در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II



no avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

چگونه نرم.افزار ساخته خودتان را بر روی فروشگاه Samsung Apps

توسط a_gadget » يکشنبه 17 اردیبهشت 1391 09:50



آیا شما هم عضو یکی از تیم.هایی هستید که در «مسابقات برنامه.نویسی دانشجویی بادا» (Bada Student Developer Challenge) شرکت کرده.اند؟ پس این فرصت را پیدا کرده.اید که نرم.افزار خودتان را بر روی فروشگاه Samsung Apps قرار دهید! برای اینکه در این کار به شما کمکی کرده باشیم، در ادامه به برخی از مواردی که توسط دوستانمان در «بنیاد تحقیقات و پژوهش سامسونگ الکترونیکز» (SERI) به شما توصیه شده، می.پردازیم.

به طور خلاصه، شما چهار مرحله کلیدی را باید انجام دهید:

۱. مطمئن شوید که ساختار فایل و فولدرهای نرم.افزار شما درست و بی.نقص است. فایل.های Manifest ویژه هریک از گوشی.های موبایل تعریف و آماده شده.اند (در سایت توسعه.دهندگان  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ). همچنین دقت کنید که سهوا از آیکون و صفحه آغازین (Splash) پیش.فرض استفاده نکنید و حتماً آن.ها را تغییر دهید.

۲. تمام تست.ها و بررسی.های موردنیاز را به طور کامل بر روی شبیه.ساز یا دستگاه موردنظر انجام دهید تا مطمئن شوید که نرم.افزار به درستی کار می.کند و «تجربه کاربری» دقیقاً همانی است که می.خواهید مشتریان داشته باشند. برای این کار،. به «Certification Guide» مراجعه کنید.

۳. پکیج نسخه نهایی نرم.افزارتان را آماده کنید (برای این کار در محیط Bada IDE به منوی «Project» و سپس به «Make Package» بروید).

۴. به لینک  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  مراجعه کنید و پس از وارد کردن حساب.کاربری (مربوط به فروش)، وارد سایت Samsung Seller شوید. حساب.کاربری را تنظیم و مشخص کنید که نرم.افزارتان تجاری است یا رایگان. در «Seller Office User Guide» می.توانید به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. سپس نرم.افزارتان را برای تأیید بفرستید.

برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:

نکات و ترفندهایی برای مدیریت چرخه دوام نرم.افزار:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

نکاتی درباره مشکلات شبکه و مقدار حافظه مورد نیاز برای نصب نرم.افزار:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

نکاتی در مورد مشکلات صوتی و زبان نرم.افزار:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

چنانچه نرم.افزار در مرحله QA (تضمین کیفیت) تأیید نشود، پس از گذشت (به طور متوسط) حدود ۷ روز کاری (بسته به اینکه بخواهید در چه بازارهایی آن را عرضه کنید) به شما اطلاع داده خواهد شد. شما یک گزارش و یک فایل ویدئویی دریافت خواهید کرد که نشان می.دهد نقص کار دقیقاً در کجا است. اگر پس از گذشت ۷ روز از زمان ارسال پکیج نرم.افزار، خبری به شما نرسید، معمولاً به این معنی است که برنامه مراحل QA را با موفقیت گذرانده است و پس از مدتی بر روی فروشگاه Samsung Apps قرار خواهد گرفت.

اگر قصد دارید نرم.افزارهایتان را بفروشید، می.توانید با مراجعه به بخش «پرسش.های متداول در مورد فروش نرم.افزار» (Application Sales) در سایت توسعه.دهندگان بادا، به اطلاعاتی درباره نحوه انجام این کار دست پیدا کنید. برای دیدن بخش «Application Sales» بروید به:

Home > Support > FAQ > Developers site > Application Sales

چنانچه مشکلی برایتان پیش آمد.، می.توانید با کارشناس پشتیبان.تان در SERI تماس بگیرید. آن.ها آنجا هستند تا به شما کمک کنند.
منبع: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان