بهترین برنامه های اندروید برای مدیریت SMS

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 197 بار

بهترین برنامه های اندروید برای مدیریت SMS

پست توسط senator215 » چهار شنبه 8 تیر 1390, 11:33 am

مطمئنا اگر شما هم یکی از کاربران گوشی‌های اندرویدی باشید، تا به‌حال دنبال یافتن جایگزین‌های مناسبی برای برنامه ارسال و دریافت SMS گوشی‌تان بوده‌اید. اگر گشتی در دنیا وب زده باشید، اپلیکیشن‌های مختلفی را می‌توانید در این‌باره بیابید. ما قصد داریم تا در این مطلب، ۴ تا از بهترین برنامه‌های وجود برای این کار را همراه با لینک مستقیم دانلود آن‌ها را برای شما معرفی کنیم.

تصویر
۱. Handcent SMS

از این برنامه می‌توان به عنوان مشهورترین برنامه ساخته شده برای SMS در اندروید نام برد که حدود ۵۰ میلیون کاربر دارد. می‌توانید با دریافت و نصب این برنامه از این آدرس :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/story/9070/content_images/com.handcent.nextsms.apk

، آن‌را به عنوان برنامه پیش فرض گوشی خود انتخاب نمایید.۲. GO SMS Pro

پیشنهاد دوم ما به شما، برنامه GO SMS Pro است. این برنامه با داشتن رابط کاربری جذاب و امکانات متنوعی نظیر قفل کردن منوی اس‌ام‌اس‌ها، یادآوری پیام‌های خوانده نشده و پوسته‌های مختلف می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این برنامه را می‌توانید مستقیما از ایران اپس دانلود کنید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/com.jb_.gosms_.apk۳. Mirsal

اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که گوشی اندروی‌تان زبان فارسی را به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کند، Mirsal بهترین برنامه‌ای است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا SMSهای فارسی ره به درستی بخوانید و یا برای دوستان‌تان پیامک‌های فارسی بفرستید. Mirsal را می‌توانید از این‌جا دانلود کنید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/story/9070/content_images/com.arabic.smsviewer.apk۴. chompSMS

اگر از برنامه پیش‌فرض ارسال SMS گوشی خود خسته شده‌اید، chompSMS می‌تواند با امکانات و ظاهر جذابی که در اختیار شما می‌گذارد، به عنوان گزینه‌ای مناسب انتخاب شود. امکان نمایش SMSهای ارسال شده به شکل چت، شکلک‌های مختلف برای استفاده در پیام‌ها و گرفیک مناسب، از جمله ویژگی‌های chompSMS است. این برنامه را نیز می‌توانید از این آدرس دریافت کنید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/story/9070/content_images/com.p1.chompsms.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”