم احساس بسیار خوبی دارم و گرمای محبت اونها رو کاملا احساس میکنم.

سلام سامان جان. از لطف و محبت بی نهایتتون،  خیلــــــــی ممنونم و امیدوارم لایق دوستی شما برادر خوبم باشم  

....................................................

آقا میلاد خان عزیز,  بهتره به بچه ها بگی که با همون سرعت مطمئنه سوالات رو بپرسن چون فضا پیمای مهمون این هفته رو خودمون تا آخر اسکورت میکنیم.

سوالات صندلی داغ

1- ایا شما گناهکارید؟ اگر فرضا قاضی بودید گناهان خود را در حدی میدید که آنها را ببخشید؟

بله متأسفانه و خودم در جایگاه خودم نمی تونم از کوتاهی و خطای خودم بگذرم . تا جایی که در توانم هست به خودم این اجازه رو نمی دم که به حق کسی تجاوز کنم و کسی رو مورد اذیت و آزار قرار بدم ولی اگر در جایگاه یک قاضی باشم و با اینچنین گناهی روبه رو بشم از نظرم قابل بخشش نیست.

2- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟

جواب دادن به این سوال یک کم سخته. قطعاً علاقه و استعدادی وجود داشته که باعث شده فیزیک رو به عنوان رشته تخصصیم انتخاب کنم ولی متأسفانه در حال حاضر در کشور ما اونطور که باید و شاید به علوم پایه اهمیت و بها داده نمیشه و زمینه های تحقیقاتی لازم فراهم نیست به همین خاطر نمی تونم بگم که از انتخابم کاملاً راضیم و این رشته تونسته مطابق با استعدادهام باشه.ولی از اینکه انتخاب این رشته تونسته تا حدودی جوابی به علائقم باشه راضیم اما برای ادامه این رشته مردد شدم.

3- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟

تا به حال نه نقاشی کردم، نه شعر گفتم و نه عکاس خوبی هستم ولی شعر و موسیقی خوب رو خیلی دوست دارم و برام واقعاً آرامش بخشه .

4- ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شما چی بود ؟

همیشه دوست داشتم همسرم مهربان،دلسوز،صادق ،باسواد،یک تکیه گاه خوب و مستقل باشه، کسی که از پس زندگیش بربیاد و احتیاج به کسی نداشته باشه ،خوشتیپ باشه   ، عقاید و شخصیتمون به هم نزدیک باشه و خیلی چیزهای دیگه...
خداروشکر می کنم با کسی آشنا شدم که از ملاکهای من هم یک سرو گردن بالاتره و کنارش احساس آرامش می کنم.

5- بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟ برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟

بهتریا برتر بودن یک صفت مقایسه ای هست بنابراین معیارهای مختلفی راجع به زمینه های مختلف وجود داره. نمی تونم روی یک موضوع خاص بحث کنم و یک چیز رو نشونه ی بهتر بودن و یک انسان رو به عنوان انسان برتر انتخاب کنم  

6- بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید.

زیاد حضور ذهن ندارم ولی فیلم درباره الی، جایی که پسربچه درحال غرق شدن بود واقعاً احساس بدی داشتم.

7- بهترین یا زیبا ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید.

صحنه های انتهای فیلم روح خیلی تو ذهنم مونده و به نظرم زیباست.

8- تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟

محبت احساسیه که به زندگی معنی میده و باعث نزدیکی انسانها میشه، دامنش گسترده تر از عشقه، به این معنی که میتونه تعداد زیادی از افراد رو در قلب شما جا بده. ولی عشق واقعی تکرار نشدنیه و از نظر من در هر شخص متفاوته، باید تجربه بشه نه تعریف.

9- تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟

فکر می کنم غیرت در ذات انسان وجود داره ،دارای نتایج خوب و بد هست ولی تعصب در انسان  قابل شکل گیریه و این مورد هم دو دسته داره.

10- سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ها  تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید.

مسلماً تأثیر زیادی داره ولی تأثیر فرهنگ و خانواده هم غیر قابل چشمپوشی هست. سطح علمی روی نوع ارتباطی که میشه ایجاد کرد اثرگذاره ولی نحوه ارتباط و طرز برخورد با دیگران چیزیه که همه ما عموماً از خانواده یاد می گیریم.

11- آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟

کسانی هستند که به خودشون هیچوقت اجازه نمی دن از زندگی و روابطشون لذت ببرند، محدوده ی مشخصی برای روابط با دیگران دارند که در اون احتیاط اولین شرط به حساب میاد و از نظرشون همه  قصد ضرر رسوندن  دارن، مگر اینکه خلافش ثابت بشه. به هر حال تجربه هایی که هر فرد تو زندگیش داشته و شرایط اجتماع ممکنه باعث بروز این احساس در بعضی افراد مستعد بشه.

12- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

درونشون رو نمی تونم ببینم ولی با توجه به شناختی که از اطرافیانم دارم گاهی اوقات می تونم پیش بینیشون کنم

13- مخلوط آبی و زد + قرمز پرچم چه کشوری میشود؟

مخلوط آبی و زرد که رنگ سبز میشه + قرمز اگر رنگ سفید بینشون قرار بگیره پرچم ایران و ایتالیا خواهد شد

14- چه درخت هایی در باغچه حیاطتون دارید؟  یا چه گل هایی رو دوست دارید ؟

در باغچه درختهای شاه توت، صنوبر و کاج داریم و گلهای  رز ، ارکیده و لیلیوم رو خیلی دوست دارم.

15- تا به حال کسی را رنجانده اید یا کسی شما را رنجانده؟ یا چه چیزی برای شما آزار دهنده هست؟

تمام سعیم اینه که کسی ازم نرنجه و حتی اگه بدی از کسی دیدم سکوت رو ترجیح میدم ولی نمی دونم چقدر موفق بودم. بی ادبی و درویی خیلی ناراحتم می کنه .

16- بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟

شمال کشور در اوایل پاییز .

17- خلیج فارس یا خزر؟ به کدومشون دست زدی؟ کدومشون پر رنگ تر هست؟

به هر دو دست زدم  ولی نگاه کردن به خلیج فارس احساس عجیبی بهم داد.

18- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

همیشه مشورت می کنم و بهترین مشاورم مادرم هستن که از تجربیاتشون خیلی استفاده کردم. وقتی مسئله کاملاً شخصی باشه و کسی نتونه کمکم کنه مجبورم عقیده ی خودم رو عملی کنم.

19- برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟

حبس ابد تا اینقدر فرصت فکر کردن داشته باشه که به خاطر گناهش پشیمون بشه و توبه کنه، نه از ترس مرگی که بهش نزدیکه.

20- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟

افراد فرصت طلبی که برای منافعشون هر روز به یک رنگند.

21- ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟

اکثر ترسها از نا آگاهی هست، احساسی که از مواجهه با ناشناخته ها به وجود میاد. نه همیشه ولی ترس از رویایی با مشکلات یک نوع حقارته به نظر من. از اینکه زنده باشم و از دست دادن عزیزانم رو ببینم، چون واقع تحملش رو ندارم.

22- حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟

حقیقت چیزیه که نمیشه از نظر علمی اثباتش کرد ولی این به این معنی نیست که میشه ردش کرد اما واقعیت چیزیه که با استفاده از دلیل و مدرک و مشاهدات قابل اثبات هست.

23- آیا تا حلا سوار اسب شده اید؟

بله ولی مدتش کوتاه بود.

24- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟

تا حالا کار بزرگی انجام ندادم

25- از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟

علتهای مختلفی وجود داره، در جامعه ما که همه ادعای مسلمانی دارند اگر واقعاً به قوانین اسلام عمل می شد هیچوقت با این شدت فقر و محرومیت روبرو نبودیم. این مسئله به سادگی قابل حل نیست که صرفاً با خواست و اقدام یک نفر حل بشه و نیاز به ریشه یابی و برنامه ریزی داره!

از سوالاتتون متشکرم  
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

mohayer, Shahbaz, SAMAN, Mahdi1944, moh-597, naghme, mahshid-banoo, Mil@d, noora, MASTER, yasermym, achachi98, Mohsen1001, Fariborz, CAPTAIN PILOT, Shahryar, nodet, AGeNiS1

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

توسط SadafG » يکشنبه 11 مرداد 1388 16:38

Mohammad 1985 نوشته است:واااااااااااااااااای !
این وای یه دلیل داره ! چون من فکر می کردم ایشون مذکر هستن ! بیشتر به این دلیل که خیلی کم پیدا میشن دخترانی که به این موضوع علاقه مند باشن !و مهمتر از اون اینه که من یه زمانی واقعا عاشق موضوعات مربوط به فضا بودم البته الانم هستم ولی نه به اون شدت ! یادمه بچه که بودم ( دوران دبستان و راهنمایی ) شبها ساعتها به آسمون نگاه می کردم خیلی دوست داشتم بدونم اون بالاها چه خبره ! هر چی برنامه علمی راجع به فضا و موضوعات مرتبط با اون تلوزیون نشون میداد نگاه میکردم  و هر چی کتاب راجع به اون به دستم میرسید میخوندم .
کارتون دژ فضایی رو کانال دو نشون میداد امکان نداشت نبینمش ! (کلاس پنجم بودم !) یادش بخیر چه دورانی بود .
اینقدر موضوع و این صندلی داغ برام جالب بود که یادم رفت سلام کنم !
سلام !
سلام

نام کاربری و آواتورم که کاملاً دخترونست، این شبهه از کجا ایجاد شده؟!  

دختران علاقه مند به این موضوعات شاید کم باشند ولی قطعاً خیلی کم نیستند.

1 چی شد به این موضوع علاقه مند شدید ؟

در جواب سوال میلاد جان توضیح دادم.

2 به نظر شما آیا تنها کره خاکی صاحب حیات هست ؟

حیات به معنی عامیانه و دارای تنوعی که روی کره زمین موجود هست ،نه. ولی به طور مثال در محیطهای مریخ مصنوعی  باکتری ، جلبک ، کپک ، گلسنگ قرار داده شدند و تعداد زیادیشون زنده موندند که این مسئله امید به حیات در نقاطی غیر از زمین رو افزایش میده.

3 آیا حیات هوشمند در سایرات دیگر وجود دارد ؟

بسیار دور از ذهن است ، البته در تئوری جهان های موازی به این مسئله هم پرداخته شده اما تا به حال به اثبات نرسیده.

4 عمر خورشید چقدره و چقدر ازش باقی مونده ؟

هیدروژن موجود در خورشید ابن تضمین رو میده نگرانی برای حدود 5میلیار دیگه نداشته باشیم. ولی بعد از این مدت بیشتر هیدروژنی که در هسته خورشید وجود داره گداخته میشه و به هلیوم تبدیل میشه. جاذبه باعث انقباض هسته میشه و درنتیجه فشار و دمای افزایش پیدا می کنه به این ترتیب هیدروژن شروع به سوختن در پوسته اطراف هسته خواهد کرد .انرژی حاصل از همجوشی هسته‌ای در پوسته ، باعث انبساط لایه‌های خارجی میشه وخورشید رو تبدیل تبدیل به یک غول سرخ می کنه، هلیوم هم به کربن و اکسیژن تبدیل میشن. به این ترتیب قطر خورشید حدود 150 برابر بزرگتر میشه . با افزایش حجم ، دمای سطح خورشید به کم کم کاهش پیدا می کنه و گازهای منبسط شده و داغ کم کم سرد میشن. رنگ خورشید نارنجی و سپس قرمز خواهد شد و بخاطر بزرگتر شدن سطح خورشید ، درخشندگیش هزار برابر میشه و نور بیشتری ساطع میکنه. سپس  100 میلیون سال به شکل یک غول سرخ خواهد بود و بعد  لایه‌های سست بیرونی از آن جدا خواهند شد. در انتها هم  خورشید به شکل یک کوتوله سفید درمیاد و به تدریج از بین خواهد رفت   

5 ستاره های نورتونی چیه ؟ تعریف کنید !

ستاره نوترونی حاصل آخرین انفجار های ابرنواخترهاست . الکترون ها به دلیل جاذبه زیاد روی پروتون ها سقوط می کنند ،به هم فشرده و نوترونها ایجاد میشن. ذرات باقیمونده اکثراً متشکل از نوترون ها هستند چون د ر فشار موجود تنها نوترونها باقی میمونن و دقیقاً به همین خطر هستش که نام آن این دسته از اجرام رو ستارگان نوترونی گذاشتن.

6 سیاه چاله رو به طور مختصر شرح بدید !

بنابر نظریه نسبیت عام سیاه‌ چاله‌ ناحیه‌ ای از فضاست که میدان گرانشی فوق العاده بزرگی داره بطوریکه هیچ چیز حتی نور نمی‌تونه از میدان گرانشیش فرار کنه.

7 نزدیکترین ستاره به خورشید کدومه و چقدر با ما فاصله داره ؟

نزدیکترین ستاره به خورشید، ستاره ی آلفای قنطورس هست که در واقع 3 ستاره نزدیک به هم هستن ، اولی تقریبا شبیه خورشید،دومی  کمی کم نورتر و سومی خیلی کم نور. ستاره ی کم نورتر که اسمش  پروکسیما قنطورس هست  دور دو ستاره ی دیگه می گرده و هر یک میلیون سال یک دور می زند.نور تابش شده ازخورشید، حدود 4 سال بعد به این مجموعه ستاره ها میرسه. این ستاره حدود 4.5 سال نوری از زمین فاصله داره.

8 ضد ماده چیست ؟

ضد‌ماده یا پاد ماده درست مثل ماده از ذراتی تشکیل شده با این تفاوت که اسمشون ضدذرات هست و با ذرات معمولی فرق دارند. در ضد ماده بار هسته منفی و بار ذرات مداری مثبت است که دقیقاً عکس ماده است.

9 جهان هستی چند بعدیه ؟

تا جایی که علم امروز به من اجازه تصور میده، حداکثر چهاربعد داره.

10 ابرنواختر چیه ؟

هنگامی که تمام سوخت هسته‌ای یک ستاره با جرم بیشتر از۱٫۴۴ جرم خورشید تموم بشه نیروی گرانش بشدت زیاد میشه  و ستاره منقبض میشه. دراین حالت چون داخل ستاره فشار کافی برای مقابله وجود نداره، فرومیریزه، برای وقوع یک انفجار ابرنواختری سرعت این فروریزش باید بسیار زیاد باشه. در نتیجه فشار ناشی از این انقباض روی هسته  الکترون ها و پروتون های مجزا به هم فشرده و ترکیب میشن و نوترون‌ها را به وجود میارن. سرانجام بخش بیرونی ستاره منفجر میشه و تبدیل به سحابی ابرنواختری خواهد شد.

11 کوتوله سفید چیه ؟

آخرين مرحله حيات بعضی از ستاره ها مرحله كوتوله سفيد است كه پس از تموم شدن منابع انرژي هسته‌ايي واردش میشن. یک ستاره در دوران پیری اگر از حد مشخصی بزرگتر باشه به سیاهچاله و اگر از این حد کوچکتر باشه تبدیل به کوتوله سفید میشه.

12 میدونی منطقه AAT 29 کجاست ؟

نه متأسفانه، نمی دونم

13 به نظرت کسانی که 13 میلیارد سال نوری با ما فاصله دارن دلشون برای ما تنگ میشه ؟

کسانی از ما 13 میلیلرد سال نوری! فاصله دارند که ما ازشون 13 میلیارد سال نوری فاصله داریم، حالا اگر دل من و شما برای اونها تنگ میشه، دل اونها هم %100 برای ما تنگ خواهد شد   

14 تلسکپ فضایی هابل هنوزم کار میکنه ؟

در ماه می 2009 تعمیرات اساسی روی اون انجام شد و گفته شد میتونه تا 8 سال دیگه هم کار کنه.

15 رابطه فیزیک و ستاره شناسی ؟

مستقیم

16 نظرت راجع به ناسا ؟

کمک شایانی به رفع کنجکاوی بشر میکنه.

17 ویجر یک الان کجاست ؟

همین الان رو نمی دونم ولی کاوشگر ویجر1 تا سال 2015 از منطقه تحت جاذبه خورشید خارج میشه و سفرش ادامه پیدا میکنه، ویجر 2 هم در سالهای آینده همین مسیر رو طی خواهد کرد.

18 تا حالا زمین رو از فاصله 6 میلیون کیلومتری دیدی ؟

خیر

19 و اما مهترین سوال !!!  نظرت راجع به گربه ها !!!!  :grin:

6 سالم که بود پدربزرگم تو خونشون یکسری تعمیرات داشتن، من توی حیاط یک لوله ی فلزی پیدا کرده بودم ، دیدم یک گربه بیحرکت کنار دیوار ایستاده، رفتم طرفش چند بار آروم با میله زدم تو سرش(آروم زدم به خدا ، فقط چون سرش سفت بود واسم جالب بود ) . مدتی بعد از اینکه ولش کردم اومد پشت شلوارمو گاز گرفت، منم از اونوقت از گربه می ترسم ولی ازش بدم نمیاد.

20 کارتون گربه های فضایی رو دیدی !!!

نه فکر نکنم دیده باشم

دیگه ببخشید سوالها زیاد شد ! جو گیر شدم !

خواهش می کنم، اختیار دارید. ممنونم از سوالاتون. تو امتحان کیهان شناسیم یادم نمیاد اینقدر سوال جواب داده باشم  
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه

JavadRadical, mahshid-banoo, yasermym, MASTER, Leila, naghme, Mohsen1001, Fariborz, noora, mohayer, Shahbaz, achachi98, Shahryar, Mil@d, CAPTAIN PILOT, SAMAN, Mahdi1944, AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
3322

تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 18:59

آرشيو سپاس: 13306 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » دوشنبه 12 مرداد 1388 00:53

خوب دیگه وارد راند اصلی عملیات والفجر داغ می شیم! گزارشها حاکی از تلفات سنگین طرفین نبرد و نیاز فوری به نیروهای کمکی است که حسب اخبار واصله الساعه خواهند رسید!

و اما سمپاشی و هجوم بیولوژیک به یه سری مسائل!

1.مرموزی دیگه!
2.خیلی دیگه فضولی میشه ولی خوب خواستی بگو نخواستی نگو ولی اگه نخواستی بگی رمزی بگو!(به نظرم سرخونه زندگی هنوز نرفتین و در شرایط موسوم به عقد به سر می برید!...الحدس الصحیح نصف الایمان)

3.علاقه مندی به سیاوش کاملا اجباری است..در غیر اینصورت مسیر صندلی خشن و سطح سوالات به شدت هجومی خواهد شد!
راستی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد لینک دانلود آهنگ جدید سیاوشبه نام طاقت بیار رفیق است که واقعا غوغا کرده و خیلی پیام و معنا توش نهفته است...گوش بده پیامی که از اهنگ میگیری رو برامون بگو!

6.نکاتی که در رابطه با دختر پسر گفتی 150 درصد تایید میشه! در یک مجمعی بودیم!!!ما پسرا کر کر خنده مان تو هوا بود ولی آنسو تر دختر خانمها یا مشغول جویدن ادامس و گرفتن قیافه بودند و یا در اعماق افکار خویش غرق! کلا فاز منفی میزنن! یک روش تروریستی هست که میگه اگه خواستین دختری رو از حالت عبوس و لایت خارج کنید در محوطه و شعاع 1 متری اش یک فروند موش یا سوسک یا مارمولک رها سازید!
7. یادتونه فک من شکسته بود! و تصاویر جذابی از ان در سنترال پخش گردید! سه ماه گذشته ولی جاش مونده!هرچی آناناس میخورم که بازسازی بشه باز عین مهر استانداردخطی به ابعاد 2 سانت در 2 میلی متر رو فک ما مونده!شما شکستگی سرتون کاملا ترمیم شده یا به رسم یادبود نشانی از ان باقی مانده است؟
8.همسرتون هم عضو سنترال هست؟ ومیشه بگید چطور با هم آشنا شدید؟
9.میگم این آواتوره با فتوشاپ اینجوری شده یا من کورنگی دارم فکر میکنم تا گوشش زیر آب است؟
10.گفتی تقریبا همه ایران را دیدی؟بدون سرچ در گوگ ل بگو جزایر لانگرهانس کجاست؟
11.میگم در صورت خدای نکرده محاصره توسط اراذل دوره گرد به چه تسلیحاتی مجهزی؟(فنون رزمی بلدی؟) اگه بلد نیستی روش من که همون ریختن یک مشت خاک توی شبکیه چشم مشارالیه است فراموش نشود!
12.ماشینت چیه و نهایت سرعت؟
13.حالا قلیان را تخفیف بده نگو تنفر!!(همون بگی بدم میاد و اهلش نیستم کافیه!) ولی در رابطه با سیگار بنده نیز با واژه تنفر موافقم!
14.صدف برای پیدا کردن مراورید استفاده میشود!(جمله ای که تکمیل نکردی--خیلی بی مزه بودم نه؟ )
15.شما اولین خانومی هستی که یاسر رو به مسائل ضدزنان محکوم نکرد!اینقدر بمباران شد که دیگه کوتاه اومده!و دیگه اصلا بحث جنسیتی و فمنیستی نمی کنه! من همیشه گفتم منطق بر تعصب پیروز است! همانطور که سامان در قضیه محدود شدن روابط دختر پسر به سلام علیک به شدت عقب نشینی کرد در اینجا نیز باید گفت یاسر باختی!بدجور هم باختی! در مجموع رفت و برگشت 10 بر صفر!
16.از اینکه به داداش خودتون لطف داشتین ممنون(به علت دهه شصتی بودن واژه برادر خواهر استعمال ان در صندلی داغ شرعا مکروه و از کلیه حضار عاجزانه تقاضامندیم آپدیت شوند )
17. جواب به سوالای من نیاز به فکر و وقت گذاشتن داره؟عجب! خودم بودم 15 دقیقه ای کار را تمام میکردم!
18.چون سامان در این صندلی اسکورت شما محسوب می شود بنده چند سیستم موشکی تقویتی روی سوالات نصب خواهم نمود تا ابتدا کلک سامان کنده شود!
19.همه یک حس خاصی نسبت به خلیج فارس دارند!کاملا بین ایرانیها ملموسه!یک جور غیرت ملی و ایراندوستی که در این خلیج تبلور پیدا کرده! شاید منی که فقط 50 کیلومتر باش فاصله دارم از شما کمتر قدرشون میدونم!
20.و اما شبهه دختر بودن شما! به ما پسرها حق بدهید که در فضای مجازی دیرباور باشیم!توضیح هم دادم چرا!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.خانواده تعصبی دارین یا دموکراتند و آزادی نسبی و مطلوب رو به فرزندانشون برای حق انتخاب(در هر زمینه ای) دادند؟
2.تا حالا فکر کردی چه کار میشه کرد تا کسانیکه در جایگاه خودشون نیستند و دارن به تو یا جامعه ضربه میزنن کنار بزنی تا شایسته تر از اون جاشو بگیره؟
3.همون حسی که من از دوقطبی بودن شدید جامعه در این اواخر دارم تو هم داری؟
4چرا دختران ایرانی در خرید لوازم آرایش در جهان رکورد دار هستند؟
5.نظرت درباره اخراج باند مسمیم از سایت؟(احتمال عدم پاسخگویی و پریدن به سوال بعد)
6.از مردایی که در رفتارشون خواص زنونه بروز میدن و یه جورایی اِوا هستند چه طور حسی بهت دست میده؟
7.اسم مورد علاقه برای بچه و شکل قیافه رویایی ازش که تو ذهنت هست؟
8.دوست داشتی پسر بودی؟
9.یک شعر بگو تا ما هم همراه خودت باهاش فضانوردی کنیم!
10.رابطه ات با جیبوتی و گامبیا و مغولستان و اریتره چطوره؟

--------------------------------------------------------

یک تله انفجاری رو به سلامت رد کن!

معتاد
نیروی انتظامی
حجاب
حزبل
شخصیتی
فشن
ماهواره
فیلترشکن
گله گوسفندان
مزاحم تلفنی
شلمچه
تهران
کرج!
گوهر دشت!
4راه طالقانی!
شهرک غرب
ولنجک!
پاسداران!
لواشکهای دربند(میخواااااااااااااااااام)
آبادانجلس سیتی
شیراز
کیش
شمال!
جومونگ!(پروردگارا...!سیمای ضرغامی را از شر مزخرفات کره جنوبی مصون بدار..الهی امین)
-----------------
اینم رفتار شناسی(ترجیحا پاسخها درونمایه طنز داشته باشه)

مادر
پدر
برادر
خواهر
فرزند
شوهر
-----------------------

و اما یک عملیات نظامی هم داشته باشیم!

صدف از خواب بیدار می شود!
صدف صبحانه می خورد!
صدف نهار میخورد!
صدف شام میخورد!
-------------------
صدف خرید وسیع انجام میدهد!
صدف برای گریه کردن تلاش گسترده ای میکند!
صدف بی اختیار میخندد!
صدف لیز میخورد!
صدف گرمش می شود!
صدف در تلاش است تا تلاش کند!
صدف تنبل می شود!
صدف حواس پرت می شود!
صدف صدف همیشگی نیست!
صدف انرژی + میدهد!
صدف انرژی منفی میدهد!
صدف سکوت میکند!
صدف پستی خنده اور می بیند!
صدف پستی شدید العجیب می بیند و در درک مطلبش می ماند!
صدف به فرد در حال پررو شدن تذکر میدهد!
فرد در حال پررو شدن از رو نمی رود!
صدف و 30 درجه برودت هوا!
صدف و 60 درجه حرارت!
صدف ودفاع از حقوق زنان طبق کنوانسیون رفع تبعیض!
صدف و موتور سواری
صدف و تریلی سواری
صدف و کم اوردن در بحث!
صدف و حضور به تنهایی در محلی تاریک و پراز صداهای ترسناک!
صدف و نصف شب در قبرستان!
صدف و مگس!
صدف و موش!
صدف و مارمولک!
صدف و سوسک!
صدف و مسافر کشی!
صدف و رژیم غذایی
صدف و صبح 23 خرداد!
صدف و ندا!
صدف و ترانه موسوی!
صدف و داشتن توانایی بالار رفتن از درخت یا دیوار؟آیا؟
صدف و احاله پرونده میلاد به یک روانشناس خبره جهت بررسی شدت تنوع و پریشان محوری در سوالات مطروحه!
صدف و پشیمان شدن از حضور در این بحث!
صدف در این لحظه پاسخ به سوالات را به پایان میرساند و میگه آخیش تموم شد!

سری بعد حمله نهایی با تمام قوا!
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
naghme, SAMAN, noora, nodet, Fariborz, achachi98, JavadRadical, mahshid-banoo, M.Abooali, SadafG, MASTER, CAPTAIN PILOT, yasermym, Mohsen1001, AGeNiS1, Mahdi1944, Shahryar

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

توسط SadafG » دوشنبه 12 مرداد 1388 14:32

Mil@d نوشته است:خوب دیگه وارد راند اصلی عملیات والفجر داغ می شیم! گزارشها حاکی از تلفات سنگین طرفین نبرد و نیاز فوری به نیروهای کمکی است که حسب اخبار واصله الساعه خواهند رسید!

و اما سمپاشی و هجوم بیولوژیک به یه سری مسائل!

1.مرموزی دیگه!

2.خیلی دیگه فضولی میشه ولی خوب خواستی بگو نخواستی نگو ولی اگه نخواستی بگی رمزی بگو!(به نظرم سرخونه زندگی هنوز نرفتین و در شرایط موسوم به عقد به سر می برید!...الحدس الصحیح نصف الایمان)

خواهش می کنم.حدستون درسته، منم می تونم حدس بزنم از کدوم جواب این موضوع رو متوجه شدید

3.علاقه مندی به سیاوش کاملا اجباری است..در غیر اینصورت مسیر صندلی خشن و سطح سوالات به شدت هجومی خواهد شد!
راستی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد لینک دانلود آهنگ جدید سیاوشبه نام طاقت بیار رفیق است که واقعا غوغا کرده و خیلی پیام و معنا توش نهفته است...گوش بده پیامی که از اهنگ میگیری رو برامون بگو!

این زمزمه تو گوشمه، فردا پر از آزادیه

6.نکاتی که در رابطه با دختر پسر گفتی 150 درصد تایید میشه! در یک مجمعی بودیم!!!ما پسرا کر کر خنده مان تو هوا بود ولی آنسو تر دختر خانمها یا مشغول جویدن ادامس و گرفتن قیافه بودند و یا در اعماق افکار خویش غرق! کلا فاز منفی میزنن! یک روش تروریستی هست که میگه اگه خواستین دختری رو از حالت عبوس و لایت خارج کنید در محوطه و شعاع 1 متری اش یک فروند موش یا سوسک یا مارمولک رها سازید!

اگر همین عملیات رو روی یک پسر هم پیاده کنید( کاملاً پیش بینی نشده و ناگهانی) واکنش مشابهی رو می بینید، فقط در مورد دخترها این واکنش شدیدتره    به هر حال اگر قرار بر این بود هر دو رفتار و اخلاق مشابه داشته باشند که دنیا بی معنی می شد

7. یادتونه فک من شکسته بود! و تصاویر جذابی از ان در سنترال پخش گردید! سه ماه گذشته ولی جاش مونده!هرچی آناناس میخورم که بازسازی بشه باز عین مهر استانداردخطی به ابعاد 2 سانت در 2 میلی متر رو فک ما مونده!شما شکستگی سرتون کاملا ترمیم شده یا به رسم یادبود نشانی از ان باقی مانده است؟

امیدوارم هرچه زودتر اثرش از بین بره و ترمیم بشه.
نشانه مشخصی که دیده بشه که نه ولی وقتی در اون نقطه موهام مدتی در خلاف جهت رویش بمونه، احساس درد می کنم

8.همسرتون هم عضو سنترال هست؟ ومیشه بگید چطور با هم آشنا شدید؟

به توصیه من عضو شدن،ولی وقتشون اجازه نمی ده زیاد فعال باشن. شاگردشون بودم که آشنا شدیم، این آشنایی 4سال ادامه داشت و بعد عقد کردیم.

9.میگم این آواتوره با فتوشاپ اینجوری شده یا من کورنگی دارم فکر میکنم تا گوشش زیر آب است؟

نه، واقعاً فقط قسمت صورت بیرون از آب قرار داره.

10.گفتی تقریبا همه ایران را دیدی؟بدون سرچ در گوگ ل بگو جزایر لانگرهانس کجاست؟

اولاً که در نگاه اول اگه قرار باشه به اشتباه بیفتم، اصلاً به این اسم نمیاد که محلی در ایران باشه. ثانیاً این کلک قدیمی شده، جزایر لانگرهانس مجموعه مولکولهایی در لوزالمعده هستند که انسولین ترشح می کنند.

11.میگم در صورت خدای نکرده محاصره توسط اراذل دوره گرد به چه تسلیحاتی مجهزی؟(فنون رزمی بلدی؟) اگه بلد نیستی روش من که همون ریختن یک مشت خاک توی شبکیه چشم مشارالیه است فراموش نشود!

نه اصلاً بلد نیستم، توصیه شما رو فراموش نمی کنم.

12.ماشینت چیه و نهایت سرعت؟

ماشینم پرایده که جرأت نمی کنم بیشتر از 80 باهاش برم،فقط هم توی شهر باهاش رانندگی می کنم. ولی با یک ماشین امن 140 تا هم رفتم

13.حالا قلیان را تخفیف بده نگو تنفر!!(همون بگی بدم میاد و اهلش نیستم کافیه!) ولی در رابطه با سیگار بنده نیز با واژه تنفر موافقم!

چشم

14.صدف برای پیدا کردن مراورید استفاده میشود!(جمله ای که تکمیل نکردی--خیلی بی مزه بودم نه؟ )

نه اصلاً.

15.شما اولین خانومی هستی که یاسر رو به مسائل ضدزنان محکوم نکرد!اینقدر بمباران شد که دیگه کوتاه اومده!و دیگه اصلا بحث جنسیتی و فمنیستی نمی کنه! من همیشه گفتم منطق بر تعصب پیروز است! همانطور که سامان در قضیه محدود شدن روابط دختر پسر به سلام علیک به شدت عقب نشینی کرد در اینجا نیز باید گفت یاسر باختی!بدجور هم باختی! در مجموع رفت و برگشت 10 بر صفر!

16.از اینکه به داداش خودتون لطف داشتین ممنون(به علت دهه شصتی بودن واژه برادر خواهر استعمال ان در صندلی داغ شرعا مکروه و از کلیه حضار عاجزانه تقاضامندیم آپدیت شوند )

17. جواب به سوالای من نیاز به فکر و وقت گذاشتن داره؟عجب! خودم بودم 15 دقیقه ای کار را تمام میکردم!

شما حرفه ای شدین آخه

18.چون سامان در این صندلی اسکورت شما محسوب می شود بنده چند سیستم موشکی تقویتی روی سوالات نصب خواهم نمود تا ابتدا کلک سامان کنده شود!

یک دوست خوب پیدا شد از من ناشناس ساکت مرموز کم طرفدار حمایت کنه، حالا یک کاری کنید پشیمون بشه بنده خدا

19.همه یک حس خاصی نسبت به خلیج فارس دارند!کاملا بین ایرانیها ملموسه!یک جور غیرت ملی و ایراندوستی که در این خلیج تبلور پیدا کرده! شاید منی که فقط 50 کیلومتر باش فاصله دارم از شما کمتر قدرشون میدونم!

آدم تا چیزی رو داره قدرش رو نمی دونه، ولی تا به خطر بیفته حسی توش زنده میشه که حاضر به خاطرش از خیلی چیزها بگذره.

20.و اما شبهه دختر بودن شما! به ما پسرها حق بدهید که در فضای مجازی دیرباور باشیم!توضیح هم دادم چرا!

شما پسرها مگه همتون تجربه شیطنتهایی که فرمودین، دارید، که اینقدر بدبین شدین؟؟؟؟؟!!!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.خانواده تعصبی دارین یا دموکراتند و آزادی نسبی و مطلوب رو به فرزندانشون برای حق انتخاب(در هر زمینه ای) دادند؟

همیشه نظر خودشون رو گفتن ولی هیچوقت تحمیل نکردن و انتخاب همیشه به عهده خودمون بوده. بد و خوب رو نشونمون دادن ولی تشخیص در هر زمینه بر گردن خودمون بوده. و خدارو شکر می کنم که تونستم با کمکشون خودم راهم رو پیدا کنم.

2.تا حالا فکر کردی چه کار میشه کرد تا کسانیکه در جایگاه خودشون نیستند و دارن به تو یا جامعه ضربه میزنن کنار بزنی تا شایسته تر از اون جاشو بگیره؟

فکر کردن %40 و عمل کردن %60 قضیست. وقتی قدرت و اجازه عمل وجود نداشته باشه، فقط یک رویا برای آدم باقی میمونه!

3.همون حسی که من از دوقطبی بودن شدید جامعه در این اواخر دارم تو هم داری؟

بله متأسفانه!

4چرا دختران ایرانی در خرید لوازم آرایش در جهان رکورد دار هستند؟

در کشورهای پیشرفته آرایش مخصوص کسانیه که سنشون بالا رفته و زیبایی طبیعی خودشون رو از دست دادن، ولی تو ایران یک دختر 15 ساله که هیچ اعتمادی به جوانی و زیبایی خودش نداره به حدی آرایش می کنه که تنها دلیل جلب توجه اطرافیان به صورتش، زنندگی و رنگارنگی اون میشه و نه زیباییش، درحالی که زنان مسن به خاطر خجالت و ... از آرایش گریزانند، یعنی کاملاً برعکس! در یک گروه از دختران کافیه یک نفر شروع کنه ، مثل یک مریضی مسری شیوع پیدا می کنه و تقریباً همه رو(کسانی که از اعتماد به نفس پایین رنج میبرن) گرفتار می کنه، اینطوریه که یک معضل اجتماعی به وجود میاد!

5.نظرت درباره اخراج باند مسمیم از سایت؟(احتمال عدم پاسخگویی و پریدن به سوال بعد)

6.از مردایی که در رفتارشون خواص زنونه بروز میدن و یه جورایی اِوا هستند چه طور حسی بهت دست میده؟

اولش که می بینم خندم می گیره، بعدشم هم بدم میاد و هم دلم میسوزه!

7.اسم مورد علاقه برای بچه و شکل قیافه رویایی ازش که تو ذهنت هست؟

دختر باران و اگر پسر باشه آبان. تا حالا به قیافه فکر نکردم

8.دوست داشتی پسر بودی؟

نه اصلاً!

9.یک شعر بگو تا ما هم همراه خودت باهاش فضانوردی کنیم!

دیری ست که از دشنه و دشنام به دورم
من ماهی خو کرده به این تنگ بلورم

از دوستی دشمن و از دشمنی دوست
گهواره ی لذت شده چون ذلت گورم

پرورده ی نازم؛ چه نیازم به پری ها؟
حالا که خود ماه در افتاده به تورم

پیشانی ات ای دوست جهان تاب تر از پیش
آیینه ی مصداقم و وابسته ی نورم

نه غوره، نه انگور! شرابم بکن ای عشق!
یا بی نمکم این همه یا آن همه شورم

ای آینه! هم صحبت من باش که دیری ست
بی سنگ صبور است دل تنگ صبورم

(علیرضا بدیع)

10.رابطه ات با جیبوتی و گامبیا و مغولستان و اریتره چطوره؟

خوبه سلام میرسونه

--------------------------------------------------------

یک تله انفجاری رو به سلامت رد کن!

معتاد

افسوس

نیروی انتظامی

حمایت، حمایت

حجاب

مسلماً چیزی که الان عرف جامعه ماست، نیست!

حزبل

نظری ندارم!

شخصیتی

فشن

یاد موهای سیخ سیخی میفتم

ماهواره

لازم است اما کافی نیست!

ف_*ل_ن*__رشکن

استفاده می کنم

گله گوسفندان

کمکی برای بی خوابی شبانه!

مزاحم تلفنی

بیکار

شلمچه

کربلای ایران

تهران

ترافیک،ترافیک،ترافیک

کرج!

ایران کوچک!

گوهر دشت!

همیشـــــــــه شلوغ

4راه طالقانی!

قلب پزشکی کرج

شهرک غرب

یکی از محله های منطقه 2

ولنجک!

سربالایی و سرپایینی

پاسداران!

برج سفید

لواشکهای دربند(میخواااااااااااااااااام)

تـــــــــــــــــــــــرش ترش ترش  

آبادانجلس سیتی

گرم و خاکی

شیراز

مردمی با یک دنیا مهربونی

کیش

جت اسکی و یک عالمه خرید

شمال!

بی نهایت زیبا، آروم و روح نواز

جومونگ!(پروردگارا...!سیمای ضرغامی را از شر مزخرفات کره جنوبی مصون بدار..الهی امین)

آمــــــــــــــین

-----------------
اینم رفتار شناسی(ترجیحا پاسخها درونمایه طنز داشته باشه)

با هیچکدوم این کلمه ها شوخیم نمیاد

مادر بی اندازه دوستش دارم و بهش وابسته ام.
پدر  یک مشاور خوب و فوق العاده باهوش،مهربان و قابل احترام.
برادر 3 تا ازش دارم
خواهر متأسفانه یا خوشبختانه ندارم.
فرزند صالح گلیست از گلهای بهشت
شوهر خوبش،خوبه

-----------------------

و اما یک عملیات نظامی هم داشته باشیم!

صدف از خواب بیدار می شود!

قبل از هر کاری کامپیوترشو روشن می کنه.

صدف صبحانه می خورد!

صدف نهار میخورد!

صدف شام میخورد!

خب بخورد

-------------------
صدف خرید وسیع انجام میدهد!

وقتی میره کیش

صدف برای گریه کردن تلاش گسترده ای میکند!

اصلاً به تلاش گسترده احتیاج نداره!

صدف بی اختیار میخندد!

به چی؟

صدف لیز میخورد!

پیش اومده!

صدف گرمش می شود!

کم پیش میاد چون خیلی سرماییه!

صدف در تلاش است تا تلاش کند!

به چیزی که میخواد برسه

صدف تنبل می شود!

زیاد پیش میاد

صدف حواس پرت می شود!

مـــــــــــــامـــــــــــــــــــــــــــــان کیف منو ندیدی؟؟؟

صدف صدف همیشگی نیست!

زیاد پیش میاد

صدف انرژی + میدهد!

فقط وقتی خیلی سرحال باشه!

صدف انرژی منفی میدهد!

وقتی بخواد کسی رو از کاری پشیمون کنه!

صدف سکوت میکند!

اکثر اوقات

صدف پستی خنده اور می بیند!

می خندد، اینجوری

صدف پستی شدید العجیب می بیند و در درک مطلبش می ماند!

به هر حال پیش میاد

صدف به فرد در حال پررو شدن تذکر میدهد!

یک بار اینکارو کردم

فرد در حال پررو شدن از رو نمی رود!

چرا، می رود

صدف و 30 درجه برودت هوا!

هرچی دم دستش بیاد روهم روهم تنش می کنه،جوراب پشمی می پوشه،یک پتو می پیچه دورش، میشینه توی شومینه

صدف و 60 درجه حرارت!

1ساعت یک بار پاهاشو میشوره چون خیلــــــــــــی اثر داره، امتحان کنید مشتری میشید

صدف ودفاع از حقوق زنان طبق کنوانسیون رفع تبعیض!

اگر تبعیض آشکار ببینم شمشیرو از رو می بندم

صدف و موتور سواری

تا حالا تجربه نکردم

صدف و تریلی سواری

اصلاً با ابعاد من سازگار نیست

صدف و کم اوردن در بحث!

اگر بدونم راجع به چیزی اطلاعات ندارم اصلاً  بحث رو شروع نمی کنم!

صدف و حضور به تنهایی در محلی تاریک و پراز صداهای ترسناک!

صداش از ترس در نمیاد

صدف و نصف شب در قبرستان!

صدف و مگس!

غیر قابل تحمل

صدف و موش!
صدف و مارمولک!
صدف و سوسک!

از هرسه به یک اندازه بدم میاد و انزجار دارم

صدف و مسافر کشی!

صدف و رژیم غذایی

وقتی مریض میشم مجبورم رعایت کنم

صدف و صبح 23 خرداد!

این شکلی بود

صدف و ندا!

هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه

صدف و ترانه موسوی!

نهایت جنایت در حق یک انسان بیگناه

صدف و داشتن توانایی بالا رفتن از درخت یا دیوار؟آیا؟

درخت و دیوار رو امتحان نکردم ولی از در خونمون می تونم بالا برم

صدف و احاله پرونده میلاد به یک روانشناس خبره جهت بررسی شدت تنوع و پریشان محوری در سوالات مطروحه!

فعلاً که دلیلی برای این کار نمی بینم

صدف و پشیمان شدن از حضور در این بحث!

نه اصلاً

صدف در این لحظه پاسخ به سوالات را به پایان میرساند و میگه آخیش تموم شد!

آخــــــــــــــــــــــــــــــیش، تموم شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

سری بعد حمله نهایی با تمام قوا!

از سوالاتتون ممنونم
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه

mohayer, Mil@d, Fariborz, Mahdi1944, SAMAN, M.Abooali, naghme, Shahryar, CAPTAIN PILOT, noora, yasermym, AGeNiS1, mahshid-banoo, MASTER, achachi98, Mohsen1001

Major II

Major II

no avatar
134

تاريخ عضويت

يکشنبه 26 خرداد 1387 22:39

آرشيو سپاس: 415 مرتبه در 80 پست

توسط nodet » دوشنبه 12 مرداد 1388 15:46

سلام دوستان... :razz:

به به صدف جان احوال شما؟؟ :D

چند سوال برای آشنایی هر چه بیشتر با شما خانم عزیز و فعال سی سی... :-o

1-صدف جان!هنر زندگی کردن را آموخته اید؟اگر آموخته اید از چه کسی و چگونه؟  :razz:
2- آیا تاکنون احساسی مبنی بر رسیدن به اخر خط را داشته اید؟؟ چگونه براین احساس غلبه کردید؟؟
3-اگه پدر و مادرتون دوست نداشته باشند شما یه کاری رو انجام بدید ولی شما خیلی اصرار بر انجامش داشته باشید چکار میکنید ؟؟
4-بزرگترین لذت و سرگرمی ات در زندگی چیست؟
5-در وجود هر یک از ما ویژگی هایی اعم از مثبت و منفی یافت میشود، خصلت های خوبی که در وجود ما(کار بران سی سی )میبینی(اگر میبینی)که می انگاری خود فاقد آنی و آرزوی داشتنش را در سر میپرورانی را نام ببر؟؟اگر مایل هستی نام کاربر هارا بگو...
6-ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟
7-به نظرتون دوست یعنی چی؟ یه دوست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟
8-خیلی ها دوستی‌ میکنند چون یه منفعتی از این دوستی می‌برند، هر چند نمیشود کتمان کرد که ما دوستیم تا چیزی از دوستمون بدست بیاریم (مادی یا معنوی) شما چقدر این موضوع رو در انتخاب دوست دخیل کردید؟
9-فکر میکنید چقدر اطلاعات عمومی تان خوب و پر بار است ؟؟و اگر چنین است بیشتر از کجا به دست آوردید؟؟
10-یه وقت هایی که واقعا حوصله ات به قول معروف سر میره چکار میکنید؟ زیرشو کم میکنید؟  :grin:
11-بیشتر تو کدوم انجمن ها فعالیت دارید؟؟
12-با سایت "هوپا" آشنایی دارید؟؟
13-چرا اکثرا  نفره اول رشته ریاضی پسره  / همیشه هم نفره اوله انسانی دختره ؟؟
14-  چی میشود كه به یه نفر میگیم دیوونه!؟
15-نظرت نسبت به یک وصیت نامه ای  که مادری برای دختر عزیزش نوشته است چیست؟؟
16-چه سنی رو برا ازدواج مناسب میدونید؟؟
17-اگه یه روزی بهتون بگویند همسرتون ازدواج مجدد انجام داده چکار میکنید؟؟  :-)
18-اگر بخواهیم شکنجه ات بدهیم چه راهی پیشنهاد میدهید؟؟
19-آیا چرا و چگونه من به شعر علاقه مندم؟؟ :grin:
20- یک جمله طنز، یک بیت شعر خاطره انگیز، یک جمله رمانتیک جدی، یک جمله رمانتیک طنز، یک گلایه و...... :razz:

-------------------------------
موفق و سرزنده باشی دوست عزیز.... :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nodet تشکر کرده اند:
AGeNiS1, mahshid-banoo, achachi98, Mahdi1944, SadafG, SAMAN, Mil@d, Shahryar, Mohsen1001, naghme, Fariborz, noora

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3103

تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 17:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » دوشنبه 12 مرداد 1388 15:56

سلام مجددی دیگر به گرمای 40 درجه!

18.چون سامان در این صندلی اسکورت شما محسوب می شود بنده چند سیستم موشکیتقویتی روی سوالات نصب خواهم نمود تا ابتدا کلک سامان کنده شود!
یک دوست خوب پیدا شد از من ناشناس ساکت مرموز کم طرفدار حمایت کنه، حالا یک کاری کنید پشیمون بشه بنده خدا

میلاد در خواب بیند خیال باطل تا آخرش هستم!

همانطور که سامان در قضیه محدود شدن روابط دختر پسر به سلام علیک به شدتعقب نشینی کرد در اینجا نیز باید گفت یاسر باختی!بدجور هم باختی! در مجموعرفت و برگشت 10 بر صفر!

طرف میگفت آقا پول رو خوردمش یه آبم روش!! اون یکی میگفت بالاخره ما که جوابمونو نگرفتیم!

اتفاقا داش میلاد بهتر  شما و آقا محمد حواستونو بیشتر جمع کنید! چون چند شب پیش با آقا یاسر یه مانور مشترک بزرگ برگزار کردیم!

5.نظرت درباره اخراج باند مسمیم از سایت؟

اینو با کد نوشتی؟ رمز گشایی اش کردم( البته اگه منفجر نشه)

.از اینکه به داداش خودتون لطف داشتین ممنون(به علت دهه شصتی بودن واژهبرادر خواهر استعمال ان در صندلی داغ شرعا مکروه و از کلیه حضار عاجزانهتقاضامندیم آپدیت شوند.

please don't see invidious, we are united  and  more than any thing we are real  friends as if is near brother and sister at this site because  this here is my home

راستی : داش میلاد, قبل از اینکه  سیستم موشکی تو راه بندازی رادارشو زدیم!!

میگی نه ببین این یعنی شلیک موشک اسکورت:

سنترالی های جوان*** علیه دود و قلیان

یواش یواش باید بند و بساط قیلون رو از نخلستونا جمع کنی!

1- تفاوت غرور با حجب و حیا در چی می بینید؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟ چطور میشه این دو رو تشخیص داد؟

2- ترسناک ترین و یا عجیب ترین یا شیرین ترین خوابی که دیده اید چی بوده؟ اگر هر سه نوع خواب رو دیدید تعریف مختصری کنید.

3- آیا تا به حال در خواستی از ائمه معصوم (ع) داشته اید که از جانب ایشان (بواسطه نزدیکی ایشان به خداوند بزرگ)  اجابت شود؟

4- نظرتون راجع به عکس زیر :

کلیک کنید

من 4 تای سوال دیگه دارم. گذاشتم برا وقت دیگه شاید دوباره حمله ایی صورت گرفت.

ارادتمند همه دوستان عزیزم
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
AGeNiS1, achachi98, SadafG, Shahryar, yasermym, Mil@d, Mahdi1944, naghme, Mohsen1001, noora, Fariborz, mahshid-banoo

Major

Major

no avatar
334

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1387 11:49

آرشيو سپاس: 556 مرتبه در 81 پست

توسط fereshteh blue » دوشنبه 12 مرداد 1388 17:05

سلاااااااااااااااااام
خوب از اون جايي كه نه ايشون من را مي شناسه و نه ايشون اوشون ( همون من ايشون !!) را خوب يه چندتايي سوال هم من بپرسم

1 شنيديد كه مي گن همه ي آدما يه ستاره دارن (بيشتر به بچه ها مي گن!!) اگر روزي قرار باشه ستاره اي براي خودت انتخاب كني ستاره ي پر نور را انتخاب مي كني يا اون ستاره كوچولو و كم نور را ؟

2 يادتون اولين گناهي كه كرديد چي بود؟

3 بزرگترين اشتباهي كه كرديد چي؟

4 احتمالاً مدرسه مي رفتيد خيلي آروم بوديد هيچ وقت شيطنت نكرديد؟( يه دوستي مي گفت دختر اگر شيطنت نكنه خيلي بده !!)

5 از نظر شما گريه كردن نشونه ي ضعف؟

6 اگر روزي احساس كنيد بزرگترين مشكل دنيا را داريد به چه كسي اعتماد مي كنيد؟

7 دوست داريد ميزبان چه كساني باشيد؟

8 به آدم هاي مجازي اعتماد مي كنيد؟

واي كه چقده مهربونم ! سوال كم پرسيدم زياد اذيت نشين
خوب صدف جان كه من را نمي شناسه بايد بگم ديگه !!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fereshteh blue تشکر کرده اند:
AGeNiS1, achachi98, SadafG, Mil@d, yasermym, naghme, SAMAN, Mahdi1944, Mohsen1001, noora, Fariborz, mahshid-banoo

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

توسط SadafG » دوشنبه 12 مرداد 1388 20:06

nodet نوشته است:سلام دوستان... :razz:

سلام

به به صدف جان احوال شما؟؟ :D

خوبم،مرسی

چند سوال برای آشنایی هر چه بیشتر با شما خانم عزیز و فعال سی سی... :-o

1-صدف جان!هنر زندگی کردن را آموخته اید؟اگر آموخته اید از چه کسی و چگونه؟  

اینکه چقدر در یادگیری و در عمل موفق بودم رو نمی دونم ولی سعی خودم رو کردم ، الگوم هم همیشه مادرم بودن ، با حرفها ، رفتار و نحوه عملکردشون در موارد مختلف بزرگترین درسهارو بهم دادن.

2- آیا تاکنون احساسی مبنی بر رسیدن به اخر خط را داشته اید؟؟ چگونه براین احساس غلبه کردید؟؟

کاملاً آخر خط نه، ولی واسم پیش اومده که احساس پوچی کنم که طولانی نبوده. نمیشه گفت غلبه کردم، بعد از مدتی حال و هوام عوض شده و برای خودم موضوع رو حل کردم.

3-اگه پدر و مادرتون دوست نداشته باشند شما یه کاری رو انجام بدید ولی شما خیلی اصرار بر انجامش داشته باشید چکار میکنید ؟؟

دلایلی که دارم واسشون توضیح میدم و سعی می کنم قانعشون کنم بعد جوابهاشون رو میشنوم، اگر منطقی باشه قطعاً می پذیرم.

4-بزرگترین لذت و سرگرمی ات در زندگی چیست؟

سفر کردن با ماشین

5-در وجود هر یک از ما ویژگی هایی اعم از مثبت و منفی یافت میشود، خصلت های خوبی که در وجود ما(کار بران سی سی )میبینی(اگر میبینی)که می انگاری خود فاقد آنی و آرزوی داشتنش را در سر میپرورانی را نام ببر؟؟اگر مایل هستی نام کاربر هارا بگو...

تعدادشون کم نیست. آرزو داشتم مثل جناب Mahdi1944  و Shahryar گرامی با پشتکار و معلومات، مثل SAMAN عزیز بامحبت و بی ریا، مثل جناب mohayer دوست عزیز و محترمم دانا و خاضع ،مثل ساسان گرامی فروتن و دلسوز ، مثل میلاد عزیز سرزنده و مثل خیلی دوستان خوب دیگه باشم.  صفات خوب و مثبت زیادی در هر یک از کاربران زحمتکش این انجمن وجود داره ، فقط به خاطر اینکه با این عزیزان آشنایی بیشتری دارم اسامیشون رو ذکر کردم و به آشنایی با تک تک این دوستان افتخار می کنم.

6-ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟

بله، شنا ، بدمینتون و تنیس. علاوه این 3 ورزش موج سواری رو خیلی دوست دارم و از بوکس بدم میاد.

7-به نظرتون دوست یعنی چی؟ یه دوست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟

دوست واقعی کسیه که نفعی رو در رابطه دنبال نکنه، بشه در هر شرایطی بهش اعتماد کرد. به نظر من یک دوست خوب میتونه از هر فامیلی به آدم نزدیکتر باشه. خیلی وقتها دلمون از چیزی می گیره که نمی تونیم حتی با نزدیکترین فرد فامیل درد دل کنیم ولی دوست واقعی همیشه قابل اعتماد هست.

8-خیلی ها دوستی‌ میکنند چون یه منفعتی از این دوستی می‌برند، هر چند نمیشود کتمان کرد که ما دوستیم تا چیزی از دوستمون بدست بیاریم (مادی یا معنوی) شما چقدر این موضوع رو در انتخاب دوست دخیل کردید؟

به هر حال هدف از ایجاد دوستی برطرف کردن یک نیاز معنویه و این نیاز به شرطی برطرف میشه که انتخاب صحیح باشه. من هم از این قاعده مستثنا نیستم. تعداد دوستانم خیلی زیادن ولی فقط یکی از اونهاست که خیلی بهم نزدیکه. همین دلایل و احساس نیاز هم باعث این انتخاب و نزدیکیمون شد.

9-فکر میکنید چقدر اطلاعات عمومی تان خوب و پر بار است ؟؟و اگر چنین است بیشتر از کجا به دست آوردید؟؟

اطلاعات عمومی خوب یعنی در هر زمینه ای اطلاعات نسبی داشته باشیم. من اینطور نیستم ولی راجع به مواردی که بهشون علاقه دارم و مسائل روز ، مجلات مختلف، روزنامه، کتاب و سایتهای مختلف رو درحدی که وقتم بهم اجازه میده مرور می کنم.

10-یه وقت هایی که واقعا حوصله ات به قول معروف سر میره چکار میکنید؟ زیرشو کم میکنید؟  :grin:

اول زیرشو کم می کنم بعد میشینم پای کامپیوتر

11-بیشتر تو کدوم انجمن ها فعالیت دارید؟؟

فقط در همین انجمن.

12-با سایت "هوپا" آشنایی دارید؟؟

بله. ولی به نظر من این سایت مثل سابق فعال نیست . قبلاً می شد خیلی از اخبار و مقالات جدید رو در این سایت مطالعه کرد ولی جدیداً خیلی کم بروزرسانی میشه.

13-چرا اکثرا  نفره اول رشته ریاضی پسره  / همیشه هم نفره اوله انسانی دختره ؟؟

اکثر پسران در درسهایی مثل ریاضیات و فیزیک که قدرت تحلیل رو می طلبه قویتر و در حفظیات ضعیفتر از دختران هستند در واقع تمایلی به صرف وقت زیاد براش ندارن. برادر من در دوران کنکورشون دوستی داشتن که بدون اینکه لازم باشه مسئله رو روی کاغذ بنویسن، صرفاً با شنیدن بعد از چند لحظه حلش می کردن ولی هیچوقت حاضر نبودن لای کتابهای ادبیات و ... رو باز کنن همین هم باعث شد رتبه ای که میشد تک رقمی بشه، به 200 تبدیل بشه! از نظر من علت همین موضوعه.

14-  چی میشود كه به یه نفر میگیم دیوونه!؟

وقتی خلاف عرف جامعه رفتار میکنه!

15-نظرت نسبت به یک وصیت نامه ای  که مادری برای دختر عزیزش نوشته است چیست؟؟

حتماً سرشار از دلسوزی ، نصیحت و دعای خیر خواهد بود.

16-چه سنی رو برا ازدواج مناسب میدونید؟؟

نمیشه به یک عدد یا محدوده سنی خاص اکتفا کرد. شخص باید احساس کنه به یک همراه همیشگی احتیاج داره و به اندازه ای از رشد عقلی رسیده که درک کنه این همراه یک همزاد نیست و آدمی با یک فرهنگ، شخصیت،طرز فکر متفاوته که باید بهش احترام بگذاره و توانایی اداره یک زندگی رو داشته باشه.

17-اگه یه روزی بهتون بگویند همسرتون ازدواج مجدد انجام داده چکار میکنید؟؟  :-)

اگه بگم با شناختی که از روحیاتش در این چند سال داشتم چنین چیزی خیلی دور از ذهنه ممکنه بگید تازه اولشه و الان برای قضاوت زوده ولی من به انتخاب ،تشخیص و شناختم ایمان دارم.

18-اگر بخواهیم شکنجه ات بدهیم چه راهی پیشنهاد میدهید؟؟

قلقلک

19-آیا چرا و چگونه من به شعر علاقه مندم؟؟

چون در بحث مشاعره حضور فعال دارید

20- یک جمله طنز، یک بیت شعر خاطره انگیز، یک جمله رمانتیک جدی، یک جمله رمانتیک طنز، یک گلایه و...... :razz:

شما وقتی تبسم میکنید ، جامه انسانیت میپوشید.( انیشتن) .
سخن دروغ مانند برف است،که هر چه آن را بغلطانی ، بزرگتر میشود.

-------------------------------
موفق و سرزنده باشی دوست عزیز.... :razz:  :razz:

من هم برای شما آرزوی دنیایی پراز شادی و سرشار از موفقیت دارم دوست گلم و بابت سوالاتتون تشکر می کنم
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه

Mil@d, Mohsen1001, nodet, achachi98, Mahdi1944, Fariborz, SAMAN, CAPTAIN PILOT, yasermym, AGeNiS1, mohayer

بعدي