چگونه نرم.افزار ساخته خودتان را بر روی فروشگاه Samsung Apps

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

چگونه نرم.افزار ساخته خودتان را بر روی فروشگاه Samsung Apps

پست توسط a_gadget » یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 10:50 am

تصویر

آیا شما هم عضو یکی از تیم.هایی هستید که در «مسابقات برنامه.نویسی دانشجویی بادا» (Bada Student Developer Challenge) شرکت کرده.اند؟ پس این فرصت را پیدا کرده.اید که نرم.افزار خودتان را بر روی فروشگاه Samsung Apps قرار دهید! برای اینکه در این کار به شما کمکی کرده باشیم، در ادامه به برخی از مواردی که توسط دوستانمان در «بنیاد تحقیقات و پژوهش سامسونگ الکترونیکز» (SERI) به شما توصیه شده، می.پردازیم.
تصویر
به طور خلاصه، شما چهار مرحله کلیدی را باید انجام دهید:

۱. مطمئن شوید که ساختار فایل و فولدرهای نرم.افزار شما درست و بی.نقص است. فایل.های Manifest ویژه هریک از گوشی.های موبایل تعریف و آماده شده.اند (در سایت توسعه.دهندگان [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]). همچنین دقت کنید که سهوا از آیکون و صفحه آغازین (Splash) پیش.فرض استفاده نکنید و حتماً آن.ها را تغییر دهید.

۲. تمام تست.ها و بررسی.های موردنیاز را به طور کامل بر روی شبیه.ساز یا دستگاه موردنظر انجام دهید تا مطمئن شوید که نرم.افزار به درستی کار می.کند و «تجربه کاربری» دقیقاً همانی است که می.خواهید مشتریان داشته باشند. برای این کار،. به «Certification Guide» مراجعه کنید.

۳. پکیج نسخه نهایی نرم.افزارتان را آماده کنید (برای این کار در محیط Bada IDE به منوی «Project» و سپس به «Make Package» بروید).

۴. به لینک [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مراجعه کنید و پس از وارد کردن حساب.کاربری (مربوط به فروش)، وارد سایت Samsung Seller شوید. حساب.کاربری را تنظیم و مشخص کنید که نرم.افزارتان تجاری است یا رایگان. در «Seller Office User Guide» می.توانید به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. سپس نرم.افزارتان را برای تأیید بفرستید.
تصویر
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:

نکات و ترفندهایی برای مدیریت چرخه دوام نرم.افزار:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

نکاتی درباره مشکلات شبکه و مقدار حافظه مورد نیاز برای نصب نرم.افزار:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

نکاتی در مورد مشکلات صوتی و زبان نرم.افزار:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

چنانچه نرم.افزار در مرحله QA (تضمین کیفیت) تأیید نشود، پس از گذشت (به طور متوسط) حدود ۷ روز کاری (بسته به اینکه بخواهید در چه بازارهایی آن را عرضه کنید) به شما اطلاع داده خواهد شد. شما یک گزارش و یک فایل ویدئویی دریافت خواهید کرد که نشان می.دهد نقص کار دقیقاً در کجا است. اگر پس از گذشت ۷ روز از زمان ارسال پکیج نرم.افزار، خبری به شما نرسید، معمولاً به این معنی است که برنامه مراحل QA را با موفقیت گذرانده است و پس از مدتی بر روی فروشگاه Samsung Apps قرار خواهد گرفت.

اگر قصد دارید نرم.افزارهایتان را بفروشید، می.توانید با مراجعه به بخش «پرسش.های متداول در مورد فروش نرم.افزار» (Application Sales) در سایت توسعه.دهندگان بادا، به اطلاعاتی درباره نحوه انجام این کار دست پیدا کنید. برای دیدن بخش «Application Sales» بروید به:

Home > Support > FAQ > Developers site > Application Sales

چنانچه مشکلی برایتان پیش آمد.، می.توانید با کارشناس پشتیبان.تان در SERI تماس بگیرید. آن.ها آنجا هستند تا به شما کمک کنند.
منبع:[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”