در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
33

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 5 بهمن 1388 00:19

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 10 پست

مشکل زیرنویس Samsung smart tv

توسط eeeeeeehsan » جمعه 29 آبان 1394 22:58

سلام دوستان
همیشه یادم بوده سنترال کلابز کاربران و مدیران متخصصی داشته، امیدوارم بتونید کمکم کنید.
پیشاپیش ببخشید اگه جای بدی تاپیک زده شده..
اخیراً یه تلویزیون از بانه گرفتم با مدل Samsung UA55H6400AR .. ساخت مصره، ولی زبانش عربی نیست. می دونید چرا تلویزیون زبانش فارسیه و عربی نیست؟ توی منو تنظیمات زبان فقط زبان فارسی و انگلیسی رو داره. مشکلم اینجاست که زیرنویس ها رو راست به چپ نشون نمیده، مثلا کاما، علامت تعجب، سه نقطه ... اینا همشون سمت راست خط هستن!!
تحقیق کردم دیدم اگه زبان تلویزیون به عربی تغییر پیدا کنه ENCODING عربی هم به داخل تنظیماتی که موقع فیلم دیدن می تونیم روی زیرنویس اعمال کنیم افزوده میشه و میشه راست به چپ کرد.. ولی من هرکاری کردم نتونستم زبان عربی رو اضافه کنم. با کلیدهای مخفی Location رو به عرب تغییر دادم ولی انکودینگ عربی اضافه نشد. ریست فکتوری هم کردم ولی وقتی تلویزیون از اول اومد بالا تنظیماتش زبان فارسی بود!!! در صورتی که تلویزیون ساخت مصره و باید عربی باشه.
باید یه راهی باشه تلویزیون رو ریست فکتوری واقعی کرد که وقتی میاد بالا زبونش فارسی نباشه بلکه عربی باشه!!

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15467

تشکر کرده: 10189 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل زیرنویس Samsung smart tv

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 26 آذر 1394 22:18

eeeeeeehsan,  
تلویزیون‌ها هم مانند بقیه دستگاههای دیجیتالی امروزی فریمویر دارند و قابل آپدیت، این تلویزیون هم احتمالا در ایران براتون فریمویر فارسی نصب کردند، برای آپدیت بسته به نوع تلویزیون، منویی برای آپدیت اون وجود داره که نیاز هست کابل شبکه و یا وایرلس رو به اون وصل کنید تا به اینترنت متصل شده و فریمویر جدید رو دانلود کنه که معمولا بر اساس تنظیمات location و همینطور IP فریمویر مربوط به اون منطقه رو دانلود میکنه، برخی مدلها هم باید فایل فریمویر اون مدل رو دانلود و با نام خاصی در مموری کارت کپی کرده و به تلویزیون وصل و از منوی آپدیت اون اقدام به آپدیت کنید. سعی کنید به همین شکل که توضیح دادم اون رو آپدیت کنید، انشاالله مشکلتون حل میشه  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است