در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: کمک کنید ویروس short cut

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 29 فروردین 1390 02:08

من هم کاسپر رو به بقيه ترجيح ميدم، به عنوان يک سيستم امنيتي کامل، نسخه‌ي بتاي 2012 هم ارائه شده که به شکبل چشم‌گيري در همين نسخه‌ي بتا سبک‌تر شده و تمامي تکنولوژي هاي روز دنيا هم در اون پياده سازي شده

براي کاربران عادي که صرفا يک آنتي ويروس ميخواهند هم Avira فکر ميکنم از بقيه مناسب‌تر باشه

nod رو هم اصلا به عنوان سيستم امنيتي يا انتي ويروس به رسميت نميشناسم، چون بارها عملکرد افتضاح اون رو ديدم!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, MeTaNa, CentralWeb, gurkha

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 خرداد 1388 12:39

جهان اول - کره زمین - نبش خلیج فارس - کشور ایران

آرشيو سپاس: 673 مرتبه در 137 پست

توسط gurkha » دوشنبه 29 فروردین 1390 19:20

با اجازه آقا مهدی
من سیستم امنیتی پاندا رو پیشنهاد می کنم که قیمتی در حدود 25 تا 30 هزار تومان داره .
خودم ازش استفاده می کنم . هیچ کدوم از این مشکلاتی که گفتنو نداره . سنگین نیست و راحت آپدیت میشه و در صورت خرابی یا اشکال به خوبی از طرف نمایندگیش تو ایران پشتیبانی و رفع اشکال میشه (( البته به صورت رایگان ))
ای دل چو زمانه می کند غمناکت / ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند / زان پیش که سبزه بر دمد از خاکت

((( خیام )))

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

جمعه 13 اسفند 1389 13:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط masoudaaria » سه شنبه 30 فروردین 1390 00:38

مرسی از همه  اما اطلاعات با  برداشتن تیک هیدن هم بر نمیگرده قبلاامتحان کردم .یعنی میگین تنها راهش عوض کردن انتی ویروسه اخه سیستم من ی خورده قدیمیه واسه همین نود  رو انتخاب کردم ولی ازش راضی نیستم

اخراج شده

no avatar
203

تاريخ عضويت

شنبه 17 مهر 1389 21:37

آرشيو سپاس: 268 مرتبه در 104 پست

توسط MeTaNa » سه شنبه 30 فروردین 1390 09:31

نه نه، فقط هیدن نه. اون یکی هم باید بشه. اونی که سیستم فایل داره... تیک اونو بردارین.

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » سه شنبه 30 فروردین 1390 11:42

masoudaaria جان
احتمالا زیاد تنها راهش تغییر انتی ویروسه!
اگر سیستمتون قدیمیه میتونید نرم افزار آنتی ویروس Kaspersky Virus Removal Tool رو دانلود کنید که حجم کمی داره و اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره!
این نرم افزار تنها برای پاکسازی ویروسهاست و نمیتونه شما را آنلاین و همیشه از بدافزارها در امان نگه داره!
فعلا این آنتی ویروس مجانی رو دانلود کنید (از سایت کاسپر و یا جستجو در گوگل) و بعد آپدیت کردن اون میتونید سیستم رو اسکن کنید!
تا فعلا سیستم رو پاکسازی کنید و بعد یه انتی ویروس که سرعت رو کند نمیکنه مثل آویرا نصب کنید!

احتمالا هم مشکلتون با برداشتن تیک های Hidden و... حل نشه!
چون اینکه میگید شورتکات میسازه احتمال زیاد سیستمتون ویروسی هست!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
MeTaNa

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » سه شنبه 30 فروردین 1390 11:46

لینک دانلود KasperSky Virus Removal Tool:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حجم: حدود 100 مگابایت  :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
MeTaNa

اخراج شده

no avatar
203

تاريخ عضويت

شنبه 17 مهر 1389 21:37

آرشيو سپاس: 268 مرتبه در 104 پست

توسط MeTaNa » سه شنبه 30 فروردین 1390 13:57

سیستم که بدون شک ویروسیه. منم اینطوری شده واسم. همه فولدر هارو سیستمی و مخفی میکنه و ازشون یه شرتکات میسازه. با اون کاری که گفتم میشه اطلاعات مموری رو گرفت.

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
226

تاريخ عضويت

شنبه 8 خرداد 1389 13:32

آرشيو سپاس: 545 مرتبه در 166 پست

توسط metal_korn » سه شنبه 30 فروردین 1390 14:15

http://www.iransetup.com/Compare.html
این سایت یه رتبه بندی و مقایسه آنتی ویروسها کرده
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

قبلي