در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

سلسله آموزش های الکترونیک Sinaset

توسط shafagh 2 » دوشنبه 29 دی 1393 13:55

باید عرض کنم این سلسله اموزش های عالی که توسط دوست گرامی جناب  Sinaset  انجام می پذیرد را بنده تا بحال در هیچ سایت داخلی و خارجی با این همه محتوای متنوع پربار و توضیحات اصولی و مصور و قابل ادراک همراه با مثال های علمی دیگر مشاهده نکرده ام و خواستم ضمن تشویق خوانندگان علاقه مند به الکترونیک به مطالعه این سری مباحث بدین ترتیب به سهم خود از ایشان قدردانی نموده و ضمن طلب توفیق بیشتر ایشان برای ادامه و انجام این امور  از مدیران محترم سایت تقاضا نمایم بواقع بدلیل این سری مقالات بسیار عالی و کم نظیر یک درجه تشویقی به ایشان تقدیم نمایند ضمن انکه میدانم شاید ایشان نسبت به این تقاضای بنده از مدیران محترم قلبا راضی نباشند چون نیت sinaset  عزیز از این اموزش ها فقط و فقط بالا بردن سطح علمی علاقه مندان الکترونیک می باشد و بس.

توفیق هر چه بیشتر شما را از خداومد متعال مسئلت دارم

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5576

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: سلسله آموزش های الکترونیک Sinaset

توسط sinaset » دوشنبه 29 دی 1393 14:16

سلام بر کاربز عزیز و محترم "shafagh 2"
ما رو غافلگیر کردید ... بزرگوارید ..  :razz:  :razz:
---
اگر ناراحت نمی شید ،ولی نیاز به این تاپیک نبود،حالا باقی کاربران فکر می کنند... ولی شما لطف دارید ..
اقا مهدی،قبلا پیشنهاد داده بودن،ولی خودم گفتم اینطور راحترم .. وگرنه اقا مهدی و باقی مدیران ،ادم های خوبی هستن ..
بازم ممنون از اظهار لطف شما .
باتشکر. :razz:  :razz:  :D
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: سلسله آموزش های الکترونیک Sinaset

توسط shafagh 2 » دوشنبه 29 دی 1393 14:46

sinaset گرامی
من از این بابت این تاپیک را ایجاد کردم که بواقع تحت تاثیر اموزش های شما قرار گرفتم و واقعا قلبا و احساسا به درج این مطلب پرداختم. بنده که بالاخره مقداری الکترونیک می دانم بازهم با خواندن سلسله مطالبی که شما در تاپیک نوشتید واقعا چیزهای جدیدی یاد گرفتم و از این اینکه این مطلب را در تریبون عمومی عرض نمودم عذرخواهی می نمایم چون قصد واقعی من ابراز تشکر خودم بود اما مطمئن باشید کار قابل تقدیر شما مبین زحمات شما می باشد و بواقع هم نیازی به ابراز تشکر بنده نداشت اما خوب بالاخره وظیفه خود میدانستم تشکر شخصی خود را ابراز نمایم.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند