نیاز شدید به فایل فریمور گوشی sky dual core

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 33 بار

نیاز شدید به فایل فریمور گوشی sky dual core

پست توسط mehdios74 » سه شنبه 1 مرداد 1392, 10:39 am

با سلام و خسته نباشید

من یه گوشی sky+ دارم که روت شده است بعد از گذشت 2 هفته میخواستم فونت رو با برنامه font changer تغیر بدم که بعد از ریبوت شدن روی علامت جی ال ایکس گیر میکنه و بالا نمیاد

هرکس این فایل رو داره بزاره تا بقیه استفاده کنند چون برای فلش زدن با برنامه SP_Flash_Tool_v3.1236.0.sn43 به فریمور نیاز است که من اون رو ندارم (این برنامه رو خودتون تو انجمن گفتید) تصویر
مرسیتصویر

Rookie Poster
Rookie Poster

Re: نیاز شدید به فایل فریمور گوشی sky dual core

پست توسط mehdios74 » یک شنبه 10 شهریور 1392, 8:58 pm

یه مرد اینجا نیست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟

کمک کنید دیگه شمایی که اینقدر ادعا دارید!!!!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 شهریور 1392, 6:59 am

,
لطفا ادب رو رعايت بفرماييد، چه کسي اينجا ادعايي داره؟
براي دسترسي به فريموير اين گوشي بايد به اين گوشي دسترسي داشت که متاسفانه در حال حاضر دسترسي به اين گوشي براي ما ممکن نيست!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط mehdios74 » دو شنبه 11 شهریور 1392, 2:03 pm

خوب پس شما این همه سایت به این بزرگی دارید زحمتی بکشید یه اسکای جور کنید کار ما رو راه بندازید
کمکم کنید شمایی که حرفه ای هستید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 شهریور 1392, 9:35 pm

,
خود من که نيازي به اين گوشي ندارم که بگيرم، دوستان من هم متاسفانه هيچ کدام اين گوشي رو ندارند. در سايت هم قبلا اعلام کردم هر يک از دوستان که ميخواهند گوشي‌ اونها در انجمن پشتيباني بشه، گوشي رو اگر شيراز هستند براي حدود 2 ساعت به دست ما برسونند تا انجام بشه که متاسفانه فردي از شيراز اعلام نکرده، بيش از اين کاري از ما ساخته نيست ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط amirfull » سه شنبه 30 مهر 1392, 10:43 am

mehdios74 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید

من یه گوشی sky+ دارم که روت شده است بعد از گذشت 2 هفته میخواستم فونت رو با برنامه font changer تغیر بدم که بعد از ریبوت شدن روی علامت جی ال ایکس گیر میکنه و بالا نمیاد

هرکس این فایل رو داره بزاره تا بقیه استفاده کنند چون برای فلش زدن با برنامه SP_Flash_Tool_v3.1236.0.sn43 به فریمور نیاز است که من اون رو ندارم (این برنامه رو خودتون تو انجمن گفتید) تصویر
مرسیتصویر

سلام شما فریمور رو پیدا کردید ؟؟؟ میشه منو راهنمایی کنید که در نهایت به کجا رسیدید ؟؟

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط amirfull » سه شنبه 30 مهر 1392, 11:16 am

هر کسی از cutom recovery این گوشی استفاده کرده ، خواهشا از فریمور یه بک اپ تهیه کنه ، و قرار بده فایلشو ...... بشدت مورد نیازه چون از روی دستگاه من پاک شده ..... :? :sad:
با تشکر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط dadametall » جمعه 17 آبان 1392, 3:45 pm

mehdios74 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید

مرسیتصویر

منم دقیق همین مشکل دارم البته من با برنامه Rom Maneager خواستم فونت عوض کنم که..... کمک کنیدتصویر

ارسال پست

بازگشت به “GLX”