در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

خواندن پیامک - SMS از خارج

توسط Solver » چهارشنبه 9 فروردین 1391 23:25

در مورد کلیه روش های خارجی خواندن پیامک های یک خط دوستان اگر اطلاعات دارند یا نرم افزاری میشناسند لطفا معرفی کنند.

هم خواندن پیامک های یک خط توسط نرم افزار روی رایانه به کمک اتصال بلوتوث و کابل، هم در مورد خواندن پیامک های یک خط توسط تلفن همراهی که خط دیگری روش هست.

مثلا شماره 091200000000 خط مورد نظر باشد و روی تلفن همراه ما خط 091700000000 مورد استفاده است. روشی وجود دارد که اس ام اس های خط 912 را بر روی خط 917 خود مشاهده کنید، یک چور دایورت انحصاراً پیامک.

تشکر از دوستان.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mr.Amirhessam, airplane

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

Re: خواندن پیامک - SMS از خارج

توسط X.Nima » چهارشنبه 9 فروردین 1391 23:52

سلام...

قسمت اول: فکر کنم این مسیج سنتر های اینترنتی که اکثرا پولی هستن بتونه کارتونو راه بندازه. یعنی فکر کنم بشه مسیج ها رو از اینتنت هم بخونید و جواب بدین.

قسمت دوم: من که تا الان چنین برنامه ای رو ندیدم. مگه اینکه به یه نفر که برنامه نویسی بلده بسپارین تا برنامه ای بنویسه که پیامهای دریافتی رو به شماره شما (مثلا 917) فروارد کنه. بنامش فکر کنم خیلی ساده باشه و با پایتون هم بشه نوشتش...!

امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کرده باشم... :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:
   ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT  
نقطه. سر خط....                                 !...We'll Charge when Satan Laughs

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
Mr.Amirhessam, airplane, CentralWeb, oweiys, Solver, behrad90, Ali$amir, reza4087, ASHKAN95

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: خواندن پیامک - SMS از خارج

توسط RAHVAR » پنج شنبه 10 فروردین 1391 10:27

این لینک شاید بدرد بخوره

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Solver, Ali$amir, X.Nima

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان