در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
19

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 اردیبهشت 1390 12:18

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 3 پست

سایت خبری وsession منو راهنمایی کنید؟

توسط arj67 » چهارشنبه 18 خرداد 1390 17:07

سلام به همه دوستان انجمن
من دارم و باید یک سایت خبری به عنوان پروزه درسیم طراحی کنم باasp.net و زبان csharp
اما نحوه استفاده از session ها رو نمی دونم خیلی دنبالش بودم توکتابا یا مقالات اما مفهوم اصلیشو و اینکه چه کارایی می تونه انجام بده رو نمیدونم به عنوان مثال برای اینکه بتونم یک بخش آمارنظرات رو بگذارم یا اینکه بخش ارسال خبر تنها برای اعضا فعال باشه یا تعداد کاربران فعال در سایت! اگه ممکنه کمکم کنید به کمکتون خیلی نیاز دارم ازهمه دوستان بسیار ممنونم

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: سایت خبری وsession منو راهنمایی کنید؟

توسط SHAHRAM » چهارشنبه 18 خرداد 1390 20:05

arj67,  من متوجه نشدم که شما بلد نیستی با این مفاهیم کار کنی یا نمی دونی چظروی ازشون استفاده کنی:

در مورد نحوه استفادشون به صورت مفهومی مهدی عزیز در تاپیک قبلیت به شما توضیح داده:
topic-t77725.html#p310070
اگر با نجوه پیاده سازی مشکل داری بهتره کتاب که اسمشو زیر آوردم بخونی:
این کتاب یک سایت تجارت الکترونیک رو پیاده سازی کرده با asp.net که تمام مواردی که گفتی ازش استفاده کرده به صورت عملی
Beginning ASP.NET 2.0 E-Commerce in C# 2005 From Novice to Professional by Cristian Darie and Karli Watson -

به لینک زیر هم سر بزن:
http://asp.net-tutorials.com/state/sessions/
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
arj67, Mr.Amirhessam, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, MASTER